Fırsatlar

CS:GO Koçluk
 • CS:GO Boost
 • CS:GO Faceit/Esea Boost
 • CS:GO Koçluk
 • CS:GO Hesap Satış
 • CS:GO Seçkin Hesaplar
 • CS:GO Seçkin Olmayan Hesaplar

Koçluk sistemi; ilgilendiğiniz koç ile satın aldığınız saat ile orantılı olarak, tamamen size özel hazırlanmış bir program ile kendinizi geliştirmenizi sağlayan özel derslerdir. Bu derslerde, koçunuz ile Skype veya tercih ettiğiniz başka bir platform üzerinden konuşarak sorular sorabilir, birlikte oyun oynayabilir, daha önceki kaydedilmiş oyunlarınızı değerlendirebilir veya koçunuzun uygun gördüğü diğer yöntemler ile çalışmalar yapabilirsiniz.

Koçluk sistemi istediğiniz oyunda kısa sürede en yüksek verimi alabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Ancak 1 saatte ortalama bir oyuncudan profesyonelliğe geçmeyi beklemeniz de oldukça yanlış olacaktır. Satın aldığınız saat sayısı ve ders dışında öğrendiklerinizin pratiğini yapıp yapmadığınız bu konuda belirleyici olmaktadır.  Her konuda olduğu gibi bu konuda da gelişmeniz için çaba göstermeniz gerekmektedir.

 

Sitemiz üzerinde iki tip koçluk bulunmaktadır.

 1. Daha önce profesyonel oyunculuk yapmış ünlü isimlerden alabileceğiniz koçluk,
 2. İsimleri duyulmamış fakat alanında profesyonel olan GGorQQ Koçluk ekibinden alabileceğiniz koçluk.

İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda size en faydalı olacağını düşündüğünüz koçumuzdan ders alabilirsiniz. Bu konuda bilgi ve öneri almak isterseniz her zaman canlı desteğimize başvurabilirsiniz.

 • ​İlgilendiğiniz koçun ürün sayfasından gerekli bilgileri doldurarak siparişinizi veriniz.


   
 • Siparişiniz oluşturulduktan sonra sizinle iletişime geçilerek ilgili bilgiler alınacaktır. Bu bilgiler doğrultusunda koçunuz size bir çalışma programı oluşturacak ve iki taraf için uygun olan zamanda dersleriniz başlatılacaktır.

Siparişinizin ardından tercih ettiğiniz koç ile iletişime geçilerek uygun olduğu zamanlar size iletilecektir. Koçunuz ve sizin için ortak uygun bir zamanda dersleriniz başlatılacaktır.

Oyunu en iyilerden öğrenin! GGorQQ CS:GO Koçluk Hizmeti ile kendinizi geliştirerek çok daha iyi bir oyuncu olabilirsiniz. Kendinize en uygun koçu seçerek hemen sipariş oluşturabilir, derslerinize başlayabilirsiniz.
Tüm sorularınız için Canlı desteğimiz 7/24 hizmet vermektedir.