BLOG facebook
Sağlam Hearthstone+overwatch

Sağlam Hearthstone+overwatch
Son güncelleme tarihi: 26-11-2017

Yeni Satıcı
Offline
Mevcut Ek Paketler :
Hepsi var ve yapıldı
Dust Miktarı :
1970
Kart Arkalığı Sayısı :
44
Legendary Sayısı :
59
Hesaptaki Diğer Oyunlar :
Overwatch
Sunucu :
EU

İlan Açıklaması

Hearthstone çıktığı günden beri oynuyorum, hesaba hiç para aktarmadım sadece oynayarak kastım herşeyi. Tüm adventurelar var ve yapıldı. Legend kard arkalığıda var. Hunter ve Warlock golden(500+win). Diğer herolar 250-300 arası win. Şuan Rank 6.

Bundan 5-6 ay önce overwatch'da aldım. Origins edition. Şuan 2700 puan.

Artık oyun oynamıyorum, paraya ihtiyacım var ve gayet ucuza satıyorum.

Özel olarak ss isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatı : 400,00 TL
Buradan satıcıya tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Sorularınızda kişisel bilgi verilmesi kesinlikle yasaktır. Sorunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Onay süreci ortalama 10-15 dakikadır.

10/12/2017
00:01

V.C

 

hocam 250 tl verebilirim. İşini görürse haber edersin.

07/10/2017
09:11

B.U

 

Hesabı alacağım senin bu durumları ortadan kaldırmanı bekliyorum. Gizli sorunun ne olduğunu kesinlikle öğrenmelisin.

07/10/2017
09:11

 

Gizli soru olayını hallettim, biliyorum gizli soruyu, blizzardın desteğiyle konuştum adamlar bayağı bir yardımcı oldu, kurtarma koduyla ilgili bir şey bilmiyorum ama.

07/10/2017
01:25

B.U

 

Canlı destek ile iletişime geç o sana yardımcı olur

07/10/2017
01:25

 

tamam hocam yarın akşam halletmeye çalışayım bu durumları

07/10/2017
01:00

B.U

 

Ben canlı destek ile konuştum da gizli soru ve kurtarma kodu olmadan satış yapmana izin verilmeyecek ayrıca kimlik numaran da mevcut değil. Bu şartlarda satış yapman imkansız

07/10/2017
01:00

 

nasıl öğrenebilirim ki gizli soru ve kurtarma kodunu? kimlik sorun değil yüklerim

06/10/2017
23:07

B.U

 

Tamam kardeşim online mısın??

06/10/2017
23:07

 

evet

06/10/2017
18:35

B.U

 

Hmmm sen direk maili de vereceksin yani. Gmail mi hotmail falan mı? Bide telefon numarası üzerine kayıtlı mı? Blizzarda yada maile?

06/10/2017
18:35

 

Telefon kayıt değil, mailime kayıtlı o kadar

06/10/2017
17:26

B.U

 

Siteye yatıracağım site aracısı bilgileri kontrol edecek doğru mu değil mi diye senin hesapla ilanda yazanların sonra bana verecek. Seninde hesabına yatiracak parayı ama sen şimdi gizli soru ve kurtarma kodu hakkında bir bilgim yok dedin o biraz sıkıntı

06/10/2017
17:26

 

Abi benim maili verdikten sonra ne fark ediyor ki anlamadım. Battlenete girdim gizli soru veya kurtarma koduyla ilgili hiçbir şey bulamadım.

06/10/2017
14:25

B.U

 

Kardeşim gizli soru ve kurtarma kodunu falan da hatırlıyorsun değil mi? Bide isim değiştirme hakki var mi battle.net hesabında eğer bunlar varsa birazdan parayı çekip hesabı alırım.

06/10/2017
14:25

 

İsim değiştirme hakkı var, gizli soru ve kurtarma koduyla ilgili bir bilgim yok, ilk kez senden duyuyorum. Ve bu arada bilgin varsa bu siteyle ilgili, ben paraya nasıl ulaşacağım?

06/10/2017
10:59

B.U

 

Hocam 54 Legendary yazıyor ama 39 Legendary gördüm ben ss de ? Bir de Card Back ss lerini rica edebilir miyim ?

06/10/2017
10:59

 

Kusura bakma wild'ların sslerini almamışım. Hepsini atıyorum tekrardan. Ayrıca 1 legendary daha açtım ve 1970 dust var şuan. http://dosya.co/j0ysti8iiexb/ss.zip.html

26/09/2017
12:05

Ö.K

 

Kardeşim bana ulaşırmısın mesaj olarak senle konuşmam lazım !

26/09/2017
12:05

 

Hocam nasıl mesaj atılır bilmiyorum, bir tek buradan konuşuluyor sanırım.

