BLOG facebook
Hearthstone League of Explorers
Aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra, fiyat otomatik olarak gösterilecektir.

Hearthstone League of Explorers

       
Görevler ile zaman harcamayın, GGorQQ Hearthstone League of Explorers servisimizi satın alarak tüm kartlara kısa sürede ulaşın!

Sol tarafta bulunan gerekli bilgileri doldurduktan sonra sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

Gereksinimler:

  • League of Explorers'ın satın alınmış olması gerekmektedir.

Ödüller:

  • Tüm desteler size bir çok yeni kart kazandıracak, heroic versiyonun yapılmasını da isterseniz bu kartlara ilave olarak kart arkalığı da kazanacaksınız.

 

S.S.S:

Soru: Sorularım için sizinle nasıl iletişime geçebilirim? 
Cevap: 7/24 Canlı Destek hizmetimiz ya da iletişim linkimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Soru: Hangi sunucularda bu hizmetten yararlanabilirim?
Cevap: Hearthstone Boost hizmetimiz tüm sunucularda geçerlidir. 

Soru: Güvenli mi?
Cevap: Mümkün olan en yüksek güvenliği sağlamak için farklı VPN servisleri kullanmaktayız.

Soru: Hesabımda kim oynayacak? 
Cevap: Siparişinize göre Profesyonel Hearthstone oyuncularımızdan birini oynamak üzere hesabınıza yönlendireceğiz. Diğer sitelerin aksine rastgele oyuncuları bünyemize katmıyoruz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır. Güvenlik ve hız konularında hiç bir endişe duymanıza gerek yoktur.

Soru: Boost sırasında Hearthstone oynayabilir miyim?
Cevap: Hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız, giriş yapmadan önce bizimle iletişime geçerek hesap durmunuzun uygunluğunu teyit ettirmeniz gerekmektedir. Boost işlemi süresince hesabınıza giriş yaptığınız her an işleminizi yavaşlatmanız söz konusudur. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

Soru: Battle.net hesabımdan başka oyunlar oynayabilir miyim? 
Cevap: İşlem sırasında kesinlikle Battle.net hesabınıza giriş yapmamamanız gerekmektedir. Canlı desteğimiz üzerinden boosterınızın hesabınızda olup olmadığını öğrenerek giriş yapabilirsiniz. 

Soru: Ekran Paylaşımı seçeneği nedir?
Cevap: Ekran Paylaşımı hesap bilgilerinizi paylaşmak istemiyorsanız kullanabileceğiniz bir yöntemdir. Hesabınıza kendiniz giriş yaparak bilgisayarınızı Teamviewer aracılığı ile boosterımızla paylaşmanız gerekmektedir. Bu sayede boosterımız hesap bilgilerinize ihtiyaç duymadan kendi bilgisayarınız üzerinden sizin yerinize oynayarak siparişinizi tamamlar.

Soru: Boost sürecini nasıl takip edebilirim ya da bittiği zaman nasıl haberdar olabilirim? 
Cevap: 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz tamamlandığı zaman size mail aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.

 

Diğer tüm sorularınız için tıklayınız.