BLOG facebook
Platin 4 Bitirmiş Temiz Hesap
Platin 4 Bitirmiş Temiz Hesap
Platin 4 Bitirmiş Temiz Hesap

Platin 4 Bitirmiş Temiz Hesap
Son güncelleme tarihi: 12-06-2020

Yeni Satıcı
Offline
Sunucu :
Türkiye
Seviye :
186
Mevcut Lig :
Gold 1
Geçen sezon liginiz neydi? :
Platinum 4
Maç başına LP kazancınız :
18-23
Şampiyon sayısı :
145
Kostüm sayısı :
90
Mavi Öz Miktarı :
10.000-20.000
Hesabın ilk sahibi misiniz? :
Evet (Yes)
Rün Sayfası Sayısı :
2
E-mail Onayı Var mı? :

İlan Açıklaması

Üniversite olduğundan dolayı çok vaktimi çalıyor ve bende bu sebeple satışa çıkardım alıcısına hayırlı olsun 

 

 

 

 

 

Hesapta 2 Ebedi Kostüm bulunuyor- Elementalist Lux ve Pulsefire Ezreal

 

 

 

 

3 ihtişamlı kostüm- Cesur Kılıç Riven Prestij Serisi ve Annieemo-  True Damage Senna Prestij Serisi

 

 

 

 

 

 

8 Efsanevi kostüm- Sonsuz karanlık Thresh - Vahşi Batılı Lucian - Yüce Yumruk Lee Sin- Potanın Kralı Darius - Kod Adı Yi- Bölüm sonu canavarı Veigar -Brolaf- Süper Galaksi Rumble

 

 

 

 

18 Destansı Kostüm - Kod adı Lucian- Yolların Kralı Blitzcrank- Vahşi batılı Darius - Ölüm Elçisi Zed - Havuz Partisi Fiora- Havuz partisi graves - Ölüm meleği soraka- Jeton düşmanı brand - Ringlerin kaplanı Braum- Oyuncak Ustası Jinx- Vahşi batılı Urgot- KD/A Akali - Arcade Corki- Havuz Partisi Caitlyn-Ağaç Ata Nocturne Sonsuz Karanlık Karma-Cadı Janna- Demacia Vice Lucian

 

 

 

 

 

Diğer Katagorisinde ise 54 Kostüm Bulunmakta - Vahşi Batılı Yasuo - Silahşör Lucian- Aristokrat Vayne - Ölüm çiceği Kha'Zix- Gece Avcısı Rengar- Kelle Avcısı Rengar - Oyun Kurucu Lee Sin- Gardiyan Jax- Kızıl Elit Riven - Lejyoner Pantheon- Kovboy Dilberi Miss Fortune- Yol savaşcısı Miss Fortune - Kanlı Ay Kalista- Gerilla Tristana- Riot Kızı Tristana - Yağmacı Alistar- Başkumandan Katarina - Paralı Asker Katarina- Mafya Graves- Prestijli LeBlanc- Curling Veigar - Kutsal Soraka - Hizmetçi Nidalee- Gece Katili İrelia - Gözüpek Ahri - Dehşet Şövalyesi Garen - Çöl askeri Garen- Fnatic Jarvan IV -Ölüm meleği Hecarim -Şanlı AATROX ve Renk Paketi  Demirpul Shyvana-Buzul Ezreal- Kupa Valesi Twisted Fate- Kaptan Gangplank -Korkunç Gangplank- Haydut Sivir- Savaş Prensesi Sivir- Özel Yapım Corki - Şanlı Orianna- Seri Ok Varus- Riot Kayle- Zombi Ryze-Kasa Hırsızı Evelynn-Tangocu Evelynn- Noxus Avcısı Anivia- TPA Shen- Kanlı Ay Zilean- Galaktik Renekton- Kaleci Blitzcrank- Lolly Poppy - Cehennemlik Mordekaiser- Balıkçı Fizz- Arşidük Nasus  ve son olarakta Savaş Çığırtkanı Sion bulunmaktadır 

 

 

 

 

 

Hesap Sezon 3 Hesabıdır Hesapta 146 Adet Simge Bulunmaktadır Şimdilik Ganimetinde - EJDER KILIÇ RİVEN - DERİN KASSADİN - OMEGA TİMİ FİZZ Bulunmaktadır bu değişiklik gösterebilir Aynı Şekilde 167 Turuncu Öz bulunmaktadır buda değişiklik gösterebilir 

