Fırsatlar

PUBG Boosts
  • Pubg Boost
  • Pubg Mobile Boost
  • Pubg Steam
  • Pubg Hesap Satışı

PUBG Rating Boost

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları

Profesyonel Playerunknown's Battlegrounds (PUBG) oyuncularımız sizin yerinize oynayarak hesaplarınızı hep arzuladığınız seviyelere çıkarıyor!

Neden PUBG Rating Boost yaptırmalıyım?

  • ・ MMR'ınız işlem bitiminde yükselir, daha iyi takım arkadaşlarıyla, daha eğlenceli oyunlar oynamaya başlarsınız.

    ・ GGorQQ kalitesiyle profesyonel oyuncular sizi istediğiniz seviyeye taşırken arkanıza yaslanıp keyfini çıkarabilirsiniz.

Sipariş vermek için yukarda bulunan gerekli bilgileri doldurunuz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

NOT: Siparişinizin ardından Steam Guardınızı tamamen kapatmanız ya da 'tek kullanımlık Steam Guard kodlarından' bize vermeniz gerekmektedir. Boosterımız hesabınıza giriş yaparken oyun tarafından kod sorularak engellenmesi işleminizi yavaşlatacaktır ve oynanmasını engelleyecektir.

Teslim Süresi: Siparişiniz aynı gün başlatılacaktır. Tamamlanma süresi ise sipariş bilgilerinize göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda net bilgi alabilmek için lütfen canlı desteğimize yada Discord sunucumuza başvurunuz.

S.S.S :

Soru: Hangi sıralama türünde PUBG Rating Boost satın alabilirim? 
Cevap: PUBG Rating Boost hizmetimiz şu an için sadece Solo sıralamasında aktiftir.

Soru: Hesabımda kim oynayacak? 
Cevap: Siparişinize göre Profesyonel PUBG oyuncularımızdan birini oynamak üzere hesabınıza yönlendireceğiz. Diğer sitelerin aksine rastgele oyuncuları bünyemize katmıyoruz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır.

Soru: Güvenli mi?
Cevap: Güvenlik ve hız konularında hiç bir endişe duymanıza gerek yoktur. Mümkün olan en yüksek güvenliği sağlıyoruz.

Soru: Boost sırasında oynayabilir miyim?
Cevap: İşlem süresince PUBG veya Steam hesabınıza giriş yapmamanız gerekmektedir. Hesabınıza giriş yapmanız gerekirse öncelikle canlı desteğimize yazarak bu durumu belirterek haber vermelisiniz.

Soru: Boost sürecini nasıl takip edebilirim ya da bittiği zaman nasıl haberdar olabilirim? 
Cevap: İşleminizi "Hesabım" sayfasından takip edebilir ve 7/24 canlı desteğimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz. İşlem sonunda kayıtlı e-mail adresinize bilgilendirme maili gönderilecektir.

 

 

 

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.