BLOG facebook
Counter Strike: Global Offensive (Steam)

Counter Strike: Global Offensive (Steam)

GGorQQ'dan en ucuz fiyatlarla Counter Strike:Global Offensive (CS:GO) alabilirsiniz!

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), Valve tarafından geliştirilen bir first person shooter (FPS) oyunudur. Daha önceki serilerinde de olduğu gibi Global Offensive, görev tabanlıdır. Oyuncuların temel amaçları bir görevi tamamlamak veya düşman takımı yok etmektir. Bu sebeple oyuncular teröristler ve terörle mücadele ekibi (anti-teröristler) olarak birbirlerine rakip olurlar.

Terörle mücadele ekibinin amacı; teröristlerin bombayı yerleştirmesini engellemek veya yerleştirilen bombayı imha etmektir. Teröristler ise belirlenen bölgelere bomba yerleştirerek oyunu kazanmaya çalışırlar. Teröristler bombayı yerleştirdikten belirli bir süre sonra bomba patlar, eğer terörle mücadele ekibi bombanın patlamasını engelleyemezse teröristler kazanır.

Global Offensive’e oyunun önceki versiyonlarına ek olarak bazı oyun modları eklenmiştir. Oyunun rekabetçi modunda oyuncular öldüklerinde yeni tura başlayabilmek için takım arkadaşlarının da ölmesini beklemek zorundadır. Fakat oyuna eklenen bazı yeni modlarda böyle bir şart aranmamaktadır. Öldüğünüz anda hızlı bir şekilde doğarak aksiyona devam edebileceğiniz yeni modlar da oyuna eklenmiştir. Ölüm maçı modu buna örnektir. Ölüm maçı modunda oyundaki herkesi öldürebilirsiniz, öldüğünüz de beklemeden yeniden doğarsınız. Silah yarışı modu ise ölüm maçı tarzında bir oyun türüdür. Bu modda rakip takımdaki oyuncuyu her öldürdüğünüzde yeni bir silah sahibi olursunuz. Global Offensive’i önceki oyunlardan ayıran en büyük özellik ise rütbe sisteminin olmasıdır. Rütbe sistemi sayesinde kendi seviyenizdeki oyuncularla eşleşerek rekabetin doruklarına ulaşabilirsiniz. Fakat rütbe sistemi yalnızca rekabetçi modunda geçerlidir.

CS:GO Steam Nasıl Alınır/Yüklenir?

  1. Satın almak istediğiniz ürünün yayındaki Adet kutucuğuna satın almak istediğiniz adeti girin ve yanındaki “Satın Al” butonuna tıklayın.
  2. Sipariş vereceğiniz steam oyununu almak istediğiniz steam hesabının, "Steam Profil Linkini" yazın.
  3. Kısa bir süre içerisinde Steam profiliniz, oyunu hediye olarak göndermek üzere hesaplarımızdan biri tarafından eklenecektir. Arkadaşlık isteğini kabul edin.
  4. Ardından size gönderilen hediye isteğini açıp "Hediyeyi kabul et" butonuna tıklayarak hediyenizi kabul edin.
  5. Oyununuzun keyfini çıkarın.
Aldığınız oyun, satın alındıktan sonra bir başkasıyla değiştirilemez veya iade edilemez.
Ürün Adı Fiyatı Adet
Counter Strike Global Offensive - CS:GO 20,00 TL