Fırsatlar

GTA 5

Aldığınız oyun, satın alındıktan sonra bir başkasıyla değiştirilemez veya iade edilemez.

Ürün Adı Fiyatı Adet Stok
Grand Theft Auto V - Steam
143,20 TL

GGorQQ'dan en ucuz fiyatlarla GTA 5 alabilirsiniz!

Grand Theft Auto V (GTA V veya GTA 5) Rockstar Games tarafından yayınlanan open-world (açık dünya), aksiyon, macera oyunudur. Aynı zamanda Grand Theft Auto serisinin de on beşinci oyunudur. Oyunun üç ana karakteri olan Michael De Santa, Trevor Philips ve Franklin Clionton'un hikayeleri Los Santos adlı şehirde geçmektedir. Bu karakterlerden her birinin farklı yetenek ve güçleri bulunmaktadır. Trevor önceden savaş pilotu olduğundan dolayı uçak, jet, helikopter vb. araçları kullanmak konusunda diğer karakterlerden daha yeteneklidir. Michael bir banka soyguncusu olduğu için diğer karakterlerden daha iyi silah kullanır ve Franklin taşıt hırsızı olduğundan dolayı motosiklet, araba sürme konusunda çok daha yeteneklidir.

GTA 5 Nasıl Alınır/Yüklenir?

  1. Satın almak istediğiniz ürünün yayındaki Adet kutucuğuna satın almak istediğiniz adeti girin ve yanındaki “Satın Al” butonuna tıklayın.
  2. Sipariş vereceğiniz steam oyununu almak istediğiniz steam hesabının, "Steam Profil Linkini" yazın.
  3. Kısa bir süre içerisinde Steam profiliniz, oyunu hediye olarak göndermek üzere hesaplarımızdan biri tarafından eklenecektir. Arkadaşlık isteğini kabul edin.
  4. Ardından size gönderilen hediye isteğini açıp "Hediyeyi kabul et" butonuna tıklayarak hediyenizi kabul edin.
  5. Oyununuzun keyfini çıkarın.