Fırsatlar

LoL Hesap Satışı
  • Lol Boost
  • Lol Koçluk
  • Lol Rp
  • Lol Hesap Satışı
  • Unranked Hesap

Level 30 Unranked Hesap Satışı

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları

Dereceli oynamak istiyorsunuz ama baştan hesap kasacak zamanınız mı yok? Ya da mevcut ELO'nuzdan memnun mu değilsiniz? Sıfırdan başlasam diye mi düşünüyorsunuz? GGorQQ Unranked Smurf Hesap Satışı tam size göre! 

Hemen şimdi sizin için Level 30 yapılmış, tercihinize uygun Mavi Özlerdeki Unranked hesaplarımızdan satın alabilirsiniz.

Handmade (programsız/elle) hazırlanan hesapların özellikleri:

  • ・ Hesaplar hiç bir program kullanılmadan GGorQQ oyuncuları tarafından 30 Level yapılarak hazırlanır.
  • ・ Kesinlikle banlanma veya geri alınma riski yoktur.
  • ・ Hesabı aldıktan sonra dikkat etmeniz gereken konular olmadan dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  • ・ Hesaplar 30 Level olduğunda; 400-1000  Mavi Öz, 90 RP, minimun 15 ve üzeri Şampiyon Kristali ve birkaç tane anahtar parçacığı bulunur. Hesabınız size bu şekilde ・ ・ Teslim edilecektir. Teslim adıktan sonra, Şampiyon Kristallerini parçalayarak 8-10K civarında ek Mavi öz elde edebilirsiniz.
  • ・ Dilerseniz beklemeden hazır hesaplardan alabilir, dilerseniz de kendi açtığınız hesabı vererek 30 Level yapılmasını sağlayabilirsiniz.

 

NOT: Sitemiz üzerinden botla kasılmış Smurf hesap satışı yapılmamaktadır. Tüm hesaplar GGorQQ oyuncuları tarafından, hiç bir program kullanılmadan oynanarak hazırlanır. Bu sebeple hesapların banlama veya geri alınma riski yoktur.

Kendi açtığınız hesabın 30 Level yapılmasını isterseniz Level Boost hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

S.S.S : 

Soru: Hesabım ne zaman teslim edilir? 
Cevap: Handmade hesapların teslim süresi 10-15 dakikadır. Bu süre stok durumuna göre değişiklik gösterecektir. Canlı desteğimiz üzerinden stok durumu hakkında net bilgi alabilirsiniz.

Soru: Satın aldığım hesabın nickini seçebilir miyim?
Cevap: 30 Level Unranked Smurf Hesaplar rastgele fakat kullanılabilir nickler seçilerek oluşturuluyor. Ne yazık ki seçme hakkınız bulunmuyor. Eğer isterseniz hesabı satın aldıktan sonra RP veya IP ile nickinizi değiştirebilirsiniz. Dilerseniz de Level Boost hizmetimiz ile kendi istediğiniz şekilde oluşturduğunuz hesabınızı vererek 30 Level yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Soru: Hesabın içerisinde neler var?
Cevap: Hesaplar 30 Level olduğunda; 400-1000  Mavi Öz, 90 RP, minimun 15 ve üzeri Şampiyon Kristali ve birkaç tane anahtar parçacığı bulunur. Hesabınız size bu şekilde teslim edilecektir. Teslim adıktan sonra, Şampiyon Kristallerini parçalayarak 8-10K civarında ek Mavi öz elde edebilirsiniz.

Soru: Satın aldığım hesap banlanabilir mi?
Cevap: Handmade hesaplar tamamen güvenli şekilde ve hiç bir program kullanılmadan hazırlanır. Bu sebeple kesinlikle ban riski yoktur.

Soru: Smurf hesapların fiyatları neden diğer sitelerden farklı?
Cevap: Smurf hesap satışı yapan tüm sitelerde hesaplar botla hazırlanarak satışa çıkarılır. Bot hesaplarının banlama riski oldukça yüksektir. Bu sebeple fiyatları handmade hesaplara göre daha ucuzdur. Handmade hesaplarda GGorQQ oyuncuları hesabınızı hazırlamak için uzun bir süre harcamaktadır. Fiyatlar bu süre ve emek baz alınarak, olabilecek en uygun şekilde belirlenir. Hiç bir program kullanılmadan hazırlanan Handmade Smurf Hesap satışı sadece GGorQQ tarafından yapılmaktadır.

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.