BLOG facebook
LoL Duo Boost
Aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra, fiyat otomatik olarak gösterilecektir.

LoL Duo Boost

Hesabınızı üst seviyelere çıkarmak için yardım almayı hiç düşündünüz mü? Profesyonel oyuncularımızla beraber oynamak ister misiniz? GGorQQ Duo Boost hizmetimizle artık bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz!

Duo boost ile hesabınızda kendiniz oynayarak boost yaptırabilirsiniz.

Duo boost işleminde profesyonel ekibimizden uygun bir boosterımız liginize uygun bir hesap ile size katılarak istediğiniz sayıda maça yardımcı olacaktır. Bu süre boyunca boosterımızla Skype veya TS üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

NOT: Duo Boost hizmetimiz 100% win garantisi vermemektedir. Bunun sebebi takıma gelen oyuncuların tahmin edilemez oluşudur. Fakat maçlarımız 80% üzerinde galibiyetle sonuçlanmaktadır. Ayrıca Duo boost işlemi koçluk içermemektedir. Koçluk hizmetinden yararlanmak için LoL Koçluk sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sipariş vermek için sol tarafta bulunan gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir. Siparişinizin ardından sizin ve boosterımız için uygun bir zaman belirlenerek işleminiz başlatılacaktır. Aklınıza takılan tüm konular için 7/24 canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.


 

S.S.S:

Soru: Booster ile birlikte oyuna nasıl giriş yapacağım?
Cevap: Duo Boost siparişi verdiğinizde canlı desteğimiz üzerinden uygun olduğunuz zamanları belirtmeniz gerekmektedir. Buna göre boosterınız ile oyuna giriş yapabileceğiniz ortak zamanları belirleyerek işlemenizin başlamasını sağlayacağız. 

Duo boost siparişi verdiğinizde satın aldığınız maç sayısı ile orantılı olacak şekilde tüm maçlarınızın tamamlanmış olacağı ortalama bir tarih belirlenir. Belirlenen bu süre içinde siparişinin tamamlanması için herhangi bir talepte bulunmamış kullanıcıların siparişleri tamamlanmış sayılır.


Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.

 

Kullanıcı Yorumları
Tümü