Fırsatlar

TFT Boost Servisi
  • TFT Boost
  • TFT Koçluk
  • TFT Hesap Satışı

TFT Yerleştirme Maçları

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları

Sezon başlangıcı için %20 İNDİRİM fırsatı! Hemen siparişini ver yeni sezona hızlı başla!

Profesyonel oyuncularımız sizin için yerleştirme maçlarını oynayarak en iyi sonuçları almanızı sağlıyor.

Garanti Kapsamı:

  • ・ Eğer bizden 5 maçın tamamını da satın alırsanız, size 5 maç üzerinden her maç en az ilk 4 garantisi veriyoruz. (Bu garanti Unranked, İron, Bronze, Silver, Gold ve Platinum liginde bitiren oyuncular için geçerlidir)

    ・ Garanti ettiğimiz galibiyet sayısına ulaşamazsak hesabınızı her eksik galibiyet için başladığınız ligin bir üst aşamasına çıkararak teslim ediyoruz. Yeni sezonda yerleştirme maçları sonrasında liginiz Platinum 1 olarak belirlenirse, galibiyet sayısına bakılmaksızın yapılan boost başarılı sayılacaktır. (Yeni sezonda ulaşabileceğiniz en üst lig Platinum 1 ligidir.)

Yukarda bulunan gerekli bilgileri doldurduktan sonra sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

Teslim süresi: Siparişinizi teslim etmek için 1-3 gün arası bir süreye ihtiyacımız vardır. Yama durumu, müşteri sayısı gibi bir çok faktör, süreyi etkileyebilmektedir.

Yerleştirme maçlarınız tamamlandıktan sonra yerleştiğiniz lige göre TFT Boost hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

S.S.S :

Soru: Yerleştirme maçlarının ardından hangi derecede olacağım?
Cevap: Yerleşeceğiniz seviye sizin önceki sezondaki seviyeniz ve kazandığınız maç sayısına göre değişiklik göstermektedir. En fazla Platinum 1 seviyesine yerleşebilirsiniz. 

Soru: Bu işlem güvenli mi?
Cevap: İşlem sırasında arkadaş listenizden gelen mesajlara kesinlikle cevap verilmemektedir. Ayrıca en üst düzey güvenliği sağlamak için VPN servisi kullanılmaktadır.

Soru: Boost sırasında hesabıma girebilir miyim?
Cevap: Hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız, giriş yapmadan önce bizimle iletişime geçerek hesap durmunuzun uygunluğunu teyit ettirmeniz gerekmektedir. Boost işlemi süresince hesabınıza giriş yaptığınız her an işleminizi yavaşlatmanız söz konusudur. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

Soru: İşlem sürecini nasıl takip edebilirim ya da bittiği zaman nasıl haberdar olabilirim? 
Cevap: İşleminizi "Hesabım" sayfasından takip edebilirsiniz. Ayrıca 7/24 Canlı Destek ya da İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siparişiniz tamamlandığı zaman size mail aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.