20/09/2017
06:34

B.U

 

Az önce ki mesajim düzgün olmamış kusura bakmayın. Ayın 25i gibi alabilirim eğer ss atabilirseniz. Öncelikle hangi herolar var ? Tyrande yada Arthas gibi varsa ss olarak ayrıca overwarcth ss i ni ve Legendarylerin ss ini falan atarsan sevinirim. Tabi kaç kart var kaçı golden bunları da merak ediyorum sslerle paylaşırsan ve Eğer ciddi anlamda güvenilir biriysen daha sonra hesabina extradan 1 yıl sonra hediye olarak para havale edebilirim. Merak ettiğim bir konu daha var metada ki deckler yapilabiliyor mu? Bu soruların cevaplarını verirsen sevinirim dostum şimdiden günaydın :)

20/09/2017
06:34

 

Günaydın, herolardan bir tek rogue'un ki var ama Arthas'ı 1-2 güne açarım. Paladin'de çok kart eksiği var diğer classlar da o kadar eksik yok. Gereksiz kartları hep dustlıyorum, iyi kartların çoğu var. Golden kart olarak 5-10 tane rare var, diğer goldenları hep dustladım. Metada ki decklerin bir kısmı yapılıyor, bir kısmı için 1-2 kart eksiği var. Şuan 1400 dust var 1-2 güne 1600 olur legendary gibi bir şey açabilirsiniz isterseniz. Hs için tüm legendary ve epiclerin, ow için tüm karakterlerin skinlerini ss attım linkten dosyaya ulaşabilirsiniz. Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz. "Eğer ciddi anlamda güvenilir biriysen daha sonra hesabina extradan 1 yıl sonra hediye olarak para havale edebilirim." Valla uzun süredir hediye almıyorum birisinden, ama güven konusun da herhangi bir kötü düşünceniz olmasın. Zaten bilmiyorum bu site de nasıl oluyor işler ama öyle bir şey yapacak birisi değilim. Ss linkini aşağıya bırakıyorum iyi günler. http://s6.dosya.tc/server11/b27cap/ssler.zip.html

 • Alıcı beğendiği ilanı ödeme yaparak satın alır. Ödemesi sistemde bekletilir.

 • Satın alınan ilanın satıcısı site içi mesaj, E-Mail ve SMS gönderilerek sitemize davet edilir. Canlı desteğemize bağlandığında alıcıya da SMS gönderilerek bilgilendirme yapılır.

 • Satıcıya transfer yapması için 24 saatlik bir süre verilir. Bu süre içinde siteye geri dönüş yapmazsa satış iptal edilerek alıcının bakiyesi hesabına geri yüklenecektir.

 • Satıcı ve Alıcı canlı desteğimizde hazır olduğu zaman satıcıdan ilanın oluşturulma soruları ve TC Kimlik Belgesinin bir görseli alınır.

 • Satıcının ek işlemleri tamamlamasının ardından satın alınan hesabın giriş bilgileri alıcıya iletilir ve giriş yaparak ilandaki bilgilerin doğruluğunu teyit etmesi istenir.

 • Alıcı hesap satışını onayladığında hesabın transfer edilmesini istediği mail adresini iletir ve canlı destek operatörümüz hesaba giriş yaparak hesabı alıcının ilettiği E-Mail adresine aktarır.

 • Bu işlem, satıcının E-Mail adresine gönderilen onay kodunu iletmesi ve alıcının E-mail adresine gelen onay linkine tıklaması ile sonlanacaktır.

 • Tüm işlemler tamamlandıktan sonra alıcıdan alınarak sistemde bekletilen bakiyesi satıcıya aktarılır ve satış tamamlanmış olur.

İlan satışlarında satıcıdan %10 komisyon alınmaktadır. İlan verirken fiyat bölümünde bu tutar düşürülerek kazanacağınız bakiye size bildirilmektedir.

Sitemiz hiç bir şekilde kullanıcılardan hesap almamaktadır. Hesabınızı satmak için sitemiz üzerinden ilan vermeniz gerekir.

Sitemizdeki tüm satışlar GGorQQ aracılığı ile yapılmaktadır. Elden satış imkanı veya takas kesinlikle yasaktır. İlan içeriğinizde bu tarz bilgiler olursa ilanınız iptal edilecektir.

