Fırsatlar

LOL Boost
  • Lol Boost
  • Lol Koçluk
  • Lol Rp
  • Lol Hesap Satışı
  • Unranked Hesap

LoL Duo Boost

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları

GGorQQ Duo Boost hizmetimizle artık bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz!

Duo boost ile hesabınızda kendiniz oynayarak boost yaptırabilirsiniz.

Duo boost işleminde profesyonel ekibimizden uygun bir boosterımız liginize uygun bir hesap ile size katılarak istediğiniz sayıda maça yardımcı olacaktır. Bu süre boyunca boosterımızla Skype veya Discord üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

NOT:Duo Boost hizmetimiz 100% win garantisi vermemektedir. Bunun sebebi takıma gelen oyuncuların tahmin edilemez oluşudur. Fakat maçlarımız 80% üzerinde galibiyetle sonuçlanmaktadır. Ayrıca Duo boost işlemi koçluk içermemektedir. Koçluk hizmetinden yararlanmak için LoL Koçluk sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sipariş vermek için yukarda bulunan gerekli bilgileri doldurunuz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

 

Duo boost siparişi verdiğinizde satın aldığınız maç sayısı ile orantılı olacak şekilde tüm maçlarınızın tamamlanmış olacağı ortalama bir tarih belirlenir. Belirlenen bu süre içinde siparişinin tamamlanması için herhangi bir talepte bulunmamış kullanıcıların siparişleri tamamlanmış sayılır.

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz. 

Duo Boost siparişi verdiğinizde canlı desteğimiz üzerinden uygun olduğunuz zamanları belirtmeniz gerekmektedir. Buna göre boosterınız ile oyuna giriş yapabileceğiniz ortak zamanları belirleyerek işlemenizin başlamasını sağlayacağız.