Fırsatlar

LoL Hesap Satışı
 • Lol Boost
 • Lol Koçluk
 • Lol Rp
 • Lol Hesap Satışı
 • Unranked Hesap
Ürün Adı Fiyatı Adet Stok
TR El Yapımı Unranked Hesap
Hiçbir program kullanılmadan, el emeği ile kasıldığından dolayı ban riski söz konusu değildir. Kapsülleri açılmamıştır. Detayını Oku
149,00 TL
EUW El Yapımı Unranked Hesap
Hiçbir program kullanılmadan, el emeği ile kasıldığından dolayı ban riski söz konusu değildir. Kapsülleri açılmamıştır. Detayını Oku
159,00 TL
TR Unranked Bot Hesap
Bot hesaplarımız 20 gün garantilidir. Ban riskine karşılık, bir defaya mahsus yeni hesap verilmektedir. İlk etapta ranked değil normal maç (10-20 oyun) atıldığı ve report yememeye özen gösterildiği takdirde, ban riski minimuna inecektir.Detayını Oku
29,00 TL
EUW Unranked Bot Hesap
Bot hesaplarımız 20 gün garantilidir. Ban riskine karşılık, bir defaya mahsus yeni hesap verilmektedir. İlk etapta ranked değil normal maç (10-20 oyun) atıldığı ve report yememeye özen gösterildiği takdirde, ban riski minimuna inecektir.Detayını Oku
29,00 TL
Kullanıcı Yorumları

Dereceli oynamak istiyorsunuz ama baştan hesap kasacak zamanınız mı yok? Ya da mevcut ELO'nuzdan memnun mu değilsiniz? Sıfırdan başlasam diye mi düşünüyorsunuz? GGorQQ Unranked Smurf Hesap Satışı tam size göre! 

Handmade (programsız/elle) hazırlanan hesapların özellikleri:

 • ・ Hesaplar hiç bir program kullanılmadan GGorQQ oyuncuları tarafından 30 Level yapılarak hazırlanır.
 • ・ Kesinlikle banlanma veya geri alınma riski yoktur.Maçları izleyerek kastırabilirsiniz.
 • ・ Hesabı aldıktan sonra dikkat etmeniz gereken konular olmadan dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
 • ・ Hesaplar 30 Level olduğunda; 20-40 k. arasında  Mavi ÖzAçılmamış Kapsuller, Şampiyon Kristali ve birkaç tane anahtar parçacığı ...... bulunur. Hesabınız size bu şekilde teslim edilecektir. Teslim adıktan sonra hesaptan herşeyi öçaaka50*70 k arasında  Mavi öz elde edebilirsiniz.
 • ・ Dilerseniz beklemeden hazır hesaplardan alabilir, dilerseniz de kendi açtığınız hesabı vererek 30 Level yapılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Nick belirleme seçeneği sıfırdan kasılacak hesaplar için geçerlidir. 

NOT: Tüm EL YAPIMI UNRANKED hesaplar GGorQQ oyuncuları tarafından, hiç bir program kullanılmadan oynanarak hazırlanır. Bu sebeple hesapların banlama veya geri alınma riski yoktur.Maçlarınızı izleyebilir, hesabınızı sürekli takip edebilirsiniz.

Kendi açtığınız hesabın 30 Level yapılmasını isterseniz Level Boost hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

NOT: BOT HESAPLARIMIZDA belirtilen süre içerisinden 1 değişim hakkı verilmektedir.  Nick belirleme sıfırdan kasılacak hesaplar için geçerlidir(1 hafta kasma süresi).

S.S.S : 

Soru: Hesabım ne zaman teslim edilir? 
Cevap: Handmade hesapların teslim süresi 10-15 dakikadır. Bu süre stok durumuna göre değişiklik gösterecektir. Canlı desteğimiz üzerinden stok durumu hakkında net bilgi alabilirsiniz.

Soru: Satın aldığım hesabın nickini seçebilir miyim?
Cevap: 30 Level Unranked Smurf Hesaplar rastgele  nickler seçilerek oluşturuluyor. Hesabınızı kendiniz açıp verilrseniz nick belirle seçeneğini seçebilirsiniz.Dilerseniz de Level Boost hizmetimiz ile kendi istediğiniz şekilde oluşturduğunuz hesabınızı vererek 30 Level yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Soru: Satın aldığım hesap banlanabilir mi?
Cevap: Handmade hesaplar tamamen güvenli şekilde ve hiç bir program kullanılmadan hazırlanır. Bu sebeple kesinlikle ban riski yoktur.MAöları takip edebilirsiniz.

Soru: Smurf hesapların fiyatları neden diğer sitelerden farklı?
Cevap: Smurf hesap satışı yapan tüm sitelerde hesaplar botla hazırlanarak satışa çıkarılır. Bot hesaplarının banlama riski mevcuttur. Bu sebeple fiyatları handmade hesaplara göre daha ucuzdur. Handmade hesaplarda GGorQQ oyuncuları hesabınızı hazırlamak için uzun bir süre harcamaktadır. Fiyatlar bu süre ve emek baz alınarak, olabilecek en uygun şekilde belirlenir. Hiç bir program kullanılmadan hazırlanan Handmade Smurf Hesap satışı sadece GGorQQ tarafından yapılmaktadır.

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.