BLOG facebook
HotS Koçluk
Aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra, fiyat otomatik olarak gösterilecektir.

HotS Koçluk

       
Profesyonel Heroes of the Storm oyuncularından oluşan Koç kadromuz ile kendinizi geliştirmeye hazır mısınız? 

Heroes of the Storm basit görünebilir fakat mekanikleri öğrenmek ve yeteneklerinizi geliştirmek için oldukça karışık bir oyundur. Oyununuzu, rolünüzü ya da dilediğiniz haritalardaki başarınızı artırmak için HotS Koçluk hizmetimize sizi bekliyoruz!     

Koçluk sistemi; ilgilendiğiniz koç ile satın aldığınız saat ile orantılı olarak, tamamen size özel hazırlanmış bir program ile kendinizi geliştirmenizi sağlayan özel derslerdir. Bu derslerde, koçunuza sorular sorabilir, birlikte oyun oynayabilir, daha önceki kaydedilmiş oyunlarınızı değerlendirebilir veya koçunuzun uygun gördüğü diğer yöntemler ile çalışmalar yapabilirsiniz.

Sipariş vermek için satın almak istediğiniz saati belirtmeniz yeterli. Aldığınız saat miktarı ve seviyenize göre sizin için en uygun koçluk planı belirlenerek işleminiz başlatılacaktır.

NOT: Siparişinizin ardından lütfen canlı desteğimize bağlanarak koçluk planınız için gereken bilgileri aktarınız. Koçluk dersleri özel bir istediğiniz yoksa Team Speak üzerinden verilecektir. Özel isteklerinizi canlı desteğimiz üzerinden bildirebilirsiniz.
S.S.S:

Soru: Koçluğu kim yapacak?
Cevap: İhtiyacınız doğrultusunda en uygun Profesyonel Heroes of the Storm koçlarımızdan birini size yönlendireceğiz. 

Soru: Koçluk için zaman dilimini ayarlayabilir miyim?
Cevap: Uygun olduğunuz zamanı bize belirttiğiniz takdirde dilediğiniz zaman bu hizmetten yararlanabilirsiniz. 

Soru: Her sunucuda geçerli midir? 
Cevap: Evet, her sunucuda bu hizmetten yararlanabilirsiniz. 

Soru: Siparişimi değiştirebilir ya da iptal edebilir miyim? 
Cevap: Koçluk hizmetinin ilk 15 dakikası içerisinde olmak koşuluyla Koçluk hizmetini iptal edebilir ya da başka bir koç talep edebilirsiniz.

Koçluk siparişi verdiğinizde satın aldığınız saat ile orantılı olacak şekilde tüm derslerinizin tamamlanmış olacağı ortalama bir tarih belirlenir. Belirlenen bu süre içinde satın alınan ders saatlerinin tamamlanması için herhangi bir talepte bulunmamış kullanıcılar ile belirlenen ders saatinde derse katılmayan kullanıcıların siparişleri tamamlanmış sayılır.

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.