BLOG facebook
LoL Koçluk - WeWillFailer
Aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra, fiyat otomatik olarak gösterilecektir.

LoL Koçluk - WeWillFailer

       
GGorQQ ve Bram De "WeWillFailer" Winter ortaklığıyla LoL Koçluk hizmetimiz sayesinde çok daha iyi bir oyuncu olabilirsiniz. Daha önce Supa Hot Crew, Millenium, Against All Authority, MouseSports, Lemondogs, H2K Gaming gibi profesyonel e spor klüplerinin bünyesinde yer alan Bram De "WeWillFailer" Winter artık GGorQQ'da Koçluk Hizmeti verecek!

Koçluk sistemi; ilgilendiğiniz koç ile satın aldığınız saat ile orantılı olarak, tamamen size özel hazırlanmış bir program ile kendinizi geliştirmenizi sağlayan özel derslerdir. Bu derslerde, koçunuza sorular sorabilir, birlikte oyun oynayabilir, daha önceki kaydedilmiş oyunlarınızı değerlendirebilir veya koçunuzun uygun gördüğü diğer yöntemler ile çalışmalar yapabilirsiniz.

Sipariş vermek için satın almak istediğiniz saati belirtmeniz yeterli. Aldığınız saat miktarı ve seviyenize göre sizin için en uygun koçluk planını belirleyeceğiz.


Bram De "WeWillFailer" Winter hakkında detaylı bilgi için tıklayın!

NOT: Bram De Winter Koçluk dersleri İngilizce olarak verilmektedir. Siparişinizin ardından lütfen canlı desteğimize bağlanarak koçluk planınız için gereken bilgileri aktarınız. Dersler özel bir istediğiniz yoksa Team Speak üzerinden verilecektir. Özel isteklerinizi canlı desteğimiz üzerinden bildirebilirsiniz.
S.S.S:

Soru: Çalışacağımız zamanı kendim ayarlayabilir miyim?
Cevap: Bize uygun olduğunuz zamanı söylerseniz Koçluk hizmetimize dilediğiniz zamanda başlayabiliriz. 

Soru: Her sunucuda geçerli midir?
Cevap: Sadece EUW ve EUNE serverları için geçerlidir

Soru: Siparişimi değiştirebilir ya da iptal edebilir miyim? 
Cevap: Evet. Koçluk hizmetinin ilk 15 dakikası içerisinde olmak koşuluyla Koçluk hizmetini iptal edebilir ya da başka bir koç talep edebilirsiniz. 

Koçluk siparişi verdiğinizde satın aldığınız saat ile orantılı olacak şekilde tüm derslerinizin tamamlanmış olacağı ortalama bir tarih belirlenir. Belirlenen bu süre içinde satın alınan ders saatlerinin tamamlanması için herhangi bir talepte bulunmamış kullanıcılar ile belirlenen ders saatinde derse katılmayan kullanıcıların siparişleri tamamlanmış sayılır.


Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.