Fırsatlar

Silkroad Online Silk
  • Silkroad Online Silk
  • Silkroad Online Bot
  • Silkroad Online Hesap Satış
Ürün Adı Fiyatı Adet Stok
Silkroad 100 Silk
Sadece Silkroad Online Türkiye'de Geçerlidir.Detayını Oku
25,00 TL
Silkroad 300 Silk
Sadece Silkroad Online Türkiye'de Geçerlidir.Detayını Oku
75,00 TL
Silkroad 500 Silk
Sadece Silkroad Online Türkiye'de Geçerlidir.Detayını Oku
125,00 TL
Silkroad 750 Silk
Sadece Silkroad Online Türkiye'de Geçerlidir.Detayını Oku
175,00 TL
Silkroad 1100 Silk
Sadece Silkroad Online Türkiye'de Geçerlidir.Detayını Oku
250,00 TL

  Siparişinizin ardından kodunuz sistem tarafından anında teslim edilecektir. Tek yetkili Silkroad Online Türkiye resmi satış sitesi! Stok sınırsızdır!

  Silkroad Online TÜRKİYE Silk Nasıl Yüklenir?

 

                  1) Öncelikle Silkroad Online Türkiye resmi satış sitesi olan, GGORQQ'dan Silkroad silklerinizi satın alınız.

       2) Silkroad Online Türkiye websitesine girmek için tıklayınız. Oyun hesabınıza bağlandıktan sonra Silk Satın Al butonuna tıklayın.

       3) Açılan sayfada ödeme seçenekleri arasında bulunan Epin Yükleme seçeneğine tıklayın

       4) Resmi satış sitemizden satın aldığınız epin kodunu ve seri numarasını giriniz. Yükle butonuna tıklayınız. Silkroad Türkiye Silkleriniz hesabınıza yüklenmiştir.

       NOT: Kodda bulanan boşluktan sonrası seri numarasıdır. İyi oyunlar!

 

Silkroad Online ve Silkroad Silk Hakkında

Silkroad Online

Türk oyuncular tarafından, yıllardır büyük bir ilgi gören Silkroad efsanesi, Gamegami ile ülkemize mükemmel bir giriş yapmış ve beklenen hasret sona erdirmiştir.

Silkroad Online adını, ipek yolunun kervanları ve bu yol üzerinde gerçekleştirilen ticaretten almaktadır. Oyunda belirli bir seviyeye geldiğiniz zaman, oyunda bulunan birbirinden farklı üç meslekten birini seçebilirsiniz. Tüccarlık, ödül avcılığı ve hırsızlık.

Oyundaki amacınızın, seçtiğiniz meslekle de bağlantılı olduğunu unutmayınız. Eğer amacınız büyük paralar kazanmak ise tüccarlık mesleğini tercih edebilirsiniz. Farklı yollardan, daha fazla para kazanmak için hırsızlığı, kişisel becerileriniz ile para kazanmak istiyorsanız da ödül avcılığı mesleğini tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz her meslek sizi eşsiz bir maceraya sürükleyecek ve bu da Silkroad Online’dan alacağınız hazzı büyük ölçüde artıracaktır.

Silkroad Silk Nedir, Ne İşe Yarar?

GGORQQ’dan Silkroad Silk satın alarak, oyunda yer alan çeşitli eşyaları satın alabilirsiniz. Satın aldığınız bu eşyalar, karakterinizi güçlendirmenizi ve rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca, SRO Silk ile ticareti yapılamayan bazı eşyaları da almanız mümkün olacaktır. Gamegami’nin Türkiye politikası sebebiyle, oldukça uygun fiyatlar üzerinden silk satın alabilecek ve oyundan asla kopmayacaksınız. Silkroad Online Silk’lerini, oyunda dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Sipariş verdikten sonra kodunuz, sistem tarafından anında otomatik olarak iletilmektedir.

Satın aldığınız kod iki parçadan oluşmaktadır. Arada bulunan boşluk ya da tire (-) işretinden sonrasının seri numarası olarak girilmesi gerekmektedir.