Fırsatlar

LOL Boost
  • Lol Boost
  • Lol Koçluk
  • Lol Rp
  • Lol Hesap Satışı
  • Lol Unranked Hesap

LoL Yerleştirme Maçları

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları

Sezon başlangıcı için %20 İNDİRİM fırsatı! Hemen siparişini ver yeni sezona hızlı başla!

Profesyonel oyuncularımız sizin için Solo/Duo ya da Dereceli Esnek sıralarında yerleştirme maçlarını oynayarak en iyi sonuçları almanızı sağlıyor.

Garanti Kapsamı:

  • ・ Eğer bizden 10 maçın tamamını da satın alırsanız, size 10 maç üzerinden 7 galibiyet garantisi veriyoruz. (Bu garanti Unranked, Bronze, Silver, Gold ve Platinum liginde bitiren oyuncular için geçerlidir)

    ・ Garanti ettiğimiz galibiyet sayısına ulaşamazsak hesabınızı her eksik galibiyet için başladığınız ligin bir üst aşamasına çıkararak teslim ediyoruz. (Örneğin yerleştirme maçlarınız 6 galibiyet ile Gold 5 olarak tamamlanırsa, hesabınızı Gold 4 olarak teslim ediyoruz.)  

    ・ Yeni sezonda yerleştirme maçları sonrasında liginiz Platinum 1 olarak belirlenirse, galibiyet sayısına bakılmaksızın yapılan boost başarılı sayılacaktır. (Yeni sezonda ulaşabileceğiniz en üst lig Platinum 1 ligidir.)

Sipariş vermek için yukarda bulunan gerekli bilgileri doldurunuz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

Teslim süresi: Siparişinizi teslim etmek için 1-3 gün arası bir süreye ihtiyacımız vardır. Yama durumu, müşteri sayısı gibi birçok faktör, süreyi etkileyebilmektedir.

Yerleştirme maçlarınız tamamlandıktan sonra yerleştiğiniz lige göre LoL Elo Boost hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.