Fırsatlar

Battlerite Boost

Battlerite League Boost

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları

 


Türkiye'de bir ilk! Battlerite Lig Boost Hizmeti sadece GGorQQ'da!

Siz de yüksek liglerde yerinizi almak istiyorsanız, GGorQQ yardıma hazır. Profesyonel Battlerite oyuncularımız sizin yerinize oynayarak hesaplarınızı hep arzuladığınız liglere çıkarıyor!

Çalıştığımız tüm oyuncular Champion seviyesindedir.

Sol tarafta bulunan gerekli bilgileri doldurduktan sonra sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz. İşleminizin başlayabilmesi için Steam Guard'ınızın tamamen kapatılması gerekmektedir. 

Teslim Süresi:

  • Siparişiniz aynı gün başlatılacaktır. Tamamlanma süresi ise sipariş bilgilerinize göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda net bilgi alabilmek için lütfen canlı desteğimize başvurunuz.

S.S.S:

Soru: Sorularım için sizinle nasıl iletişime geçebilirim? 
Cevap: 
Canlı Destek hizmetimiz ya da iletişim linkimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Soru: Hesabımda kim oynayacak? 
Cevap: Siparişinize göre Profesyonel Battlerite oyuncularımızdan birini oynamak üzere hesabınıza yönlendireceğiz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır.

Soru: Güvenli mi?
Cevap: Güvenlik ve hız konularında hiç bir endişe duymanıza gerek yoktur. Tüm sorularınız için canlı desteğimize 7/24 bağlanabilirsiniz. Şüphelerinizi gidereceğimize eminiz.

Soru: Boost sırasında oynayabilir miyim?
Cevap: Boost sırasında kesinlikle oyuna giriş yapmamanız gerekmektedir. 

Soru: Boost sürecini nasıl takip edebilirim ya da bittiği zaman nasıl haberdar olabilirim? 
Cevapİşleminizi "Hesabım" sayfasından takip edebilir ve 7/24 canlı desteğimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz. İşlem sonunda kayıtlı e-mail adresinize bilgilendirme maili gönderilecektir.

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.