Fırsatlar

Mobile League of Legends: Wild Rift

League of Legends Wild Rift Boost

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları

Bulunduğunuz kümede sıkışıp kaldınız mı? Ya da oynayacak zamanı bulamıyor musunuz? Bunlara rağmen hesabınızın üst liglerde olmasını mı istiyorsunuz? GGorQQ size yardım etmeye hazır!

Profesyonel LoL oyuncularımız sizin yerinize oynayarak hesaplarınızı Solo/Duo ya da Dereceli Esnek sıralarında hep arzuladığınız liglere çıkarıyor!

Neden Elo Boost yaptırmalıyım?

  •  MMR'ınız işlem bitiminde yükselir, daha iyi takım arkadaşlarıyla, daha eğlenceli oyunlar oynamaya başlarsınız.
  •  Gelen puanınız artar, üst liglere tırmanmak kolaylaşır.
  •  Boost süresince istediğiniz zaman maçları izleyerek, kendinizi geliştirebilirsiniz. 
  •  GGorQQ kalitesiyle profesyonel oyuncular sizi istediğiniz lige taşırken arkanıza yaslanıp keyfini çıkarabilir, sezon sonunda da yeni çerçevenizle oynamaya başlayabilirsiniz.
  •  Elo hell seviyelerini geride bırakıp, kansersiz ve sağlıklı bir hayata kavuşabilirsiniz.

Sol tarafta bulunan gerekli bilgileri doldurduktan sonra sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

Teslim Süresi:

  • Siparişiniz aynı gün başlatılacaktır. Tamamlanma süresi ise sipariş bilgilerinize göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda net bilgi alabilmek için lütfen canlı desteğimize başvurunuz.

S.S.S:

Soru: Hangi dereceli sıralarda Elo Boost hizmeti satın alabilirim? 
Cevap: Elo Boost hizmetimiz tüm dereceli sıralarda geçerlidir. Solo, Duo ya da Dereceli Esnek (Flex) sıralarında hesabınızı dilediğiniz lige yükseltiyoruz. 

Soru: Hesabımda kim oynayacak? 
Cevap: Siparişinize göre Profesyonel LoL oyuncularımızdan birini oynamak üzere hesabınıza yönlendireceğiz. Diğer sitelerin aksine rastgele oyuncuları bünyemize katmıyoruz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır.

Soru: Güvenli mi?
Cevap: Güvenlik ve hız konularında hiç bir endişe duymanıza gerek yoktur. Mümkün olan en yüksek güvenliği sağlamak için farklı VPN servisleri kullanmaktayız.

Soru: Boost sırasında oynayabilir miyim?
Cevap: Dereceli oyun oynamamak koşulu ile hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız, giriş yapmadan önce bizimle iletişime geçerek hesap durmunuzun uygunluğunu teyit ettirmeniz gerekmektedir. Boost işlemi süresince hesabınıza giriş yaptığınız her an işleminizi yavaşlatmanız söz konusudur. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

Soru: Benim hesabım Unranked, nasıl sipariş vermeliyim? 
Cevap: Eğer hesabınız Unranked ise, Yerleştirme Maçları Boost sayfamıza göz atabilirsiniz. 

Soru: Boost sürecini nasıl takip edebilirim ya da bittiği zaman nasıl haberdar olabilirim? 
Cevap: İşleminizi "Hesabım" sayfasından takip edebilir ve 7/24 canlı desteğimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz. İşlem sonunda kayıtlı e-mail adresinize bilgilendirme maili gönderilecektir.

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.