Fırsatlar

CS:GO Boost
  • CS:GO Boost
  • CS:GO Faceit/Esea Boost
  • CS:GO Koçluk
  • CS:GO Hesap Satış
  • CS:GO Seçkin Hesaplar
  • CS:GO Seçkin Olmayan Hesaplar

CS:GO Profil Boost

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları

CS:GO Profil Seviyeleri konusunda boost arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz! CS:GO oyuncularımız sizin yerinize oynayarak hesabınızı çok kısa sürede istediğiniz Profil Seviyesine çıkartıyor!

Sipariş vermek için yukarda bulunan gerekli bilgileri doldurunuz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

NOT: CS:GO Profil Boost işleminde, haftalık 10.000 XPden sonra gelen puanların aşırı düşmesi sebebiyle, 1 hafta içinde sadece 2-3 seviye yükseltimi yapılabilmektedir. İşlem süresini buna göre hesaplayabilirsiniz.

S.S.S :

Soru: Hesabımda kim oynayacak? 
Cevap: Siparişinizin ardından CS:GO oyuncularımızdan birini oynamak üzere hesabınıza yönlendireceğiz. Diğer sitelerin aksine rastgele oyuncuları bünyemize katmıyoruz. Tüm çalışan oyuncularımız işinde uzman ve deneyimli oyunculardan oluşmaktadır. Güvenlik ve hız konularında hiç bir endişe duymanıza gerek yoktur.

Soru: Bu işlem sırasında hesabımda oynayabilir miyim?
Cevap: Giriş yapmadan önce bizimle iletişime geçerek hesap durmunuzun uygunluğunu teyit ettirmeniz gerekmektedir. Boost işlemi süresince hesabınıza giriş yaptığınız her an işleminizi yavaşlatmanız söz konusudur. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

Soru: Güvenli mi?
Cevap: Mümkün olan en yüksek güvenliği sağlamak için farklı VPN servisleri kullanmaktayız.

Soru: Arkadaşlarımın sizin oynadığınızı görmesini istemiyorum, bu mümkün mü?
Cevap: Oynadığımız süre içerisinde Steam Chat'inde çevrimdışı olacağız. Bu sayede çevrimiçi olduğunuzu ya da oynadığınızı kimse görmeyecektir. 

Soru: Steam hesabımdan başka oyunlar oynayabilir miyim? 
Cevap: İşlem sırasında oynamamanız daha iyi olacaktır. Fakat oynamak istiyorsanız çevrimdışı olarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Soru: Hile kullanıyor musunuz ? 
Cevap: Hesabınızı riske atacak hiçbir işlem veya 3. parti yazılım oyuncularımız tarafından kullanılmamaktadır.

Soru: Steam ürünlerimin güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz ?
Cevap: Oyuncumuz sizden farklı bir lokasyondan giriş yapacağı için Steam hesabınızı takaslara 7 gün süre ile kapatacaktır. 7. gün sonunda Steam Guard'ı açıp kapatmak sürenin yeniden başlamasını sağlayacaktır.

Soru: İşlem sürecini nasıl takip edebilirim ya da bittiği zaman nasıl haberdar olabilirim? 
Cevap: 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz tamamlandığı zaman size mail aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.

Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.