TFT MİNİK EFSANELERİNDEN  İSE 3 ADET BULUNMAKTADIR -

SİS YEMİŞİ SAKİNKUYRUK 

TATLISU DALARKAZARI

GÖLGE TAŞLI KORUYUCU şeklindedir 

EKSTRA OLARAK HESAPTA 36 ADET İFADE SİMGESİ BULUNMAKTADIR 

1 İHTİŞAMLI 2 DESTANSI 2 NADİDE OLMAK ÜZERE TOPLAM 10 ADET TOTEM GÖRÜNÜMÜ BULUNMAKTADIR 

1 DESTANSI 1 NADİDE OLMAK ÜZERE TOPLAMINDA 4 ADET RENK PAKETİ BULUNMAKTADIR 

şimdiden alıcısına hayırlı uğurlu olsun 

 

Fiyatı : 54,84 USD
Buradan satıcıya tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Sorularınızda kişisel bilgi verilmesi kesinlikle yasaktır. Sorunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Onay süreci ortalama 10-15 dakikadır.

11/04/2020
14:43

E.Y

 

Hocam bak gerçekten çok fazlaya koydun yap 250 alıcam gerçekten çok fazla bu pişman olucaz 2miz de hadi kırma beni gerçekten olmaz o fiyata imkansız 250 yap pişman olmayalım

11/04/2020
15:58

 

Dostum hesabı bıraktım oraya isteyen alır isteyen almaz her geçen günde değeri artar değerini veren olursa satarım olmazsa çürür gider açıkcası pekte umrumda değil ben senin için işini görebilir diye smurf hesabımıda koydum ilan olarak istersen bak ona uygun gelirse alırsın gelmezsede yapacak birşey yok

11/04/2020
14:31

E.Y

 

Son kararın mı? 250tlm var şu an

11/04/2020
14:41

 

Bir düşündümde harbiden zaten çok az fiyata koymuşum farkına vardım son kararım dostum yılların emeği geçmişi var bu hesapta üzgünüm smurf hesabıda paylastım istersen onu alabilirsin kafana göre yani

11/04/2020
13:30

E.Y

 

2 Gündür hesabini bekliyorum dostum gelip 240tl yap alayim lütfen

11/04/2020
13:41

 

Üstüne şunuda ekleyeyim dostum 240 diyorsun eyvallah elime kalacak 215 lira felan elementalist pulsefire zaten 200 lira kafadan değerleri yani prestij serisi 2 skinim var 50 şer lirada onlara verdim etti zaten kafadan 300 yani bir yığın kostüm var kardeşim ve değerli kostümler 300 bile aşırı düşük fiyat yani bedava çerezlik

11/04/2020
12:59

E.Y

 

Hocam 280 gercekten cok 240 yap bari halledelim bunu sana da 215 gelir zaten 35 tlcik indirim yapiver kardesine

11/04/2020
13:38

 

Yok bre ya normal 300 lira bile bedava bu hesap için yani ancak o kadar inebilirim oda senin ısrarına bana kalsa zaten fiyatı normal indirimli ben diğer hesabıda ilan olarak koyacağım uygun görürsen alırsın görmezsende yapacak birşey yok dostum kusura bakma

10/04/2020
21:55

E.Y

 

hocam?

10/04/2020
20:32

E.Y

 

Kanka son fiyatta anlasalim 220 diyorum daha fazla cikamam hemen su an alirim

10/04/2020
20:16

E.Y

 

220 ye alayim hemen

11/04/2020
07:07

 

dostum inan bana hesabı değerinden aza satıyorum onca senenin emeği var hesapta minimum 280 e bıakırım 280 diyorum zaten elime geçen 250 olacak üzgünüm başka hesap istersen smurf olarak elimde var yardımcı olabilirim sana yeni bir ilan koyarak istersen

10/04/2020
12:53

E.Y

 

Son kaç olur peki dostum

10/04/2020
15:05

 

Kaç verebilirsin ? çünkü verdiğim fiyatın bir kısmı siteye gidecek yani öyle bir durumda var komisyon işi işte bilirsin

09/04/2020
23:47

E.Y

 

180tlye ciddi aliciyim eğer fiyatta anlaşabilirsek hemen alacağım hocam

10/04/2020
09:26

 

Dostum malesef mümkün değil hesabımda daha çok gelişti hergün kasıyorum benimde ihtiyacım var üzgünüm :(

Kullanıcının diğer ilanları

 • Alıcı beğendiği ilanı ödeme yaparak satın alır. Ödemesi sistemde bekletilir.

