BLOG facebook
LoL Yerleştirme Maçları
Aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra, fiyat otomatik olarak gösterilecektir.

LoL Yerleştirme Maçları


Sezon başlangıcı için %20 İNDİRİM fırsatı! Hemen siparişini ver yeni sezona hızlı başla!

Profesyonel oyuncularımız sizin için Solo/Duo ya da Dereceli Esnek sıralarında yerleştirme maçlarını oynayarak en iyi sonuçları almanızı sağlıyor.

Garanti Kapsamı:

  • Eğer bizden 10 maçın tamamını da satın alırsanız, size 10 maç üzerinden 7 galibiyet garantisi veriyoruz. (Bu garanti Unranked, Bronze, Silver, Gold ve Platinum liginde bitiren oyuncular için geçerlidir)
  • Garanti ettiğimiz galibiyet sayısına ulaşamazsak hesabınızı her eksik galibiyet için başladığınız ligin bir üst aşamasına çıkararak teslim ediyoruz. (Örneğin yerleştirme maçlarınız 6 galibiyet ile Gold 5 olarak tamamlanırsa, hesabınızı Gold 4 olarak teslim ediyoruz.)  
  • Yeni sezonda yerleştirme maçları sonrasında liginiz Platinum 1 olarak belirlenirse, galibiyet sayısına bakılmaksızın yapılan boost başarılı sayılacaktır. (Yeni sezonda ulaşabileceğiniz en üst lig Platinum 1 ligidir.)

Sipariş vermek için sol tarafta bulunan gerekli bilgileri doldurunuz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz. 

Teslim süresi:

  • Siparişinizi teslim etmek için 1-3 gün arası bir süreye ihtiyacımız vardır. Yama durumu, müşteri sayısı gibi bir çok faktör, süreyi etkileyebilmektedir.

Yerleştirme maçlarınız tamamlandıktan sonra yerleştiğiniz lige göre LoL Elo Boost hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.S.S.S:

Soru: Hangi dereceli sıralarda Yerleştirme Maçları hizmeti satın alabilirim? 
Cevap: Yerleştirme Maçları hizmetimiz tüm dereceli sıralarda geçerlidir. Solo, Duo ya da Dereceli Esnek (Flex) sıralarında hesabınızda yerleştirme maçlarının oynanmasını sağlayabilirsiniz. 

Soru: Yerleştirme maçlarının ardından hangi derecede olacağım?
Cevap: Yerleşeceğiniz seviye sizin önceki sezondaki seviyeniz ve kazandığınız maç sayısına göre değişiklik göstermektedir. En fazla Platinum 1 seviyesine yerleşebilirsiniz. 

Soru: Bu işlem güvenli mi?
Cevap: İşlem sırasında arkadaş listenizden gelen mesajlara kesinlikle cevap verilmemektedir. Ayrıca en üst düzey güvenliği sağlamak için VPN servisi kullanılmaktadır.

Soru: Boost sırasında hesabıma girebilir miyim?
Cevap: Hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız, giriş yapmadan önce bizimle iletişime geçerek hesap durmunuzun uygunluğunu teyit ettirmeniz gerekmektedir. Boost işlemi süresince hesabınıza giriş yaptığınız her an işleminizi yavaşlatmanız söz konusudur. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

Soru: İşlem sürecini nasıl takip edebilirim ya da bittiği zaman nasıl haberdar olabilirim? 
Cevap: İşleminizi "Hesabım" sayfasından takip edebilirsiniz. Ayrıca 7/24 Canlı Destek ya da İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siparişiniz tamamlandığı zaman size mail aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.


Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Tümü