Fırsatlar

GGorQQ.com, GGorQQ Online Oyun Hizmetleri firmasının tescilli markasıdır. Bundan sonra GGorQQ olarak anılacaktır.

Lütfen Alım&Satım Sözleşmesini dikkatli bir şekilde okuyunuz. Sitemizi ve hizmetlerimizi kullandığınız sürece bu sözleşmenin içeriğini kabul etmiş sayılırsınız. Eğer kabul etmediğiniz ya da itirazınız olan bir madde varsa bizimle iletişime geçerek çözüm sürecini başlatabilirsiniz.

1. Powerlevel & Boost Hizmetleri
1.1. GGorQQ tarafından verilen Powerlevel ya da Boost hizmetleri şirket çalışanlarımıza hesabınıza geçici erişim hakkı sağlamaktadır. 
1.2. Bu işlemler her üründe farklılık gösterebilir. Detaylar için lütfen ürün açıklamalarını okuyunuz. 
1.3. Hesabınız/karakteriniz hiç bir şekilde hile, sahtekarlık, ırkçılık gibi kötü amaçlar için kullanılmayacaktır. 
1.4. Powerlevel / Boost gibi hizmetlerin doğurabileceği hesaba erişimin engellenmesi gibi durumlardan GGorQQ sorumlu tutulamaz. Fakat GGorQQ bu konuda gereken önlemleri almakla yükümlüdür. 
2. İlan Satışları
2.1. Satıcıların yükümlülükleri;
2.1.1. Satıcılar verdikleri bilgilerin doğruluğunu kabul ve beyan eder.
2.1.2. www.GGorQQ.com sitesi üzerinden verilen ilanlarda kimlik belgesinin resminin yüklenmesi zorunludur. Bu belge sadece GGorQQ yöneticileri tarafından erişilecektir.
2.1.3. Verilen ilanın tesliminde sorun yaşanırsa sorumluluk satıcıya aittir. Bu gibi durumlarda satıcıların ilan koyması yasaklanabilir, mevcut bakiyesi varsa alıcının ödemesi geri gönderilirken komisyon bedelleri
satıcının bakiyesinden düşürülebilir.
2.1.4. Satılan hesap, item, oyun, oyun parası vb. ürünlerin satıcı tarafından geri alınması durumunda satıcı aleyhinde yasal işlem başlatılacaktır. 
2.2. Alıcıların yükümlülükleri;
2.2.1 Alıcılar ödeme yapmadan önce ilanın aktiflik durumunu canlı destek üzerinden GGorQQ'ya danışabilirler. 
2.2.2. Satın almaktan vazgeçen alıcıların ödemeleri gerekli komisyon bedelleri düşürüldükten sonra geri gönderilecektir.
2.2.3. GGorQQ ya da satıcı kaynaklı bir sorun olmadığı taktirde alıcılar geri ödeme talep edemez.
2.2.4. Alıcı, ilanı satın aldığı andan itibaren tüm sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul ve beyan eder. 
3. Kullanıcı Yükümlülükleri
3.1. Kullanıcılar hesaplarının güvenliğini sağlamakla yükümlüdürler. Hesap güvenliği ile ilgili olası sorunlardan GGorQQ hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. GGorQQ açıklama yapmaksızın hizmeti reddetme, hesabı sonlandırma, düzenleme ya da silme hakkını saklı tutar. 
3.2. Kullanıcılar GGorQQ'ya zarar verecek dahil fakat sınırlı olmaksızın Geri Ödeme talepleri, dolandırıcılık, hırsızlık, artniyetli alışveriş, telif hakkı kullanımı gibi durumlardan uzak durmakla yükümlüdürler. 
3.3. Kullanıcılar hizmetlerimizi kullanarak satın aldıkları hizmetlerin risklerini ve sonuçlarını kabul etmiş sayılırlar. Hizmetin satın alımında kullanıcı tarafından verilen yanlış bilgi ya da detay eksikliği gibi durumlardaki olası gecikmeler, yetersiz sonuçlar ve fiyat farklılıkları kullanıcıların sorumluluğundadır. 
3.4.Kullanıcılar, koçluk hizmeti sırasında; rahatsız edici, aşağılayıcı, rencide edici vb. davranışlardan kaçınmakla yükümlüdür. Bahsedilen eylemlerin gerçekleşmesi halinde, GGorQQ hiçbir açıklama yapmaksızın, hizmeti sonlandırma ve ücret iadesi yapmama hakkını saklı tutar.
3.5. İşbu sözleşmeyle GGorQQ ve tüm çalışanlarının tüm kayıplardan, masraflardan, makul avukat masraflarından, kullanım şartlarının bozulması sonucu gerçekleşecek yasal süreçlerden zarar görmeyeceğini kabul ve beyan etmiş sayılırsınız. 
3.6. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle tamamlanan ya da başlanan hiç bir sipariş ya da hizmet için Chargeback adı verilen ücret geri talebini gerçekleştirmeyeceğini kabul ve beyan eder. 
3.7. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle hesaplarına erişim sağlayan site çalışanlarının oyun içi ayarları, görsel özellikleri ve kısayolları değiştirme hakkını saklı tuttuklarını kabul ve beyan eder. 
3.8. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle herhangi bir Chargeback başlatılması ya da tamamlanması durumunda GGorQQ'nun kullanım şartlarını bozmuş sayılacaklarını ve yasal olarak Chargeback iddialarını sonlandırmalarının ya da GGorQQ tarafından belirlenecek hizmet bedelinin iki katına kadar miktarda ödemeyi GGorQQ'nun belirleyeceği ödeme yöntemi ile yapmayı kabul ve beyan eder. Bu durumun gerçekleşmesi halinde GGorQQ Avrupa Ticaret Yasalarınca kullanıcılara dava açma hakkını saklı tutar. 
3.9. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle GGorQQ'nun Riot Games, Blizzard Entertainment ve Valve firmalarının hesaplarıyla ilgili yapabilecekleri olası sonlandırma, erişimi engelleme, sınırlama, banlama gibi cezalar durumunda hiç bir şekilde sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan eder.
4. Üçüncü Parti Kullanım Şartları
4.1. Kullanıcı olarak Hesap Satışı, Powerlevel ya da Boost gibi hizmetleri satın aldığınız zaman herhangi bir oyunun Kullanım Şartlarını ihlal ettiğinizi kabul ve beyan etmiş sayılırsınız.