Fırsatlar

LOL Boost
  • Lol Boost
  • Lol Koçluk
  • Lol Rp
  • Lol Hesap Satışı
  • Unranked Hesap

LoL Maç Başı (Win) Boost

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları

      
Lig Boostları yerine oynanan maç sayısı kadar ödeme yapmayı mı istiyorsunuz? Maç Başı (Win) Boost hizmetimiz tam size göre!

Solo, Duo ya da Dereceli Esnek (Flex) sıralarında dilediğiniz sayıda maç satın alabilir, dilerseniz de sadece seri maçlarınızın profesyonel oyuncularımız tarafından oynanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Maç Başı (Win) Boost satın aldığınızda boost süresince istediğiniz gibi hesabınıza giriş yaparak dereceli oyun oynayabilirsiniz. (Master ve Challenger ligleri için geçerli değildir.) 

Satın almak için yukarda bulunan gerekli bilgileri doldurmanız yeterli. Siparişinizin ardından en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

UYARI: Hesabınızda satın aldığınız maç sayısı kadar ek galibiyet alınır. Örneğin 2 win boost aldıysanız ve bunlardan 1'i kaybedildiyse, 2 win daha alınarak işlem tamamlanır (1-1+2=2 win) veya 5 maç aldıysanız ve bunlardan 3 tanesi kazanılmış ve 2 tanesi kaybedilmişse artı 4 win daha alınarak ekstra 5 win boost işleminiz tamamlanmış olacaktır. 3-2+4=5 win)

 

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.

Maç Başı Boost hizmetimiz tüm dereceli sıralarda geçerlidir. Solo, Duo ya da Dereceli Esnek (Flex) sıralarında dilediğiniz sayıda maç satın alabilirsiniz.

Satın aldığınız maçlar oynanırken kaybedilen maçlar telafi edilir. Satın aldığınız maç sayısı kadar win eklenerek hesabınız teslim edilir. 

Siparişinizin ardından en hızlı şekilde profesyonel LoL oyuncularımızdan birini hesabınıza yönlendireceğiz. Diğer sitelerin aksine rastgele oyuncuları bünyemize katmıyoruz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır.

Güvenliğiniz için gereken tüm önlemler alınmaktadır. Arkadaş listenizden gelen mesajlara kesinlikle cevap verilmemektedir. Ayrıca mümkün olan en yüksek güvenliği sağlamak için farklı VPN servisleri kullanılmaktadır.

Boost sırasında oynamanızda herhangi bir sakınca yoktur. İstediğiz gibi dereceli oyun oynayabilirsiniz. Fakat hesabınıza giriş yapmadan bizimle iletişime geçmeniz ve bizim de hesabınızdan çıkış yapmamız gerekmektedir. Boost süresince hesabınıza giriş yaptığınız her anın, işlemi yavaşlattığını unutmayınız. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

"Hesabım" sayfasından son 5 maçınızı görüntüleyebilirsiniz. 7/24 canlı desteğimiz üzerinden bize ulaşabilir, sipariş durumunuzu öğrenebilirsiniz. İşleminiz tamamlandığında size mail gönderilecektir.

İşleminizi "Hesabım" sayfasından takip edebilirsiniz. Ayrıca 7/24 Canlı Destek ya da İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siparişiniz tamamlandığı zaman size mail aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.