Fırsatlar

Valorant Koçluk
  • Valorant Boost
  • Valorant Koçluk
  • Valorant VP
  • Valorant Hesap Satış

Valorant Koçluk

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları

       
Oynadığınız koridoru ve maçları domine etmeye hazır mısınız? GGorQQ kadrosundaki Profesyonel Valorant Koçları ile kendinizi geliştirerek çok daha iyi bir oyuncu olabilirsiniz!

Koçluk sistemi;ilgilendiğiniz koç ile satın aldığınız saat ile orantılı olarak, tamamen size özel hazırlanmış bir program ile kendinizi geliştirmenizi sağlayan özel derslerdir. Bu derslerde, koçunuza sorular sorabilir, birlikte oyun oynayabilir, daha önceki kaydedilmiş oyunlarınızı değerlendirebilir veya koçunuzun uygun gördüğü diğer yöntemler ile çalışmalar yapabilirsiniz.

Sipariş vermek için yukarda bulunan gerekli bilgileri doldurunuz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

Not: Siparişinizin ardından lütfen canlı desteğimize bağlanarak koçluk planınız için gereken bilgileri aktarınız. Koçluk dersleri özel bir istediğiniz yoksa Discord üzerinden verilecektir. Özel isteklerinizi canlı desteğimiz üzerinden bildirebilirsiniz.

 

Koçluk siparişi verdiğinizde satın aldığınız saat ile orantılı olacak şekilde tüm derslerinizin tamamlanmış olacağı ortalama bir tarih belirlenir. Belirlenen bu süre içinde satın alınan ders saatlerinin tamamlanması için herhangi bir talepte bulunmamış kullanıcılar ile belirlenen ders saatinde derse katılmayan kullanıcıların siparişleri tamamlanmış sayılır.

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz. 

Bize uygun olduğunuz zamanı söylerseniz Koçluk hizmetimize dilediğiniz zamanda başlayabiliriz.

Evet, her sunucuda geçerlidir.

Evet. Koçluk hizmetinin ilk 15 dakikası içerisinde olmak koşuluyla Koçluk hizmetini iptal edebilir ya da başka bir koç talep edebilirsiniz.

Evet. Koçluk hizmetinin ilk 15 dakikası içerisinde olmak koşuluyla Koçluk hizmetini iptal edebilir ya da başka bir koç talep edebilirsiniz.

İhtiyacınız doğrultusunda size en uygun Profesyonel Valorant koçlarımızdan birini size yönlendireceğiz.