Fırsatlar

LOL Boost
  • Lol Boost
  • Lol Koçluk
  • Lol Rp
  • Lol Hesap Satışı
  • Unranked Hesap

Lol Duo Elo Boost

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları

Hesabınızı üst seviyelere çıkarmak için yardım almayı hiç düşündünüz mü? Profesyonel oyuncularımızla beraber oynamak ister misiniz? GGorQQ Duo Elo Boost hizmetimizle artık bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz!

Duo boost ile hesabınızda kendiniz oynayarak boost yaptırabilirsiniz.

Duo boost işleminde profesyonel ekibimizden uygun bir boosterımız liginize uygun bir hesap ile size katılarak istediğiniz eloya kadar size yardımcı olacaktır. Bu süre boyunca boosterımızla Discord üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Duo Boost hizmetimizi kullanarak boosterımızla oyuna girip istediğiniz eloya yükseleceksiniz. Fakat burada boost süresi açısından sizin de bir oyuncu olarak süreyi ve oyunu etkilediğiniz unutulmamalıdır. Bu hizmet koçluktan farklı bir hizmettir. Koçluk hizmetimizden yararlanmak için LoL Koçluk sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sipariş vermek için yukarda bulunan gerekli bilgileri doldurunuz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

S.S.S :

Soru: Booster ile birlikte oyuna nasıl giriş yapacağım?
Cevap: Duo Boost siparişi verdiğinizde canlı desteğimiz veya Discord üzerinden uygun olduğunuz zamanları belirtmeniz gerekmektedir. Buna göre boosterınız ile oyuna giriş yapabileceğiniz ortak zamanları belirleyerek işlemenizin başlamasını sağlayacağız.

Duo boost siparişi verdiğinizde satın aldığınız elo ile orantılı olacak şekilde tüm maçlarınızın tamamlanmış olacağı ortalama bir tarih belirlenir. Belirlenen bu süre içinde siparişinin tamamlanması için herhangi bir talepte bulunmamış kullanıcıların siparişleri tamamlanmış sayılır.

Diğer tüm sorularınız için  S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.