BLOG facebook
Overwatch Yerleştirme Maçları
Aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra, fiyat otomatik olarak gösterilecektir.

Overwatch Yerleştirme Maçları


GGorQQ Overwatch Yerleştirme Maçları Hizmeti ile artık düşük seviyelerde zaman kaybetmeyeceksiniz! 
Yerleştirme Maçlarınızı profesyonel oyuncularımıza bırakın, mümkün olan en üst seviyeden başlayın!

Tüm boosterlarımız Overwatch sezonlarını ilk 500 sıralamasında bitirmekte ve her zaman kendilerini geliştirmeye ve zirvede kalmaya devam etmektedir.

Sol tarafta bulunan gerekli bilgileri doldurduktan sonra sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

Teslim Süresi:

  • Sipariş bilgilerine göre teslimat süreleri değişiklik göstermektedir. Bu konuda net bilgi alabilmek için lütfen canlı desteğimize başvurunuz.


S.S.S:

Soru: Hangi sunucularda Overwatch Yerleştirme Maçları hizmeti satın alabilirim? 
Cevap: Overwatch Boost hizmetimiz EU sunucularında geçerlidir.

Soru: Hesabımda kim oynayacak? 
Cevap: Siparişinize göre Profesyonel Overwatch oyuncularımızdan birini oynamak üzere hesabınıza yönlendireceğiz. Rastgele oyuncuları bünyemize katmıyoruz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır.

Soru: Güvenli mi?
Cevap: Güvenlik ve hız konularında hiç bir endişe duymanıza gerek yoktur. Mümkün olan en yüksek güvenliği sağlamak için farklı VPN servisleri kullanmaktayız.

Soru: Boost sırasında Overwatch oynayabilir miyim?
Cevap: Dereceli oyun oynamamak koşulu ile hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız, giriş yapmadan önce bizimle iletişime geçerek hesap durmunuzun uygunluğunu teyit ettirmeniz gerekmektedir. Overwatch Boost işlemi süresince hesabınıza giriş yaptığınız her an işleminizi yavaşlatmanız söz konusudur. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

Soru: Boost sırasında Battle.net hesabımdan başka oyunlar oynayabilir miyim? 
Cevap: İşlem sırasında kesinlikle Battle.net hesabınıza giriş yapmamamanız gerekmektedir. Canlı desteğimiz üzerinden boosterınızın hesabınızda olup olmadığını öğrenerek giriş yapabilirsiniz.

Soru: Boost sürecini nasıl takip edebilirim ya da bittiği zaman nasıl haberdar olabilirim? 
Cevap: 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz tamamlandığı zaman size mail aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.

 

Kullanıcı Yorumları
Tümü