BLOG facebook
LoL 3v3 Boost
Aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra, fiyat otomatik olarak gösterilecektir.

LoL 3v3 Boost

       
3v3 haritasını mı tercih ediyorsunuz? Tüm dereceli sıralarda en iyilerin arasında yer almak mı istiyorsunuz? GGorQQ size yardım etmeye hazır! 

Profesyonel LoL oyuncularımız sizin yerinize oynayarak hesaplarınızı Dereceli Esnek 3v3 sıralarında dilediğiniz liglere çıkarıyor!

Neden 3v3 Boost yaptırmalıyım?

  • MMR'ınız işlem bitiminde yükselir, daha iyi takım arkadaşlarıyla, daha eğlenceli oyunlar oynamaya başlarsınız.
  • Gelen puanınız artar, üst liglere tırmanmak kolaylaşır.
  • Boost süresince istediğiniz zaman maçları izleyerek, kendinizi geliştirebilirsiniz. 
  • GGorQQ kalitesiyle profesyonel oyuncular sizi istediğiniz lige taşırken arkanıza yaslanıp keyfini çıkarabilir, sezon sonunda da yeni çerçevenizle oynamaya başlayabilirsiniz.
  • Elo hell seviyelerini geride bırakıp, kansersiz ve sağlıklı bir hayata kavuşabilirsiniz.

Sol tarafta bulunan gerekli bilgileri doldurduktan sonra sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

Teslim Süresi:

  • Sipariş bilgilerine göre teslimat süreleri değişiklik göstermektedir. Bu konuda net bilgi alabilmek için lütfen canlı desteğimize başvurunuz.

Lütfen alım yapmadan önce uygunluk durumunu canlı desteğimize danışınız.S.S.S:

Soru: Hesabımda kim oynayacak? 
Cevap: Siparişinize göre Profesyonel LoL oyuncularımızdan birini oynamak üzere hesabınıza yönlendireceğiz. Diğer sitelerin aksine rastgele oyuncuları bünyemize katmıyoruz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır.

Soru: Neden fiyatlar yüksek?
Cevap: 3v3 haritasında tek kişi oynanarak kazanmak diğer dereceli sıralara oranla çok daha zordur. Bu sebeple sıradan Elo Boost hizmetimizin aksine 3v3 Boost hizmetimizde 3 boosterımızı işleminize yönlendiriyoruz. Bu da işlemin daha sağlıklı ve hızlı yapılmasını sağladığı gibi fiyatların da yükselmesine yol açmaktadır.

Soru: Güvenli mi?
Cevap: Güvenlik ve hız konularında hiç bir endişe duymanıza gerek yoktur. Mümkün olan en yüksek güvenliği sağlamak için farklı VPN servisleri kullanmaktayız.

Soru: Boost sırasında oynayabilir miyim?
Cevap: Dereceli oyun oynamamak koşulu ile hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız, giriş yapmadan önce bizimle iletişime geçerek hesap durmunuzun uygunluğunu teyit ettirmeniz gerekmektedir. Boost işlemi süresince hesabınıza giriş yaptığınız her an işleminizi yavaşlatmanız söz konusudur. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

Soru: Benim hesabım Unranked, nasıl sipariş vermeliyim? 
Cevap: Eğer hesabınız Unranked ise, Yerleştirme Maçları Boost sayfamıza göz atabilirsiniz. 

Soru: 3v3 Boost sürecini nasıl takip edebilirim ya da bittiği zaman nasıl haberdar olabilirim? 
Cevapİşleminizi "Hesabım" sayfasından takip edebilir ve 7/24 canlı desteğimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz. İşlem sonunda kayıtlı e-mail adresinize bilgilendirme maili gönderilecektir.

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Tümü