 • Satın alınan ilanın satıcısı site içi mesaj, E-Mail ve SMS gönderilerek sitemize davet edilir. Canlı desteğemize bağlandığında alıcıya da SMS gönderilerek bilgilendirme yapılır.

 • Satıcıya transfer yapması için 24 saatlik bir süre verilir. Bu süre içinde siteye geri dönüş yapmazsa satış iptal edilerek alıcının bakiyesi hesabına geri yüklenecektir.

 • Satıcı ve Alıcı canlı desteğimizde hazır olduğu zaman satıcıdan ilanın oluşturulma soruları ve TC Kimlik Belgesinin bir görseli alınır.

 • Satıcının ek işlemleri tamamlamasının ardından satın alınan hesabın giriş bilgileri alıcıya iletilir ve giriş yaparak ilandaki bilgilerin doğruluğunu teyit etmesi istenir.

 • Alıcı hesap satışını onayladığında hesabın transfer edilmesini istediği mail adresini iletir ve canlı destek operatörümüz hesaba giriş yaparak hesabı alıcının ilettiği E-Mail adresine aktarır.

 • Bu işlem, satıcının E-Mail adresine gönderilen onay kodunu iletmesi ve alıcının E-mail adresine gelen onay linkine tıklaması ile sonlanacaktır.

 • Tüm işlemler tamamlandıktan sonra alıcıdan alınarak sistemde bekletilen bakiyesi satıcıya aktarılır ve satış tamamlanmış olur.

İlan satışlarında satıcıdan %10 komisyon alınmaktadır. İlan verirken fiyat bölümünde bu tutar düşürülerek kazanacağınız bakiye size bildirilmektedir.

Sitemiz hiç bir şekilde kullanıcılardan hesap almamaktadır. Hesabınızı satmak için sitemiz üzerinden ilan vermeniz gerekir.

Sitemizdeki tüm satışlar GGorQQ aracılığı ile yapılmaktadır. Elden satış imkanı veya takas kesinlikle yasaktır. İlan içeriğinizde bu tarz bilgiler olursa ilanınız iptal edilecektir.

Sitemizde satış yapabilmeniz için TC Kimlik belgenizin veya ehliyetinizin bir fotoğrafını ilgili bölüme yüklemeniz gerekmektedir. Bu belge olmadan hiç bir şekilde satış yapmanıza izin verilmemektedir. Sitemiz yasal bir şirkete bağlıdır. Bu sebeple tüm satışlarda bu belge alınarak sistemimizde şifreli olarak saklanır. Satıcının hesabı geri alması veya banlatması gibi durumlarda alıcı satıcıya dava açabilir. Böyle bir durumda GGorQQ kişisel bilgilerinizi gerekli kurumlarla paylaşmakla yükümlüdür. Sahte belge gönderen kullanıcılar kolaylıkla tespit edilerek sitemizden uzaklaştırılır.

1: Satış yapmak istediğiniz oyunun kategorisine eriştikten sonra aşağıda gösterilen "İLAN VER" butonuna basın.

Dilerseniz üst menüde bulunan "Satış Yap" butonu üzerinden de satış yapmak istediğiniz ürünü ve oyunu seçerek ilan verebilirsiniz.

 

2: Açılan sayfada ilk olarak satış kurallarını okumalısınız.

3: Ardından gerekli kısımları doldurun.

4: İlanınıza en uygun resmi bularak yükleyin.

5: İlan Ver butonuna basarak işleminizi tamamlayın. 

İlanınızı "Hesabım" sayfası üzerinden görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Diğer kullanıcılar ilanınıza yorum yaparak size sorular sorabilmektedir. İlanınızı güncel tutar ve bu soruları hızlıca yanıtlarsanız ilanınız daha kısa sürede satılacaktır.

GGorQQ üzerindeki tüm satışlar site aracılığı ile yapılır. Birebir iletişim kurma, takas veya elden satış söz konusu değildir.

Hesabınıza fiyat belirlemek için hesap satışı bölümünden benzer ilanları inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Lütfen bu konuda yardım almak için canlı desteğimize başvurmayınız.

