BLOG facebook
HotS Rank Boost
Aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra, fiyat otomatik olarak gösterilecektir.

HotS Rank Boost


Heroes of the Storm Boost Türkiye'de sadece GGorQQ'da! 

Tüm hizmetlerde olduğu gibi HotS Rank Boost'ta da mümkün olan en uygun fiyatlar ile istediğiniz tüm seviyelere, en güvenli şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Hero League'de Bronz'dan Grandmaster'a kadar istediğiniz seviyeye ulaştırmak için GGorQQ yardıma hazır!

Sipariş vermek için sol tarafta bulunan gerekli bilgileri doldurunuz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

Teslim süresi:

  • Teslim süreleri sipariş detaylarınıza göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda net bilgi almak için lütfen Canlı Desteğimize başvurunuz.S.S.S:

Soru: Sorularım için sizinle nasıl iletişime geçebilirim? 
Cevap: Canlı Destek hizmetimiz ya da iletişim linkimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Soru: Hangi sunucularda bu hizmetten yararlanabilirim?
Cevap: HotS Boost hizmetimiz tüm sunucularda geçerlidir. 

Soru: Hesabımda kim oynayacak? 
Cevap: Siparişinize göre Profesyonel Heroes of the Storm oyuncularımızdan birini oynamak üzere hesabınıza yönlendireceğiz. Diğer sitelerin aksine rastgele oyuncuları bünyemize katmıyoruz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır. Güvenlik ve hız konularında hiç bir endişe duymanıza gerek yoktur.

Soru: Boost sırasında Heroes of the Storm oynayabilir miyim?
Cevap: Dereceli oyun oynamamak koşulu ile hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız, giriş yapmadan önce bizimle iletişime geçerek hesap durmunuzun uygunluğunu teyit ettirmeniz gerekmektedir. Boost işlemi süresince hesabınıza giriş yaptığınız her an işleminizi yavaşlatmanız söz konusudur. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

Soru: Battle.net hesabımdaki diğer oyunları oynayabilir miyim? 
Cevap: İşlem sırasında kesinlikle Battle.net hesabınıza giriş yapmamamanız gerekmektedir. Canlı desteğimiz üzerinden boosterınızın hesabınızda olup olmadığını öğrenerek giriş yapabilirsiniz. 

Soru: Henüz Level 30 değilim, bana yardımcı olur musunuz? 
Cevap: Heroes of the Storm Hesap Boost ürünümüze göz atmanızı öneririz.

Soru: Güvenli mi?
Cevap: Mümkün olan en yüksek güvenliği sağlamak için farklı VPN servisleri kullanmaktayız.

Soru: Hesap bilgilerimi vermeden bu işlemi yapabilir miyim ?
Cevap: Oyuncularımız ile duo girerek hesap bilgilerinizi paylaşmadan sipariş verebilirsiniz Fakat bu durum işlem süresini ve maliyetini arttıracaktır. Bunun için sipariş verirken en altta bulunan Duo kutusunu işaretlemeniz yeterlidir.

Soru: Boost sürecini nasıl takip edebilirim ya da bittiği zaman nasıl haberder olabilirim? 
Cevap: 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz tamamlandığı zaman size mail aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.


Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Tümü