BLOG facebook
LoL Maç Başı Boost
Aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra, fiyat otomatik olarak gösterilecektir.

LoL Maç Başı Boost

       
Lig Boostları yerine oynanan maç sayısı kadar ödeme yapmayı mı istiyorsunuz? Maç Başı Boost hizmetimiz tam size göre!

Solo, Duo ya da Dereceli Esnek (Flex) sıralarında dilediğiniz sayıda maç satın alabilir, dilerseniz de sadece seri maçlarınızın profesyonel oyuncularımız tarafından oynanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Maç başı boost satın aldığınızda boost süresince istediğiniz gibi hesabınıza giriş yaparak dereceli oyun oynayabilirsiniz. (Master ve Challenger ligleri için geçerli değildir.) 

Satın almak için sol tarafta bulunan gerekli bilgileri doldurmanız yeterli. Siparişinizin ardından en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz. 

UYARI:

  • Satın aldığınız maçlarda galibiyet garantisi bulunmamaktadır. 
  • Master ve Challenger liglerinde ücretlendirme 20 puan üzerinden hesaplanır. Alacağınız her maç için size 20 puan sağlanacaktır. (Hesabınıza gelen puanın 20 üzeri olması gerekmektedir. Hesabınıza 20'nin altında puan geliyorsa satın alacağınız her maç o puanı temsil eder. Örneğin 18 geliyorsa 10 maç aldığınızda 360 puan kasılacaktır.)
     


S.S.S:

Soru: Hangi dereceli sıralarda Maç Başı Boost hizmeti satın alabilirim? 
Cevap: Maç Başı Boost hizmetimiz tüm dereceli sıralarda geçerlidir. Solo, Duo ya da Dereceli Esnek (Flex) sıralarında dilediğiniz sayıda maç satın alabilirsiniz.

Soru: Hesabımda kim oynayacak? 
Cevap: Siparişinizin ardından en hızlı şekilde profesyonel LoL oyuncularımızdan birini hesabınıza yönlendireceğiz. Diğer sitelerin aksine rastgele oyuncuları bünyemize katmıyoruz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır.

Soru: Güvenli mi?
Cevap: Güvenliğiniz için gereken tüm önlemler alınmaktadır. Arkadaş listenizden gelen mesajlara kesinlikle cevap verilmemektedir. Ayrıca mümkün olan en yüksek güvenliği sağlamak için farklı VPN servisleri kullanılmaktadır.

Soru: Boost süresince ben de oynayabilir miyim?
Cevap: Boost sırasında oynamanızda herhangi bir sakınca yoktur. İstediğiz gibi dereceli oyun oynayabilirsiniz. Fakat hesabınıza giriş yapmadan bizimle iletişime geçmeniz ve bizim de hesabınızdan çıkış yapmamız gerekmektedir. Boost süresince hesabınıza giriş yaptığınız her anın, işlemi yavaşlattığını unutmayınız. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

Soru: Satın aldığım maçları nasıl takip edebilirim veya bittiği zaman nasıl haberdar olabilirim? 
Cevap: "Hesabım" sayfasından son 5 maçınızı görüntüleyebilirsiniz. 7/24 canlı desteğimiz üzerinden bize ulaşabilir, sipariş durumunuzu öğrenebilirsiniz. İşleminiz tamamlandığında size mail gönderilecektir.


Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.