Fırsatlar

CS:GO Koçluk

CS:GO Koçluk

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları

CS:GO Koçluk Hizmetimiz ile profesyonel oyuncular eşliğinde oyununuzu geliştirmeye hazır mısınız? Koçlarımız sizinle oynayarak üst seviye CS:GO oyuncusu olmanızı sağlayacaktır.

Koçluk sistemi;ilgilendiğiniz koç ile satın aldığınız saat ile orantılı olarak, tamamen size özel hazırlanmış bir program ile kendinizi geliştirmenizi sağlayan özel derslerdir. Bu derslerde, koçunuza sorular sorabilir, birlikte oyun oynayabilir, daha önceki kaydedilmiş oyunlarınızı değerlendirebilir veya koçunuzun uygun gördüğü diğer yöntemler ile çalışmalar yapabilirsiniz.      

Sipariş vermek için yukarda bulunan gerekli bilgileri doldurunuz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

Not: Siparişinizin ardından lütfen canlı desteğimize bağlanarak koçluk planınız için gereken bilgileri aktarınız. Koçluk dersleri özel bir istediğiniz yoksa Discord üzerinden verilecektir. Özel isteklerinizi canlı desteğimiz üzerinden bildirebilirsiniz.

S.S.S :

Soru: Koçluğu kim yapacak?
Cevap: İhtiyacınıza en uygun Profesyonel CS:GO koçlarımızdan birini size yönlendireceğiz.

Soru: Çalışacağımız zamanı kendim ayarlayabilir miyim?
Cevap: Bize uygun olduğunuz zamanı söylerseniz Koçluk hizmetimize dilediğiniz zamanda başlayabiliriz.

Soru: Koçumu değiştirebilir miyim?
Cevap: Koçluk hizmetinin ilk 15 dakikası içinde olmak koşuluyla koçunuzu değiştirebilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Koçluk siparişi verdiğinizde satın aldığınız saat ile orantılı olacak şekilde tüm derslerinizin tamamlanmış olacağı ortalama bir tarih belirlenir. Belirlenen bu süre içinde satın alınan ders saatlerinin tamamlanması için herhangi bir talepte bulunmamış kullanıcılar ile belirlenen ders saatinde derse katılmayan kullanıcıların siparişleri tamamlanmış sayılır.

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.