Fırsatlar

CS:GO Koçluk

CS:GO Koçluk - Hayalet

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları


Prosfesyonel streamer Cemre "Hayalet" Aksoy CS:GO oyun bilgilerini sizlerle paylaşıyor. GGorQQ ve Cemre "Hayalet" Aksoy ortaklığıyla CS:GO Koçluk hizmetimiz sayesinde çok daha iyi bir oyuncu olabilirsiniz. 

Koçluk sistemi; ilgilendiğiniz koç ile satın aldığınız saat ile orantılı olarak, tamamen size özel hazırlanmış bir program ile kendinizi geliştirmenizi sağlayan özel derslerdir. Bu derslerde, koçunuza sorular sorabilir, birlikte oyun oynayabilir, daha önceki kaydedilmiş oyunlarınızı değerlendirebilir veya koçunuzun uygun gördüğü diğer yöntemler ile çalışmalar yapabilirsiniz.

Sipariş vermek için sol tarafta bulunan bilgileri doldurmanız yeterli. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.​

Not: Siparişinizin ardından lütfen canlı desteğimize bağlanarak koçluk planınız için gereken bilgileri aktararak ders saatini belirleyiniz. Koçluk dersleri özel bir istediğiniz yoksa Team Speak üzerinden verilecektir. Özel isteklerinizi canlı desteğimiz üzerinden bildirebilirsiniz.S.S.S:

Soru: Sorularım için sizinle nasıl iletişime geçebilirim? 
Cevap: Canlı Destek hizmetimiz ya da iletişim linkimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Soru: Çalışacağımız zamanı kendim ayarlayabilir miyim?
CevapSiparişinizin ardından ders saati sizin ve koçunuzun uygun olduğu zamana göre belirlenecektir.

Soru: Koçumu değiştirebilir miyim?
Cevap: Koçluk hizmetinin ilk 15 dakikası içerisinde olmak koşuluyla başka bir koç talep edebilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Koçluk siparişi verdiğinizde satın aldığınız saat ile orantılı olacak şekilde tüm derslerinizin tamamlanmış olacağı ortalama bir tarih belirlenir. Belirlenen bu süre içinde satın alınan ders saatlerinin tamamlanması için herhangi bir talepte bulunmamış kullanıcılar ile belirlenen ders saatinde derse katılmayan kullanıcıların siparişleri tamamlanmış sayılır.

Diğer tüm sorularınız için tıklayınız.