BLOG facebook
TR DİA 149 Kostüm Full hero

TR DİA 149 Kostüm Full hero
Last update: 05-10-2017

TC ONAYLI
Yeni satıcı
Offline
Server :
Türkiye
Level :
30
Current League :
Plat 1
Previous League (Last Season) :
Diamond 3
LP Gain per Game :
18-23
Champion Quantity :
138
Skin Quantity :
149
Rune Page Quantity :
17
Did you create the account? :
Hayır (No)

İlan Açıklaması

Hesap sezon 1 hesabıdır. Gerek iconlardan gerekse başyargıç kayle kostümünden görebilirsiniz.


Sezon 3 ü Challenger bitirmiştir. S3 challenger iconu bulunmaktadır. Diğer kalan tüm sezonları diamond bitirmiştir.

 

Hesap diğer sezonlarda turnuvalara katılmıştır. 

 

Tüm şampiyonlar açık durumdadır.

 

Toplam 129150 RP değerinde 149 kostüm vardır. Bu kostümlerin birçoğu özel ve kapalı olanlardır.

Şanlı Ryze (Resmi bir League of Legends turnuvası kazanınca)

Başyargıç Kayle (1. Sezon'da en az 10 eşleşmeli oyun oynayan oyunculara verildi) kostümleri mevcuttur.

 

Neredeyse tüm rünler açık ve 17 sayfa rün page vardır. Yeni gelecek güncelleme ile hesaba yüklenilecek özü siz düşünün.


Oyunu son 3 sezondur nadiren oynadığımdan ve askere gideceğimden hesabı satıyorum.

 

Price : 450,00 TL
You can ask all of your questions, related to the sale, here. You can not add or ask for personal information. Your comment will be shortly reviewed before it's published.

05/10/2017
15:41

H.C

 

Bakiye hazır abi buralarda mısın acaba? ilanı düzenleme sansın varsa hızlıca alısverisi tamamlasak?

05/10/2017
15:41

 

tc onayını yaptım kardeşim ilanı düzenliyeceğim yalnız bir saat sonra filan olur dışarı çıkmam lazım şuan

05/10/2017
15:37

H.C

 

Tamam yap abi ilanı 450 bakiye yükleyip alayım. Teşekkürler şimdiden

05/10/2017
15:32

H.C

 

Tamam yap abi ilanı 450 bakiye yükleyip alayım. Teşekkürler şimdiden

05/10/2017
15:27

H.C

 

Peki Plat olarak alsak fiyat ne kadar olur abi?

05/10/2017
15:27

 

450TL

05/10/2017
15:21

H.C

 

Yok inan benlik bir sıkıntı yok da; bir sorayım. bana göre dedigim gibi güvnilir bir arkadaşa benziyosun. bugün içereisinde cıkarma sansın yok mu bir de onu sorsam gece vs abi.

05/10/2017
15:21

 

şehir dışındayı şuan yarın döneceğim o yüzden maalesef yok bugünlük

05/10/2017
15:14

H.C

 

Bir arkadaşıma alıyorum sorayım size dönüş saglayayım; biraz titiz daha önce bi hesap calındı destekten gizli sorularla ondan biraz sıkıntılı bakıyor :)

05/10/2017
15:14

 

hocam ben şimdi sana gizli sorular bu bu desem de sen bunun doğru olduğunu bilemezsin sezon1 hesabı o zaman hiç not almadım bu kadar oynayacağımıda düşünmedim tc onayını yapıyorum şuan güvence olarak ne istersen verebilirim konuşur hallederiz güven konusunda sıkıntın olmasın

05/10/2017
15:11

H.C

 

Ne kadar vakit lazım cıkarabilmeniz icin acaba?

05/10/2017
15:11

 

2-3 gün max

05/10/2017
15:07

H.C

 

Ne kadar vakit lazım cıkarabilmeniz icin acaba?

05/10/2017
15:07

 

hocam açıkcası pek zaman ayıramıyorum oyuna ama c.tesi en kötü pazar çıkmış olur diadmonda

05/10/2017
14:53

H.C

 

Merhaba; sitede tc onayı yapabilir misiniz? kurtarma soruları olmaması sıkıntı ama nedense güvenilir bir arkadaşa benziyorsunuz. Tc onayı yapabilirseniz ve hızlı dönerseniz hesaba talibim biraz acil arıyorum açıkçası.

