BLOG facebook
Proving Grounds
Aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra, fiyat otomatik olarak gösterilecektir.

Proving Grounds


En iyi DPS'i yapmak istemez misiniz? World of Warcraft Boost hizmetlerimiz sayesinde artık en iyi eşyalara sahip olmanız çok kolay!

Sol tarafta bulunan gerekli bilgileri doldurduktan sonra sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

Teslim Süresi:

  • Sipariş bilgilerinize göre teslim süreleri değişiklik göstermektedir. Bu konuda net bilgi almak için lütfen Canlı desteğimize danışınız.​

Not: World of Warcraft PvE ve Raid servislerimiz sadece EU realminde geçerlidir.S.S.S:

Soru: Sorularım için sizinle nasıl iletişime geçebilirim? 
Cevap: 7/24 Canlı Destek hizmetimiz ya da iletişim linkimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Soru: Hangi sunucularda bu hizmetten yararlanabilirim?
Cevap: Sadece EU realminde geçerlidir.

Soru: Güvenli mi?
Cevap: Mümkün olan en yüksek güvenliği sağlamak için farklı VPN servisleri kullanmaktayız.

Soru: Hesabımda kim oynayacak? 
Cevap: Siparişinize göre Profesyonel WoW oyuncularımızdan birini oynamak üzere hesabınıza yönlendireceğiz. Diğer sitelerin aksine rastgele oyuncuları bünyemize katmıyoruz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır. Güvenlik ve hız konularında hiç bir endişe duymanıza gerek yoktur.

Soru: Boost sırasında WoW oynayabilir miyim?
Cevap: Hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız, giriş yapmadan önce bizimle iletişime geçerek hesap durmunuzun uygunluğunu teyit ettirmeniz gerekmektedir. Boost işlemi süresince hesabınıza giriş yaptığınız her an işleminizi yavaşlatmanız söz konusudur. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

Soru: Battle.net hesabımdan başka oyunlar oynayabilir miyim? 
Cevap: İşlem sırasında kesinlikle Battle.net hesabınıza giriş yapmamamanız gerekmektedir. Canlı desteğimiz üzerinden boosterınızın hesabınızda olup olmadığını öğrenerek giriş yapabilirsiniz. 

Soru: Boost sürecini nasıl takip edebilirim ya da bittiği zaman nasıl haberdar olabilirim? 
Cevap: 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz tamamlandığı zaman size mail aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.

Diğer tüm sorularınız için tıklayınız.

 

Kısa bir süre için bu üründe hizmet verilmemektedir.