BLOG facebook
Hearthstone Koçluk - Sintolol
Aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra, fiyat otomatik olarak gösterilecektir.

Hearthstone Koçluk - Sintolol

       
Legend olma yolunda kendinizi geliştirmek ister misiniz? GGorQQ ve Sintolol ortaklığıyla Hearthstone Koçluk hizmetimiz sayesinde çok daha iyi bir oyuncu olabilirsiniz. 

Koçluk sistemi; ilgilendiğiniz koç ile satın aldığınız saat ile orantılı olarak, tamamen size özel hazırlanmış bir program ile kendinizi geliştirmenizi sağlayan özel derslerdir. Bu derslerde, koçunuza sorular sorabilir, birlikte oyun oynayabilir, daha önceki kaydedilmiş oyunlarınızı değerlendirebilir veya koçunuzun uygun gördüğü diğer yöntemler ile çalışmalar yapabilirsiniz.

Sipariş vermek için satın almak istediğiniz saati belirtmeniz yeterli. Aldığınız saat miktarı ve seviyenize göre sizin için en uygun koçluk planı belirlenerek işleminiz başlatılacaktır.

Not: Dersler İngilizce olarak verilmektedir. Siparişinizin ardından lütfen canlı desteğimize bağlanarak koçluk planınız için gereken bilgileri aktarınız. Koçluk dersleri özel bir istediğiniz yoksa Team Speak üzerinden verilecektir. Özel isteklerinizi canlı desteğimiz üzerinden bildirebilirsiniz.S.S.S:

Soru: Sorularım için sizinle nasıl iletişime geçebilirim? 
Cevap: Canlı Destek hizmetimiz ya da iletişim linkimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Soru: Çalışacağımız zamanı kendim ayarlayabilir miyim?
Cevap: Bize uygun olduğunuz zamanı söylerseniz Koçluk hizmetimize dilediğiniz zamanda başlayabiliriz. 

Soru: Her sunucuda geçerli midir?
Cevap: Evet, her sunucuda geçerlidir.

Soru: Siparişimi değiştirebilir ya da iptal edebilir miyim? 
Cevap: Evet. Koçluk hizmetinin ilk 15 dakikası içerisinde olmak koşuluyla başka bir koç talep edebilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Koçluk siparişi verdiğinizde satın aldığınız saat ile orantılı olacak şekilde tüm derslerinizin tamamlanmış olacağı ortalama bir tarih belirlenir. Belirlenen bu süre içinde satın alınan ders saatlerinin tamamlanması için herhangi bir talepte bulunmamış kullanıcıların siparişleri tamamlanmış sayılır.

Diğer tüm sorularınız için tıklayınız.