Fırsatlar

Dota 2 Koçluk
  • Dota 2 Boost
  • Dota 2 Koçluk
  • Dota 2 Hesap Satış

Dota 2 Koçluk

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları

Dota 2 yeteneklerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Tamamı profesyonel ve 6000 üzeri MMR'a sahip koçlarımız size alabileceğiniz en iyi Dota 2 Koçluk hizmetini vermeyi bekliyor! 

Koçluk sistemi; ilgilendiğiniz koç ile satın aldığınız saat ile orantılı olarak, tamamen size özel hazırlanmış bir program ile kendinizi geliştirmenizi sağlayan özel derslerdir. Bu derslerde, koçunuza sorular sorabilir, birlikte oyun oynayabilir, daha önceki kaydedilmiş oyunlarınızı değerlendirebilir veya koçunuzun uygun gördüğü diğer yöntemler ile çalışmalar yapabilirsiniz.

Sipariş vermek için satın almak istediğiniz saati belirtmeniz yeterli. Aldığınız saat miktarı ve seviyenize göre sizin için en uygun koçluk planı belirlenerek işleminiz başlatılacaktır.

Not: Siparişinizin ardından lütfen canlı desteğimize bağlanarak koçluk planınız için gereken bilgileri aktarınız. Koçluk dersleri özel bir istediğiniz yoksa Team Speak üzerinden verilecektir. Özel isteklerinizi canlı desteğimiz üzerinden bildirebilirsiniz.

S.S.S :

Soru: Sorularım için sizinle nasıl iletişime geçebilirim? 
Cevap: Canlı Destek hizmetimiz ya da iletişim linkimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Soru: Koçluğu kim yapacak?
Cevap: İhtiyacınız ve istekleriniz doğrultusunda en uygun Profesyonel Dota 2 koçlarımızdan birini size yönlendireceğiz. 

Soru: Dota 2 Koçluk hizmetiniz için belirli bir zaman belirleyebilir miyim?
Cevap: Koçluk dersleri sizin ve koçumuzun uygun olduğu ortak saatler içinde belirlenmektedir.

Soru: Siparişimi değiştirebilir ya da iptal edebilir miyim? 
Cevap: Evet. Koçluk hizmetinin ilk 15 dakikası içerisinde olmak koşuluyla başka bir Koç talep edebilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Koçluk siparişi verdiğinizde satın aldığınız saat ile orantılı olacak şekilde tüm derslerinizin tamamlanmış olacağı ortalama bir tarih belirlenir. Belirlenen bu süre içinde satın alınan ders saatlerinin tamamlanması için herhangi bir talepte bulunmamış kullanıcılar ile belirlenen ders saatinde derse katılmayan kullanıcıların siparişleri tamamlanmış sayılır.

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.