BLOG facebook
CS:GO İlk 10 Maç Boost
Aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra, fiyat otomatik olarak gösterilecektir.

CS:GO İlk 10 Maç Boost


CS:GO ilk 10 maçınızı henüz tamamlamadıysanız işinizi garantiye alın ve bize bırakın! Profesyonel oyuncularımız sizin için yerleştirme maçlarını oynayarak en iyi sonuçları almanızı sağlasınlar.

Sipariş vermek için sol tarafta bulunan gerekli bilgileri doldurunuz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.
 


 

S.S.S:

Soru: Yerleştirme maçlarının ardından hangi derecede olacağım?
Cevap: İşlem sonunda en sık olarak başlattığımız rank, Legendary Eagle'dır. 

Soru: Hesabımda kim oynayacak?
Cevap: Siparişinize göre Profesyonel CS:GO oyuncularımızdan birini oynamak üzere hesabınıza yönlendireceğiz. Rastgele oyuncuları kesinlikle bünyemize katmıyoruz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır. Güvenlik ve hız konularında hiç bir endişe duymanıza gerek yoktur.

Soru: Güvenli mi?
Cevap: Mümkün olan en yüksek güvenliği sağlamak için farklı VPN servisleri kullanmaktayız.

Soru: Bu işlem sırasında hesabımda oynayabilir miyim?
Cevap: Rekabetçi oyun oynamamak koşulu ile hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız, giriş yapmadan önce bizimle iletişime geçerek hesap durmunuzun uygunluğunu teyit ettirmeniz gerekmektedir. Boost işlemi süresince hesabınıza giriş yaptığınız her an işleminizi yavaşlatmanız söz konusudur. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

Soru: Arkadaşlarımın sizin oynadığınızı görmesini istemiyorum, bu mümkün mü?
Cevap: Oynadığımız süre içerisinde Steam Chat'inde çevrimdışı olacağız. Bu sayede çevrimiçi olduğunuzu ya da oynadığınızı kimse görmeyecektir. 

Soru: Steam hesabımdan başka oyunlar oynayabilir miyim? 
Cevap: İşlem sırasında oynamamanız daha iyi olacaktır. Fakat oynamak istiyorsanız çevrimdışı olarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Soru: Hile kullanıyor musunuz ?
Cevap: Hesabınızı riske atacak hiçbir işlem veya 3. parti yazılım oyuncularımız tarafından kullanılmamaktadır.

Soru: Steam ürünlerimin güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz ?
Cevap: Oyuncumuz sizden farklı bir lokasyondan giriş yapacağı için Steam hesabınızı takaslara 7 gün süre ile kapatacaktır. 7. gün sonunda Steam Guard'ı açıp kapatmak sürenin yeniden başlamasını sağlayacaktır.

Soru: İşlem sürecini nasıl takip edebilirim ya da bittiği zaman nasıl haberdar olabilirim? 
Cevap: 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz tamamlandığı zaman size mail aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.


Diğer tüm sorularınız için tıklayınız.

 

Kullanıcı Yorumları
Tümü