Fırsatlar

LOL Boost
  • Lol Boost
  • Lol Koçluk
  • Lol Rp
  • Lol Hesap Satışı
  • Unranked Hesaplar

LoL Şampiyon Ustalığı Boost

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları

RAKİPLERİNİZİN ÜSTÜNE KORKU SALIN!

LoL Şampiyon Ustalığı Boost hizmetimizle artık dilediğiniz şampiyon ile dilediğiniz Ustalık seviyesinde olabilirsiniz. Artık oyuna girdiğinizde rakipleriniz sizden korkacak! 

Tek yapmanız gereken seviyesini yükseltmek istediğiniz şampiyonu ve ulaşmak istediğiniz Ustalık Seviyesini seçerek siparişinizi vermek. Ardından üst düzey profesyonel boosterlarımızdan birini hesabınıza atayacağız ve en kısa zamanda istediğiniz seviyeye yükselmiş şampiyonunuzla oynamanın keyfini çıkarabileceksiniz.

Teslim Süresi:Şampiyon Ustalığı Boost işlemi sipariş detaylarınıza göre aynı gün başlamaktadır.

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz. 

Siparişinize göre Profesyonel LoL oyuncularımızdan birini oynamak üzere hesabınıza yönlendireceğiz. Diğer sitelerin aksine rastgele oyuncuları bünyemize katmıyoruz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır. Güvenlik ve hız konularında hiç bir endişe duymanıza gerek yoktur. Mümkün olan en yüksek güvenliği sağlamak için farklı VPN servisleri kullanmaktayız.

İşleminizi "Hesabım" sayfasından takip edebilir ve 7/24 canlı desteğimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz. İşlem sonunda kayıtlı e-mail adresinize bilgilendirme maili gönderilecektir.