BLOG facebook
Hearthstone Günlük Görev
Aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra, fiyat otomatik olarak gösterilecektir.

Hearthstone Günlük Görev


Artık evde değilken veya sınavlarınıza çalışırken de dailylerinizi yapabileceksiniz!     


Hearthstone Günlük Görev; istediğiniz gün ve süre içerisindeki günlük görevlerinizin yapılması hizmetini kapsamaktadır. Buna ilave olarak günlük 30 win'inizi almak isterseniz, onun için de 30 win kutucuğunu işaretleyebilirsiniz.

Sol tarafta bulunan gerekli bilgileri doldurduktan sonra sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.


 

S.S.S:

Soru: Belirli bir desteye ihtiyacım var mı ?
Cevap: Hayır, oyuncularımız hiçbir ilave karta ihtiyacınız olmadan günlük görevlerinizi tamamlayabilirler.

Soru: Bu işlem güvenli midir ?
Cevap: Kesinlikle. Bütün görevleriniz manuel olarak oyuncularımız tarafından tamamlanır, diğer sitelerin aksine bot vb. 3. parti yazılımların kullanımı hiçbir koşulda yoktur.

Soru: Sorularım için sizinle nasıl iletişime geçebilirim? 
Cevap: 7/24 Canlı Destek hizmetimiz ya da iletişim linkimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Soru: Hangi sunucularda bu hizmetten yararlanabilirim?
Cevap: Hizmetimiz tüm sunucularda geçerlidir. 

Soru: Hesabımda kim oynayacak? 
Cevap: Siparişinize göre Profesyonel Hearthstone oyuncularımızdan birini oynamak üzere hesabınıza yönlendireceğiz. Diğer sitelerin aksine rastgele oyuncuları bünyemize katmıyoruz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır. Güvenlik ve hız konularında hiç bir endişe duymanıza gerek yoktur.

Soru: Bu işlem sırasında hesabımda oynayabilir miyim?
Cevap: Hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız, giriş yapmadan önce bizimle iletişime geçerek hesap durmunuzun uygunluğunu teyit ettirmeniz gerekmektedir. Boost işlemi süresince hesabınıza giriş yaptığınız her an işleminizi yavaşlatmanız söz konusudur. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

Soru: Battle.net hesabımdan başka oyunlar oynayabilir miyim? 
Cevap: İşlem sırasında kesinlikle Battle.net hesabınıza giriş yapmamanız gerekmektedir. Canlı desteğimiz üzerinden boosterınızın hesabınızda olup olmadığını öğrenerek giriş yapabilirsiniz. 

Soru: Boost sürecini nasıl takip edebilirim ya da bittiği zaman nasıl haberdar olabilirim? 
Cevap: 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz tamamlandığı zaman size mail aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.

Diğer tüm sorularınız için tıklayınız.

 

Kullanıcı Yorumları
Tümü