Vitrin ilanları; satıcının isteği üzerine 14 gün süreyle ilk sayfaya sabitlenen ilanlardır. Bu ilanlar tüm aramalarda da ilk sırada gösterilir. Böylece ilanın alıcı bulması çok daha hızlı olur. Vitrin ilanları için komisyon oranı %20 olarak belirlenmiştir.

Dilerseniz ilan verirken "ilanı ilk sayfaya sabitle" bölümünü seçerek, dilerseniz de ilan verdikten sonra Hesabım sayfası üzerinden ilanınızın sağ tarafında bulunan "İlk sayfaya sabitle" butonu üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz ilan verirken "ilanı ilk sayfaya sabitle" bölümünü seçerek, dilerseniz de ilan verdikten sonra Hesabım sayfası üzerinden ilanınızın sağ tarafında bulunan "İlk sayfaya sabitle" butonu üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İlk sayfa ilanları için 23 Adet yer ayrılmıştır. Bu alanlar doluysa bu işlemi gerçekleştiremezsiniz.

Sitemiz oldukça fazla ziyaret almaktadır ve her gün bir çok hesap satışı gerçekleşmektedir. Buna rağmen hesabınızın satılma hızı tamamen ilanınızın içeriğine ve fiyatına bağlıdır. Sık sık ilanınızı güncellemeniz ve kullanıcıların sorularını yanıtlamız bu süreyi hızlandıracaktır.

İlanlar anlık olarak onaylanmamaktadır. İlanınız oluşturulduktan sonra kontrol edilerek 5-15 dakika içinde onaylanacaktır. Lütfen ilanınızın onaylanması için canlı desteğe bağlanmayınız.

İlanınıza yorum yapıldığında size otomatik olarak mail ve site içi mesaj gönderiliyor. Dilerseniz bilgilendirme mesajındaki link üzerinden, dilerseniz de site üzerinden ilanınıza tıklayarak gelen yorumları yanıtlayabilirsiniz. Yanıtınız yönetci onayının ardından yayınlanacaktır. Lütfen yanıtınızın onaylanması için canlı desteğemize bağlanmayınız.

Yanıtınız yorum sahibine mail ve site içi mesaj olarak bildirilecektir. Dilerseniz yanıtınızı, yanıt yazdığınız alanında altındaki SMS olarak da gönder kutusunu işaretleyerek, 0.5 TL karşılığında yorum sahibinin telefonuna gönderebilirsiniz.

Sitemizde vermiş olduğunuz ilan satıldığı zaman size otomatik olarak mail, site içi mesaj ve SMS gönderiliyor. Ardından belirli bir süre geri dönüş yapmanız bekleniyor. Bizimle iletişime geçtikten sonra aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızın satışını tamamlayabilirsiniz;

 • İlanınıza ait eksik detayları "İlanı Güncelle" seçeneğini kullanarak doldurmak, 
 • Henüz göndermediyseniz, "Hesabım" sayfası üzerinden "Üyelik Bilgilerim" kısmına Kimlik Belgenizin fotoğrafını yüklemek.
 • Son olarak hesabınızı bize teslim etmek.

Gerekli kontroller sağlandıktan sonra hesabınız alıcıya teslim edilecek ve satış ücreti bakiyenize eklenecektir. Bakiyenizi dilerseniz site üzerinde kullanabilir, dilerseniz de banka hesabına aktarılmasını talep edebilirsiniz.

İlanınız satıldıktan sonra 24 saatlik bir süre içinde geri dönüş yapmazsanız satışınız iptal edilecek ve ilanınız yayından kaldırılacaktır.

 • Satışlarınızdan kazandığınız para, satış işleminiz gerçekleştiğinde anlık olarak bakiyenize eklenecektir. Bakiyenize eklenen miktarı çekmek için üst menüde bulunan "Bakiye Çekme Talebi" linkine tıklayınız. • Açılan sayfada göreceğiniz bilgilendirmeyi okuyunuz.

 • Gerekli bilgileri doldurduktan sonra "Gönder" butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayınız.

