Fırsatlar

Battlerite Boost

Battlerite Yerleştirme Maçları

Kullanıcı Yorumları
Toplam Fiyat

-TL

Kullanıcı Yorumları


Battlerite yerleştirme maçlarını henüz tamamlamadıysanız işinizi garantiye alın ve bize bırakın!

Profesyonel oyuncularımız sizin için yerleştirme maçlarınızı oynayarak en iyi sonuçları almanızı sağlıyor.

Sipariş vermek için sol tarafta bulunan gerekli bilgileri doldurunuz. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede işleminiz başlatılacaktır. Aklınızdaki tüm sorular için 7/24 Canlı desteğimize bağlanabilirsiniz. 

Teslim süresi:

  • Siparişinizi teslim etmek için 1-2 günlük süreye ihtiyacımız vardır. Yama durumu, müşteri sayısı gibi bir çok faktör, süreyi etkileyebilmektedir.

Yerleştirme maçlarınız tamamlandıktan sonra yerleştiğiniz lige göre Batlerite Boost hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.S.S.S:

Soru: Yerleştirme maçlarının ardından hangi derecede olacağım?
Cevap: Yerleşeceğiniz seviye sizin önceki sezondaki seviyeniz ve kazandığınız maç sayısına göre değişiklik göstermektedir. 

Soru: Bu işlem güvenli mi?
Cevap: İşlem sırasında arkadaş listenizden gelen mesajlara kesinlikle cevap verilmemektedir. Ayrıca en üst düzey güvenliği sağlamak için VPN servisi kullanılmaktadır.

Soru: Boost sırasında hesabıma girebilir miyim?
Cevap: Hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız, giriş yapmadan önce bizimle iletişime geçerek hesap durmunuzun uygunluğunu teyit ettirmeniz gerekmektedir. Boost işlemi süresince hesabınıza kesinlikle giriş yapmamalısınız. Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

Soru: İşlem sürecini nasıl takip edebilirim ya da bittiği zaman nasıl haberdar olabilirim? 
Cevap: İşleminizle ilgili sorularınız için 7/24 Canlı Destek ya da İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siparişiniz tamamlandığı zaman size mail aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.


Diğer tüm sorularınız için S.S.S sayfamıza göz atabilir veya 7/24 Canlı Desteğimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.