Fırsatlar

Valorant Boost
  • Valorant Boost
  • Valorant Koçluk
  • Valorant VP
  • Valorant Hesap Satış

Valorant Normal Maç

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları

Valorant oyuncularına özel %20 İNDİRİM fırsatı! Hemen siparişini ver sezona hızlı başla!

Profesyonel oyuncularımız sizin için normal maç oynayarak yüksek mmr ile ranked maç atmanızı sağlıyor.

NEDEN NORMAL MAÇ SATIN ALMALIYIM?

  •  ・ Derecesiz’den daha üst seviye kademelere ulaşmak için 20 maç oynamanız gerekiyor. Oynadığınız 20 maçtaki performansınıza göre bir rank’a yerleştirileceksiniz. Yerleştirme olduktan sonra ise gerçek rank sistemi ile tanışmış olacaksınız. Eğer hem maçı kazanıp çok kill ve asist alırsanız daha hızlı yükseleceksiniz. Tam tersi hem maçı kaybedip hem de skor olarak kötüyseniz çok hızlı bir şekilde dereceniz düşecek.

     ・ Yüksek kda ile mmrınız yükselecek böylece yerleştirme maçlarınızın bitiminde daha yüksek bir kademeye ulaşacaksınız.

Sipariş vermek için yukarda bulunan gerekli bilgileri doldurunuz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz. 

Teslim süresi: Siparişiniz 1-12 saatlik bir süre içerisinde başlatılacaktır. Çok nadir durumlarda yama durumu, müşteri sayısı gibi bir çok faktör, süreyi etkileyebilmektedir.

 

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.

İşlem sırasında arkadaş listenizden gelen mesajlara kesinlikle cevap verilmemektedir. Ayrıca en üst düzey güvenliği sağlamak için VPN servisi kullanılmaktadır.

İşlem sırasında arkadaş listenizden gelen mesajlara kesinlikle cevap verilmemektedir. Ayrıca en üst düzey güvenliği sağlamak için VPN servisi kullanılmaktadır.

Hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız, giriş yapmadan önce bizimle iletişime geçerek hesap durmunuzun uygunluğunu teyit ettirmeniz gerekmektedir. Boost işlemi süresince hesabınıza giriş yaptığınız her an işleminizi yavaşlatmanız söz konusudur. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

İşleminizi "Hesabım" sayfasından takip edebilirsiniz. Ayrıca 7/24 Canlı Destek ya da Discord sunucumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siparişiniz tamamlandığı zaman size mail aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.