Fırsatlar

Dota 2 Boost
  • Dota 2 Boost
  • Dota 2 Koçluk
  • Dota 2 Hesap Satış

Dota 2 Başlangıç Maçları

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları

Dota 2'de ilk 10 başlangıç maçı, sonraki MMR'ınız için büyük önem taşıyor. Bırakın GGorQQ kalitesi ile profesyonel oyuncularımız sizin yerinize sezona güzel bir başlangıç yapsınlar!

Sipariş vermek için oynanmasını istediğiniz maç sayısını seçmeniz yeterli. Siparişinizi oluşturduktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

Teslim süresi: Teslim süreleri siparişinizin içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda net bilgi alabilmek için lütfen Canlı Desteğimize danışınız.

S.S.S :

Soru: Sorularım için sizinle nasıl iletişime geçebilirim? 
Cevap: Canlı Destek hizmetimiz ya da iletişim linkimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Soru: Hesabımda kim oynayacak?
Cevap: Siparişinize göre Profesyonel Dota 2 oyuncularımızdan birini oynamak üzere hesabınıza yönlendireceğiz. Diğer sitelerin aksine rastgele oyuncuları bünyemize katmıyoruz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır. Güvenlik ve hız konularında hiç bir endişe duymanıza gerek yoktur.

Soru: Güvenli mi?
Cevap: Mümkün olan en yüksek güvenliği sağlamak için farklı VPN servisleri kullanmaktayız.

Soru: Steam Item'larım korunuyor mu?
Cevap: Eğer Item'larınız için endişeleniyorsanız Booster'ımızın hesabınıza yeni bir IP adresinden girmesiyle Steam hesabınızın 7 günlüğüne markete kapanacağını unutmayınız. Bu durumda Steam Takası ve Marketi kapalı olacağından Item'larınız da korunmuş olacaktır.

Soru: Arkadaşlarımın sizin oynadığınızı görmesini istemiyorum, bu mümkün mü?
Cevap: Oynadığımız süre içerisinde Steam Chat'inde çevrimdışı olacağız. Bu sayede çevrimiçi olduğunuzu ya da oynadığınızı kimse görmeyecektir. 

Soru: Steam hesabımdan başka oyunlar oynayabilir miyim? 
Cevap: İşlem sırasında oynamamanız daha iyi olacaktır. Fakat oynamak istiyorsanız çevrimdışı olarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Soru: Oynamanızı istediğim karakterleri size söyleyebilir miyim?
Cevap: Bu gibi özel istekleriniz varsa bize Canlı Destek ya da E-Mail aracılığıyla bildirebilirsiniz. Biz de inceledikten sonra yerine getirip getiremeyeceğimiz konusunda size geri dönüş yaparız. 

Soru: Boost sürecini nasıl takip edebilirim ya da bittiği zaman nasıl haberdar olabilirim? 
Cevap: Siparişinizin durumu ile ilgili bilgi edinmek için 7/24 Canlı Destek ya da İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siparişiniz tamamlandığı zaman ise size e-mail gönderilecektir.

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.