Sitemizde satış yapabilmeniz için TC Kimlik belgenizin veya ehliyetinizin bir fotoğrafını ilgili bölüme yüklemeniz gerekmektedir. Bu belge olmadan hiç bir şekilde satış yapmanıza izin verilmemektedir. Sitemiz yasal bir şirkete bağlıdır. Bu sebeple tüm satışlarda bu belge alınarak sistemimizde şifreli olarak saklanır. Satıcının hesabı geri alması veya banlatması gibi durumlarda alıcı satıcıya dava açabilir. Böyle bir durumda GGorQQ kişisel bilgilerinizi gerekli kurumlarla paylaşmakla yükümlüdür. Sahte belge gönderen kullanıcılar kolaylıkla tespit edilerek sitemizden uzaklaştırılır.

1: Satış yapmak istediğiniz oyunun kategorisine eriştikten sonra aşağıda gösterilen "İLAN VER" butonuna basın.

Dilerseniz üst menüde bulunan "Satış Yap" butonu üzerinden de satış yapmak istediğiniz ürünü ve oyunu seçerek ilan verebilirsiniz.

 

2: Açılan sayfada ilk olarak satış kurallarını okumalısınız.

3: Ardından gerekli kısımları doldurun.

4: İlanınıza en uygun resmi bularak yükleyin.

5: İlan Ver butonuna basarak işleminizi tamamlayın. 

İlanınızı "Hesabım" sayfası üzerinden görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Diğer kullanıcılar ilanınıza yorum yaparak size sorular sorabilmektedir. İlanınızı güncel tutar ve bu soruları hızlıca yanıtlarsanız ilanınız daha kısa sürede satılacaktır.

GGorQQ üzerindeki tüm satışlar site aracılığı ile yapılır. Birebir iletişim kurma, takas veya elden satış söz konusu değildir.

Hesabınıza fiyat belirlemek için hesap satışı bölümünden benzer ilanları inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Lütfen bu konuda yardım almak için canlı desteğimize başvurmayınız.

İlanlar anlık olarak onaylanmamaktadır. İlanınız oluşturulduktan sonra kontrol edilerek 5-15 dakika içinde onaylanacaktır. Lütfen ilanınızın onaylanması için canlı desteğe bağlanmayınız.

Sitemiz oldukça fazla ziyaret almaktadır ve her gün bir çok hesap satışı gerçekleşmektedir. Buna rağmen hesabınızın satılma hızı tamamen ilanınızın içeriğine ve fiyatına bağlıdır. Sık sık ilanınızı güncellemeniz ve kullanıcıların sorularını yanıtlamız bu süreyi hızlandıracaktır.

İlanınıza yorum yapıldığında size otomatik olarak mail ve site içi mesaj gönderiliyor. Dilerseniz bilgilendirme mesajındaki link üzerinden, dilerseniz de site üzerinden ilanınıza tıklayarak gelen yorumları yanıtlayabilirsiniz. Yanıtınız yönetci onayının ardından yayınlanacaktır. Lütfen yanıtınızın onaylanması için canlı desteğemize bağlanmayınız.

Yanıtınız yorum sahibine mail ve site içi mesaj olarak bildirilecektir. Dilerseniz yanıtınızı, yanıt yazdığınız alanında altındaki SMS olarak da gönder kutusunu işaretleyerek, 0.5 TL karşılığında yorum sahibinin telefonuna gönderebilirsiniz.

Sitemizde vermiş olduğunuz ilan satıldığı zaman size otomatik olarak mail, site içi mesaj ve SMS gönderiliyor. Ardından belirli bir süre geri dönüş yapmanız bekleniyor. Bizimle iletişime geçtikten sonra aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızın satışını tamamlayabilirsiniz;

 • İlanınıza ait eksik detayları "İlanı Güncelle" seçeneğini kullanarak doldurmak, 
 • Henüz göndermediyseniz, "Hesabım" sayfası üzerinden "Üyelik Bilgilerim" kısmına Kimlik Belgenizin fotoğrafını yüklemek.
 • Son olarak hesabınızı bize teslim etmek.

Gerekli kontroller sağlandıktan sonra hesabınız alıcıya teslim edilecek ve satış ücreti bakiyenize eklenecektir. Bakiyenizi dilerseniz site üzerinde kullanabilir, dilerseniz de banka hesabına aktarılmasını talep edebilirsiniz.

İlanınız satıldıktan sonra 24 saatlik bir süre içinde geri dönüş yapmazsanız satışınız iptal edilecek ve ilanınız yayından kaldırılacaktır.

 • Satışlarınızdan kazandığınız para, satış işleminiz gerçekleştiğinde anlık olarak bakiyenize eklenecektir. Bakiyenize eklenen miktarı çekmek için üst menüde bulunan "Bakiye Çekme Talebi" linkine tıklayınız. • Açılan sayfada göreceğiniz bilgilendirmeyi okuyunuz.

 • Gerekli bilgileri doldurduktan sonra "Gönder" butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayınız.

