Fırsatlar

CS:GO Hesap Satışı

Cs:go Smurf Hesap Satışı

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları


CS:GO'da yeni bir başlangıç yapmak artık çok kolay. Hiç uğraşmadan istediğiniz rankten başlamanızı sağlayan CS:GO Smurf Hesap Satışı Hizmeti en uygun fiyatlar ile sadece GGorQQ'da!

  • Tüm hesaplar dereceli girmeye hazır olup, hiçbirinde VAC banı bulunmamaktadır. 
  • Sadece GGorQQ ekibi tarafından giriş yapılmış, geri alınma riski bulunmayan bu hesaplar tanımadığınız birinden hesap almaktan çok daha güvenlidir.

 
S.S.S:

Soru: Hesabım ne zaman teslim edilir? 
Cevap: Siparişinizin ardından hesap bilgileriniz 15 dakika içinde Sipariş Detayları kısmına gönderilir. Fakat bu süre stok durumuna göre değişiklik göstermektedir. Canlı desteğimiz üzerinden stok durumu hakkında net bilgi alabilirsiniz.

Soru: Satın aldığım hesabın nickini seçebilir miyim?
Cevap: Smurf Hesaplar rastgele fakat kullanılabilir nickler seçilerek oluşturuluyor. Ne yazık ki seçme şansı bulunmuyor. 

Soru: Hesabın içerisinde item bulunuyor mu?
Cevap: Hesaplar içerisinde hiçbir item bulunmuyor.

Soru: Hesaplar nasıl kasılıyor?
Cevap: Tüm seviyeler için hesaplarımız manuel olarak oyuncularımız tarafından yükseltiliyor. Hiçbir 3. parti program kullanılmıyor.

Soru: Hesapların e-mail aktarımı nasıl yapılıyor? Risk yok mu?
Cevap: Hesapların tamamı bizim tarafımızdan açılıyor ve mail aktarımını 24 saat açık canlı desteğimizden size yardımcı olarak gerçekleştiriyoruz. Hesaplar %100 güvenli şekilde size teslim ediliyor.

Soru: Düşük rankler daha pahalı, fiyatlar hatalı mı?
Cevap: Hayır, düşük rankler için yüksek stok tutulmadığı için fiyatlar daha pahalı.

 

*Steam üzerinde spam ve dolandırılmaları engellemek için market ve arkadaş ekleme kısıtlaması bulunmaktadır, bunu kaldırmak için Steam Bakiyesi eklemeniz gerekecektir. 


Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.