BLOG facebook
HotS Yerleştirme Maçları
Aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra, fiyat otomatik olarak gösterilecektir.

HotS Yerleştirme Maçları

       
Heroes of the Storm derecenizi görmek için öncelikle Yerleştirme Maçları olarak 10 maç oynamanız gerekmektedir. Yerleştirme maçlarını henüz tamamlamadıysanız işinizi garantiye alın ve bize bırakın! Profesyonel Heroes of the Storm oyuncularından oluşan ekibimiz sizin için bu maçları oynayarak mümkün olan en yüksek dereceden HotS Hero League'e başlamanızı sağlayacaktır. 
       
Sipariş vermek için kaç oyun satın almak istediğinizi seçmeniz yeterli. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz. 

Teslim süresi:

  • Siparişlerinizi tamamlamak için 1-3 gün arası bir süreye ihtiyacımız vardır. Bu süre yama durumu, müşteri yoğunluğu, hesabınızın seviyesi gibi özelliklere bağlı olarak değişebilir fakat genellikle 2 gün içerisinde işlemler tamamlanmaktadır. S.S.S:

Soru: Sorularım için sizinle nasıl iletişime geçebilirim? 
Cevap: Canlı Destek hizmetimiz ya da iletişim linkimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Soru: Hangi sunucularda bu hizmetten yararlanabilirim?
Cevap: HotS Boost hizmetimiz tüm sunucularda geçerlidir. 

Soru: Hesabımda kim oynayacak? 
Cevap: Siparişinize göre Profesyonel Heroes of the Storm oyuncularımızdan birini oynamak üzere hesabınıza yönlendireceğiz. Diğer sitelerin aksine rastgele oyuncuları bünyemize katmıyoruz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır. Güvenlik ve hız konularında hiç bir endişe duymanıza gerek yoktur.

Soru: Boost sırasında Heroes of the Storm oynayabilir miyim?
Cevap: Hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız, giriş yapmadan önce bizimle iletişime geçerek hesap durmunuzun uygunluğunu teyit ettirmeniz gerekmektedir. Boost işlemi süresince hesabınıza giriş yaptığınız her an işleminizi yavaşlatmanız söz konusudur. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

Soru: Battle.net hesabımdaki diğer oyunları oynayabilir miyim? 
Cevap: İşlem sırasında kesinlikle Battle.net hesabınıza giriş yapmamamanız gerekmektedir. Canlı desteğimiz üzerinden boosterınızın hesabınızda olup olmadığını öğrenerek giriş yapabilirsiniz. 

Soru: Güvenli mi?
Cevap: Mümkün olan en yüksek güvenliği sağlamak için farklı VPN servisleri kullanmaktayız.

Soru: Boost sürecini nasıl takip edebilirim ya da bittiği zaman nasıl haberdar olabilirim? 
Cevap: 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz tamamlandığı zaman size mail aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Tümü