05/10/2017
14:53

 

Merhabalar tabiki tc onayı yapabilirim yalnız hesap inaktiflikten plat1 e düştü şuan isterseniz fiyatta biraz düşüş yapabilirim yada vaktim var derseniz tekrardan diamond kümesine çıkartabilirim

05/10/2017
14:47

H.C

 

Merhaba; sitede tc onayı yapabilir misiniz? kurtarma soruları olmaması sıkıntı ama nedense güvenilir bir arkadaşa benziyorsunuz. Tc onayı yapabilirseniz ve hızlı dönerseniz hesaba talibim biraz acil arıyorum açıkçası.

11/09/2017
14:19

M.S

 

hesabın kurtarma soruları mevcut değil öyleyse

11/09/2017
14:19

 

Hocam eski sahibine ait bilgiler var elimde 3 senedir hesap bende sıkıntı yaşamadım bende alacak arkadaşa her türlü bilgimi veririm sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum zaten hesabı ben devralırken eski sahibide kurtarma bilgilerini bilmediğini söyledi sonuç olarak s1 hesabı hatırlamaması ya da ilereide böyle bir durum olur diye not etmemesi normal.

 • Alıcı beğendiği ilanı ödeme yaparak satın alır. Ödemesi sistemde bekletilir.

 • Satın alınan ilanın satıcısı site içi mesaj, E-Mail ve SMS gönderilerek sitemize davet edilir. Canlı desteğemize bağlandığında alıcıya da SMS gönderilerek bilgilendirme yapılır.

 • Satıcıya transfer yapması için 24 saatlik bir süre verilir. Bu süre içinde siteye geri dönüş yapmazsa satış iptal edilerek alıcının bakiyesi hesabına geri yüklenecektir.

 • Satıcı ve Alıcı canlı desteğimizde hazır olduğu zaman satıcıdan ilanın oluşturulma soruları ve TC Kimlik Belgesinin bir görseli alınır.

 • Satıcının ek işlemleri tamamlamasının ardından satın alınan hesabın giriş bilgileri alıcıya iletilir ve giriş yaparak ilandaki bilgilerin doğruluğunu teyit etmesi istenir.

 • Alıcı hesap satışını onayladığında hesabın transfer edilmesini istediği mail adresini iletir ve canlı destek operatörümüz hesaba giriş yaparak hesabı alıcının ilettiği E-Mail adresine aktarır.

 • Bu işlem, satıcının E-Mail adresine gönderilen onay kodunu iletmesi ve alıcının E-mail adresine gelen onay linkine tıklaması ile sonlanacaktır.

 • Tüm işlemler tamamlandıktan sonra alıcıdan alınarak sistemde bekletilen bakiyesi satıcıya aktarılır ve satış tamamlanmış olur.

For each sale, %10 sale commission will be deducted from the selling price. If you want to recieve a fixed amount, you should add %10 to it while you are creating your ad.

Sitemiz hiç bir şekilde kullanıcılardan hesap almamaktadır. Hesabınızı satmak için sitemiz üzerinden ilan vermeniz gerekir.

Sitemizdeki tüm satışlar GGorQQ aracılığı ile yapılmaktadır. Elden satış imkanı veya takas kesinlikle yasaktır. İlan içeriğinizde bu tarz bilgiler olursa ilanınız iptal edilecektir.

Sitemizde satış yapabilmeniz için TC Kimlik belgenizin veya ehliyetinizin bir fotoğrafını ilgili bölüme yüklemeniz gerekmektedir. Bu belge olmadan hiç bir şekilde satış yapmanıza izin verilmemektedir. Sitemiz yasal bir şirkete bağlıdır. Bu sebeple tüm satışlarda bu belge alınarak sistemimizde şifreli olarak saklanır. Satıcının hesabı geri alması veya banlatması gibi durumlarda alıcı satıcıya dava açabilir. Böyle bir durumda GGorQQ kişisel bilgilerinizi gerekli kurumlarla paylaşmakla yükümlüdür. Sahte belge gönderen kullanıcılar kolaylıkla tespit edilerek sitemizden uzaklaştırılır.

1: You need to click the category you wish to sell a product, and click the "Sell" button.


