BLOG facebook
Hearthstone Rank Boost
Aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra, fiyat otomatik olarak gösterilecektir.

Hearthstone Rank Boost

       
GGorQQ ile Hearthstone'da dilediğiniz seviyeye yükselmeye hazır mısınız? Hearthstone Boost hizmetimizi hemen alın, sezon sonu ödüllerini kaçırmayın!

Tüm oyuncular belli bir rankte sıkışıp kalabiliyor veya zaman darlığı yaşayabiliyor. Bunun için ödüllerinizden vazgeçmeyin! GGorQQ size en ucuz ve en kaliteli, üst düzey Legend oyuncular ile yardıma hazır.

Sol tarafta bulunan gerekli bilgileri doldurduktan sonra sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

Gereksinimler:

  • 5 ve üzeri seviyeler için geniş bir kart havuzuna sahip olmalısınız. 

Teslim süresi:

  • Sipariş bilgilerinize göre teslim süreleri değişiklik göstermektedir. Bu konuda net bilgi almak için lütfen Canlı desteğimize danışınız.
  • Hearthstone'da bir sezon bir ay sürmektedir. Bu sebeple siparişinizi tamamlamamız için gereken süreyi göz önünde bulundurarak sipariş veriniz.

S.S.S:

Soru: Sorularım için sizinle nasıl iletişime geçebilirim? 
Cevap: 7/24 Canlı Destek hizmetimiz ya da iletişim linkimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Soru: Hangi sunucularda bu hizmetten yararlanabilirim?
Cevap: Hearthstone Boost hizmetimiz tüm sunucularda geçerlidir. 

Soru: Güvenli mi?
Cevap: Mümkün olan en yüksek güvenliği sağlamak için farklı VPN servisleri kullanmaktayız.

Soru: Hesabımda kim oynayacak? 
Cevap: Siparişinize göre Profesyonel Hearthstone oyuncularımızdan birini oynamak üzere hesabınıza yönlendireceğiz. Diğer sitelerin aksine rastgele oyuncuları bünyemize katmıyoruz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır. Güvenlik ve hız konularında hiç bir endişe duymanıza gerek yoktur.

Soru: Boost sırasında Hearthstone oynayabilir miyim?
Cevap: Dereceli oyun oynamamak koşulu ile hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız, giriş yapmadan önce bizimle iletişime geçerek hesap durmunuzun uygunluğunu teyit ettirmeniz gerekmektedir. Boost işlemi süresince hesabınıza giriş yaptığınız her an işleminizi yavaşlatmanız söz konusudur. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

Soru: Battle.net hesabımdan başka oyunlar oynayabilir miyim? 
Cevap: İşlem sırasında kesinlikle Battle.net hesabınıza giriş yapmamamanız gerekmektedir. Canlı desteğimiz üzerinden boosterınızın hesabınızda olup olmadığını öğrenerek giriş yapabilirsiniz. 

Soru: Ekran Paylaşımı seçeneği nedir?
Cevap: Ekran Paylaşımı hesap bilgilerinizi paylaşmak istemiyorsanız kullanabileceğiniz bir yöntemdir. Hesabınıza kendiniz giriş yaparak bilgisayarınızı Teamviewer aracılığı ile boosterımızla paylaşmanız gerekmektedir. Bu sayede boosterımız hesap bilgilerinize ihtiyaç duymadan kendi bilgisayarınız üzerinden sizin yerinize oynayarak siparişinizi tamamlar.

Soru: Boost sürecini nasıl takip edebilirim ya da bittiği zaman nasıl haberdar olabilirim? 
Cevap: 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz tamamlandığı zaman size mail aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.

 

Diğer tüm sorularınız için tıklayınız.

 

Kullanıcı Yorumları
Tümü