Fırsatlar

CS:GO Boost
  • CS:GO Boost
  • CS:GO Faceit/Esea Boost
  • CS:GO Koçluk
  • CS:GO Hesap Satış
  • CS:GO Seçkin Hesaplar
  • CS:GO Seçkin Olmayan Hesaplar

CS:GO Faceit Boost

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları

Profesyonel CS:GO oyuncularımız hesaplarınızda sizin yerinize oynayarak hesabınızı istediğiniz FACEIT seviyesine çıkartıyor!

Sipariş vermek için yukarda bulunan gerekli bilgileri doldurunuz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz. 

S.S.S :

Soru: Hesabımda kim oynayacak?
Cevap: Siparişinize göre Profesyonel CS:GO oyuncularımızdan birini oynamak üzere hesabınıza yönlendireceğiz. Rastgele oyuncuları kesinlikle bünyemize katmıyoruz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır. Güvenlik ve hız konularında hiçbir endişe duymanıza gerek yoktur.

Soru: Bu işlem sırasında hesabımda oynayabilir miyim?
Cevap: Faceit oynamamak koşulu ile hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız, giriş yapmadan önce bizimle iletişime geçerek hesap durmunuzun uygunluğunu teyit ettirmeniz gerekmektedir. Boost işlemi süresince hesabınıza giriş yaptığınız her an işleminizi yavaşlatmanız söz konusudur. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

Soru: Arkadaşlarımın sizin oynadığınızı görmesini istemiyorum, bu mümkün mü?
Cevap: Oynadığımız süre içerisinde Steam Chat'inde çevrimdışı olacağız. Bu sayede çevrimiçi olduğunuzu ya da oynadığınızı kimse görmeyecektir. 

Soru: Steam hesabımdan başka oyunlar oynayabilir miyim? 
Cevap: İşlem sırasında oynamamanız daha iyi olacaktır. Fakat oynamak istiyorsanız çevrimdışı olarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Soru: Güvenli mi?
Cevap: Mümkün olan en yüksek güvenliği sağlamak için farklı VPN servisleri kullanmaktayız. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadık.

Soru: Hile kullanıyor musunuz ?
Cevap: Hesabınızı riske atacak hiçbir işlem veya 3. parti yazılım oyuncularımız tarafından kullanılmamaktadır.

Soru: Steam ürünlerimin güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz ?
Cevap: Oyuncumuz sizden farklı bir lokasyondan giriş yapacağı için Steam hesabınızı takaslara 7 gün süre ile kapatacaktır. Bu çoğu işlem için yeterli oluyor. Süre yetmediği kadar yüksek bir siparişiniz var ise bunu uzatmak da oldukça kolay. Özetle, steam marketine oyuncularımız hiçbir erişim sağlamıyorlar.

Soru: İşlem sürecini nasıl takip edebilirim ya da bittiği zaman nasıl haberdar olabilirim? 
Cevap: 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz tamamlandığı zaman size mail aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.