BLOG facebook
Knight Online Premium Cash

Knight Online Premium Cash


Noah System ve MGame tarafınfan geliştirilen efsane MMORPG oyunu Knight Online 2004 yılından bu yana dünyanın farklı ülkelerinde çeşitli yayıncılar tarafından yayınlanmaya devam ediyor.

El Morad ve Karus isminde 2 farklı ırk, toplam 7 ayrı karakter seçeneği ve 4 benzersiz sınıfın yer aldığı Knight Online‘ın Türk oyuncuların çoğunlukta olduğu USKO ismiyle anılan World sunucusunu kullanmaktadır. PvP ortamında süregelen mücadele Fantastik bir devasa online rol yapma oyununda nefes kesici PvP El Morad ve Karus arasındaki benzersiz savaşta tarafınızı seçin!

Birbirinden özel 4 karakter sınıfı arasında karar kılın diğer boyutlardan gelen büyüyü kullanan Mage, kendinden emin metin bir Priest, reddedilemez gücüyle Warrior, gölgelerde gizlenen bir Rogue...

Haftalık özel savaşlar ve kale kuşatmalarında savaşın! Kral olma şansını yakalayarak güç ve saygınlık kazanın. Herkes için ücretsiz güncellemeler ve genişleme paketlerinin keyfini çıkarın. Power Up Store bölümünden seçkin eşyalar alarak savaştaki becerilerinizi zirveye taşıyın!

Knight Online Premium - Cash Nasıl Yüklenir?

  • NTTGame web sitesi üzerinden giriş yapın.
  • NPOINTS butonuna tıklayın.
  • ESN seçtikten sonra GGorQQ'dan aldığınız EPIN kodunu yazın ve ok simgesine tıklayarak devam edin.
  • İşleminiz tamamlanmıştır.

NOTKodlar Steam'de geçerli değildir.