 

2: Read the sales rules at the top of the page

3: Then fill in the required parts.


 

4: Upload a picture that fits your product.

5: Click "Sell" to complete.

You can view and edit your sales on "My Account" page.

Hesabınıza fiyat belirlemek için hesap satışı bölümünden benzer ilanları inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Lütfen bu konuda yardım almak için canlı desteğimize başvurmayınız.

İlanlar anlık olarak onaylanmamaktadır. İlanınız oluşturulduktan sonra kontrol edilerek 5-15 dakika içinde onaylanacaktır. Lütfen ilanınızın onaylanması için canlı desteğe bağlanmayınız.

Sitemiz oldukça fazla ziyaret almaktadır ve her gün bir çok hesap satışı gerçekleşmektedir. Buna rağmen hesabınızın satılma hızı tamamen ilanınızın içeriğine ve fiyatına bağlıdır. Sık sık ilanınızı güncellemeniz ve kullanıcıların sorularını yanıtlamız bu süreyi hızlandıracaktır.

Once there has been a comment to your sale, you will be sent private message and E-mail. You can reply the comments by clicking the link in the message or simply by clicking on your sale on our website. Your reply will be shown after a brief time of approval. 

The commenter will also be notified through private message and E-Mail.

When one of your items are sold, we will instantly contact you. Then we'll ask you to follow the steps below;
 

 • Using the "Update" option for your sale, you'll need to fill the details of your sale.
 • If you haven't sent us earlier, we'll ask you to send us Photo of your ID/Passport/Driver's Licence.
 • Then you'll deliver your Item/Account to us. And we'll deliver it to teh buyer.

After these steps, your sale will be complete and your credits will be added to your balance. You can contact our Live Support 24/7 for any further assistance. 

Money you earned from your sales will be added instantly to your balance. If you wish to withdraw this amount, you can click on "Withdraw Balance" from your user menu. After filling the required fields, click on "SUBMIT" to place your request. 

 

Your balance will be transferred within 24 hours.

 • İlgilendiğiniz bir ilan varsa altındaki 'Yorum' kısmından yorum yaparak satıcıya sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. (Yorum kısmında herhangi bir kişisel bilgi, telefon, link paylaşılması yasaktır)
 • Yazdığınız yorumlar satıcılara E-mail ve site içi mesaj aracılığıyla bildirilmektedir. Dilerseniz 0.5TL karşılığında yorumunuzun satıcıya SMS olarak da gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
 • Yorumunuza yanıt geldiği zaman size de E-Mail ve site içi mesaj aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.
 • Satıcıdan yorum alanı yardımıyla onay aldıktan sonra 'Satın Al' butonuna basarak ilanı satın alabilirsiniz.
 • GGorQQ act as a intermediary on all orders. The seller must provide secret questions of the account and national ID before the sale goes through. We also record all transaction history, IP records, order history of users. If a user tries to scam another, we'll easily take action against the mentioned accounts. 
 • If you experience any negative outcome after the sale(account theft, getting banned, etc.) we'll contact the other party and will do our best to solve the issue peacefully.
 • If the wrongdoer party is unresponsive or negative against our efforts, GGorQQ will take action against the mentioned accounts.

GGorQQ only acts as a middleman on transactions and its sole responsibility is to make the transfers as safe as possible. GGorQQ can't be held responsible for any negative behaviour someone else's doing.

You can ask all of your questions under the sale you're interested in. All of the sales are anonymous on our website so if you add any comments that include your personal information will be declined. Your comments are manually checked before they're live, it takes up to 15 minutes.

When you buy an account/item from another user, we send SMS/e-mail to the seller. A 24-hour period will be given to seller to complete the process. When the seller is ready and online on our website, we will contact you and complete the transaction. Both buyer and seller must be simultaneously online for transaction to go through.

During the transfer of the account, we'll provide you with the ID-Password of the account and let you check in-game. If the account is any different than promised in the sale, you can cancel the order. Your balance will be transferred back to your GGorQQ account.

In all account sales, it's, unfortunately, possible to take the account back after selling(if you're the first owner.) Because of this issue, we always take the secret answers and a copy of the national ID from the seller. This is adds a protection layer to the sale. In any issues, we're able to get the sold account closed(banned) so there is no positive for the seller to take it back.