 • Talebinizin durumunu "Hesabım" sayfası üzerinden takip edebilir ve istediğinizde iptal ederek yenisini gönderebilirsiniz.Minimum bakiye talep tutarı 20 TL'dir. Ödemeler Pazartesi ve Perşembe olmak üzere haftada iki gün yapılmaktadır. Talebinizi gönderdikten sonra ilk Salı veya Cuma günü bakiyeniz banka hesabınıza aktarılır. Çalışılan ödeme firmaları sebebiyle böyle bir uygulama yapılmaktadır, sebebi ne olursa olsun ayrıcalık tanınmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 • İlgilendiğiniz bir ilan varsa altındaki 'Yorum' kısmından yorum yaparak satıcıya sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. (Yorum kısmında herhangi bir kişisel bilgi, telefon, link paylaşılması yasaktır)
 • Yazdığınız yorumlar satıcılara E-mail ve site içi mesaj aracılığıyla bildirilmektedir. Dilerseniz 0.5TL karşılığında yorumunuzun satıcıya SMS olarak da gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
 • Yorumunuza yanıt geldiği zaman size de E-Mail ve site içi mesaj aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.
 • Satıcıdan yorum alanı yardımıyla onay aldıktan sonra 'Satın Al' butonuna basarak ilanı satın alabilirsiniz.
 • Sitemiz üzerindeki tüm satışlar GGorQQ aracılığı ile yapılmaktadır. Hesap tesliminden önce satıcıdan bir takım ek soruların yanıtları ve TC Kimlik Belgesinin bir görseli istenmektir. Bunun yanında tüm yazışmalar, giriş kayıtları, IP kayıtları, işlem geçmişi gibi bilgiler tarafımızca kayıt tutulur. Tüm bu güvenlik prosedürleri satışı mümkün olabilecek en güvenli hale getirmekte ve satıcı tarafından yapılabilecek her türlü olumsuz davranış için caydırıcı olmaktadır.
 • Hesap satışının tamamlanmasının ardından bir süre sonra hesabın geri alınması, banlanması vs gibi bir durum yaşarsanız sitemiz başvurarak yardım isteyiniz. Sitemiz alıcı ve satıcı arasında gerekli iletişimi kurarak çözüm üretmenize yardımcı olmaya çalışacaktır

 • Çözüm alınamayan durumlar için ise alıcı istediği zaman yasal haklarını kullanabilir. GGorQQ satıcının kişisel bilgilerini gerekli kurumlar ile paylaşmakla yükümlüdür.

GGorQQ, alıcı ve satıcı arasında güvenli bir ticaret yapılması için sadece aracılık hizmeti vermektedir. GGorQQ satıcıların işlem sonrası olası olumsuz davranışlarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

İlgilendiğiniz ilanın alt kısmında bulunan soru alanından satıcıya tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Dilerseniz sorunuzu SMS olarak da satıcıya gönderebilirsiniz. Sorunuzu gönderdikten sonra kontrol edilerek 5-15 dakika içinde onaylanacaktır. Lütfen onay almak için canlı desteğimize yazmayınız. Yorumlarınızda kişisel bilgi paylaşımı yapmanız veya satıcıdan site dışı iletişim bilgisi istemeniz yasaktır. Bu tarz yorumlar iptal edilir.

İlan satın aldığınızda satıcıya SMS ve mail gönderiliyor. Satıcıya teslimat yapması için 24 saatlik bir süre tanınıyor. Bu süre içinde uygun olduğunda gelerek ek işlemleri tamamlıyor. Satıcı geldiğinde size de SMS göndererek sitemize davet edeceğiz. Eş zamanlı olarak sitede online olduğunuzda gerekli kontroller yapılarak transfer yapılacaktır. Daha detaylı bilgi almak için "İlan alım/satım süreci nasıldır?" sorusuna göz atabilirsiniz.

Hesap transferi sırasında hesap bilgileri size iletilerek kontrol etmeniz için süre tanınacaktır. Eğer hesap ilanda yazandan farklı ise satış iptal edilerek bakiyeniz geri aktarılır.

Hesap satışlarında hesabın ilk sahibinin hesabı geri alması her zaman mümkündür. Bu sebeple sitemiz satıcıdan hesabın oluşturulması ile ilgili soruların yanıtları ve satıcının TC kimlik belgesinin bir görselini alarak sistemde saklar. Bu hem satıcı için caydırıcı olmaktadır hem de size yasal haklar tanır. Ek olarak böyle durumlarda geri alınan hesap kolayca banlatılabileceği için satıcının bir çıkarı olmayacaktır. Herhangi bir sorun olması durumunda canlı desteğimizden yardım alabilirsiniz. Sonuç alamadığımız durumlar için satıcıya dava açma hakkınız vardır.