Fırsatlar

Valorant Boost
  • Valorant Duo Boost
  • Valorant Koçluk
  • Valorant VP
  • Valorant Hesap Satış

Valorant Duo Boost

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları

Türkiye'de bir ilk! Valorant Duo Boost Hizmeti sadece GGorQQ'da!

Bulunduğunuz kümede sıkışıp kaldınız mı? Ya da oynayacak zamanı bulamıyor musunuz? Bunlara rağmen hesabınızın üst liglerde olmasını mı istiyorsunuz? GGorQQ size yardım etmeye hazır!

Profesyonel Valorant Duo oyuncularımız sizin yerinize oynayarak hesaplarınızı Solo/Duo hep arzuladığınız liglere çıkarıyor!

Neden Valorant Duo Rank Boost yaptırmalıyım?

  •    ・ Rütbeniz işlem bitiminde yükselir, daha iyi takım arkadaşlarıyla, daha eğlenceli oyunlar oynamaya başlarsınız.

       ・ GGorQQ kalitesiyle profesyonel oyuncular sizi istediğiniz lige taşırken arkanıza yaslanıp keyfini çıkarabilirsiniz.

Sipariş vermek için yukarda bulunan gerekli bilgileri doldurunuz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

Teslim Süresi: Siparişiniz aynı gün başlatılacaktır. Tamamlanma süresi ise sipariş bilgilerinize göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda net bilgi alabilmek için lütfen canlı desteğimize yada Discord sunucumuza başvurunuz.

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz. 

Elo Boost hizmetimiz dereceli sıralarda geçerlidir. Solo, Duo ile hesabınızı dilediğiniz lige yükseltiyoruz. 

Siparişinize göre Profesyonel Valorant oyuncularımızdan birini oynamak üzere hesabınıza yönlendireceğiz. Diğer sitelerin aksine rastgele oyuncuları bünyemize katmıyoruz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır.

Güvenlik ve hız konularında hiç bir endişe duymanıza gerek yoktur. Mümkün olan en yüksek güvenliği sağlamak için farklı VPN servisleri kullanmaktayız.

Dereceli oyun oynamamak koşulu ile hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız, giriş yapmadan önce bizimle iletişime geçerek hesap durmunuzun uygunluğunu teyit ettirmeniz gerekmektedir. Boost işlemi süresince hesabınıza giriş yaptığınız her an işleminizi yavaşlatmanız söz konusudur. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

Eğer hesabınız Unranked ise, Valorant Yerleştirme Maçları Boost sayfamıza göz atabilirsiniz. 

İşleminizi "Hesabım" sayfasından takip edebilir ve 7/24 canlı desteğimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz. İşlem sonunda kayıtlı e-mail adresinize bilgilendirme maili gönderilecektir.

İşleminizi "Hesabım" sayfasından takip edebilir ve 7/24 canlı desteğimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz. İşlem sonunda kayıtlı e-mail adresinize bilgilendirme maili gönderilecektir.