Fırsatlar

TFT Boost Servisi
  • TFT Boost
  • TFT Koçluk
  • TFT Hesap Satışı

TFT Win Boost

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları

Lig Boostları yerine oynanan maç sayısı kadar ödeme yapmayı mı istiyorsunuz? Maç Başı (Win) Boost hizmetimiz tam size göre!

Dereceli sırasında dilediğiniz sayıda maç satın alabilirsiniz. Ayrıca Maç Başı (Win) Boost satın aldığınızda boost süresince istediğiniz gibi hesabınıza giriş yaparak dereceli oyun oynayabilirsiniz. (Master ve Challenger ligleri için geçerli değildir.) 

Yukarda bulunan gerekli bilgileri doldurduktan sonra sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

UYARI: Hesabınızda satın aldığınız maç sayısı kadar ek galibiyet alınır. Örneğin 2 win boost aldıysanız ve bunlardan 1'i kaybedildiyse, 2 win daha alınarak işlem tamamlanır (1-1+2=2 win) veya 5 maç aldıysanız ve bunlardan 3 tanesi kazanılmış ve 2 tanesi kaybedilmişse artı 4 win daha alınarak ekstra 5 win boost işleminiz tamamlanmış olacaktır.           (3-2+4=5 win)

 

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz. 

Satın aldığınız maçlar oynanırken kaybedilen maçlar telafi edilir. Satın aldığınız maç sayısı kadar win eklenerek hesabınız teslim edilir.

Siparişinizin ardından en hızlı şekilde profesyonel LoL oyuncularımızdan birini hesabınıza yönlendireceğiz. Diğer sitelerin aksine rastgele oyuncuları bünyemize katmıyoruz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır.

"Hesabım" sayfasından son 5 maçınızı görüntüleyebilirsiniz. 7/24 canlı desteğimiz üzerinden bize ulaşabilir, sipariş durumunuzu öğrenebilirsiniz. İşleminiz tamamlandığında size mail gönderilecektir.

Boost sırasında oynamanızda herhangi bir sakınca yoktur. İstediğiz gibi dereceli oyun oynayabilirsiniz. Fakat hesabınıza giriş yapmadan bizimle iletişime geçmeniz ve bizim de hesabınızdan çıkış yapmamız gerekmektedir. Boost süresince hesabınıza giriş yaptığınız her anın, işlemi yavaşlattığını unutmayınız. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.