 • Talebinizin durumunu "Hesabım" sayfası üzerinden takip edebilir ve istediğinizde iptal ederek yenisini gönderebilirsiniz.Ödemeler Pazartesi ve Perşembe olmak üzere haftada iki gün yapılmaktadır. Talebinizi gönderdikten sonra ilk Pazartesi veya Perşembe günü bakiyeniz banka hesabınıza aktarılır. Çalışılan ödeme firmaları sebebiyle böyle bir uygulama yapılmaktadır, sebebi ne olursa olsun ayrıcalık tanınmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 • İlgilendiğiniz bir ilan varsa altındaki 'Yorum' kısmından yorum yaparak satıcıya sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. (Yorum kısmında herhangi bir kişisel bilgi, telefon, link paylaşılması yasaktır)
 • Yazdığınız yorumlar satıcılara E-mail ve site içi mesaj aracılığıyla bildirilmektedir. Dilerseniz 0.5TL karşılığında yorumunuzun satıcıya SMS olarak da gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
 • Yorumunuza yanıt geldiği zaman size de E-Mail ve site içi mesaj aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.
 • Satıcıdan yorum alanı yardımıyla onay aldıktan sonra 'Satın Al' butonuna basarak ilanı satın alabilirsiniz.
 • Sitemiz üzerindeki tüm satışlar GGorQQ aracılığı ile yapılmaktadır. Hesap tesliminden önce satıcıdan bir takım ek soruların yanıtları ve TC Kimlik Belgesinin bir görseli istenmektir. Bunun yanında tüm yazışmalar, giriş kayıtları, IP kayıtları, işlem geçmişi gibi bilgiler tarafımızca kayıt tutulur. Tüm bu güvenlik prosedürleri satışı mümkün olabilecek en güvenli hale getirmekte ve satıcı tarafından yapılabilecek her türlü olumsuz davranış için caydırıcı olmaktadır.
 • Hesap satışının tamamlanmasının ardından bir süre sonra hesabın geri alınması, banlanması vs gibi bir durum yaşarsanız sitemiz başvurarak yardım isteyiniz. Sitemiz alıcı ve satıcı arasında gerekli iletişimi kurarak çözüm üretmenize yardımcı olmaya çalışacaktır

 • Çözüm alınamayan durumlar için ise alıcı istediği zaman yasal haklarını kullanabilir. GGorQQ satıcının kişisel bilgilerini gerekli kurumlar ile paylaşmakla yükümlüdür.

GGorQQ, alıcı ve satıcı arasında güvenli bir ticaret yapılması için sadece aracılık hizmeti vermektedir. GGorQQ satıcıların işlem sonrası olası olumsuz davranışlarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

İlgilendiğiniz ilanın alt kısmında bulunan soru alanından satıcıya tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Dilerseniz sorunuzu SMS olarak da satıcıya gönderebilirsiniz. Sorunuzu gönderdikten sonra kontrol edilerek 5-15 dakika içinde onaylanacaktır. Lütfen onay almak için canlı desteğimize yazmayınız. Yorumlarınızda kişisel bilgi paylaşımı yapmanız veya satıcıdan site dışı iletişim bilgisi istemeniz yasaktır. Bu tarz yorumlar iptal edilir.

İlan satın aldığınızda satıcıya SMS ve mail gönderiliyor. Satıcıya teslimat yapması için 24 saatlik bir süre tanınıyor. Bu süre içinde uygun olduğunda gelerek ek işlemleri tamamlıyor. Satıcı geldiğinde size de SMS göndererek sitemize davet edeceğiz. Eş zamanlı olarak sitede online olduğunuzda gerekli kontroller yapılarak transfer yapılacaktır. Daha detaylı bilgi almak için "İlan alım/satım süreci nasıldır?" sorusuna göz atabilirsiniz.

Hesap transferi sırasında hesap bilgileri size iletilerek kontrol etmeniz için süre tanınacaktır. Eğer hesap ilanda yazandan farklı ise satış iptal edilerek bakiyeniz geri aktarılır.

Hesap satışlarında hesabın ilk sahibinin hesabı geri alması her zaman mümkündür. Bu sebeple sitemiz satıcıdan hesabın oluşturulması ile ilgili soruların yanıtları ve satıcının TC kimlik belgesinin bir görselini alarak sistemde saklar. Bu hem satıcı için caydırıcı olmaktadır hem de size yasal haklar tanır. Ek olarak böyle durumlarda geri alınan hesap kolayca banlatılabileceği için satıcının bir çıkarı olmayacaktır. Herhangi bir sorun olması durumunda canlı desteğimizden yardım alabilirsiniz. Sonuç alamadığımız durumlar için satıcıya dava açma hakkınız vardır.