BLOG facebook
Sağlam Hearthstone+overwatch

Sağlam Hearthstone+overwatch
Last update: 19-10-2017

Yeni satıcı
Offline
Purchased Expansions :
Hepsi var ve yapıldı
Dust Amounts :
1970
Cardback Amounts :
44
How many Legendary Cards? :
59
Other Games in Battle.net Account
Tell us about the other games in your Battle.net Account. :
Overwatch
Server :
EU

İlan Açıklaması

Hearthstone çıktığı günden beri oynuyorum, hesaba hiç para aktarmadım sadece oynayarak kastım herşeyi. Tüm adventurelar var ve yapıldı. Legend kard arkalığıda var. Hunter ve Warlock golden(500+win). Diğer herolar 250-300 arası win. Şuan Rank 6.

Bundan 5-6 ay önce overwatch'da aldım. Origins edition. Şuan 2700 puan.

Artık oyun oynamıyorum, paraya ihtiyacım var ve gayet ucuza satıyorum.

Özel olarak ss isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Price : 400,00 TL
You can ask all of your questions, related to the sale, here. You can not add or ask for personal information. Your comment will be shortly reviewed before it's published.

07/10/2017
09:11

B.U

 

Hesabı alacağım senin bu durumları ortadan kaldırmanı bekliyorum. Gizli sorunun ne olduğunu kesinlikle öğrenmelisin.

07/10/2017
09:11

 

Gizli soru olayını hallettim, biliyorum gizli soruyu, blizzardın desteğiyle konuştum adamlar bayağı bir yardımcı oldu, kurtarma koduyla ilgili bir şey bilmiyorum ama.

07/10/2017
01:25

B.U

 

Canlı destek ile iletişime geç o sana yardımcı olur

07/10/2017
01:25

 

tamam hocam yarın akşam halletmeye çalışayım bu durumları

07/10/2017
01:00

B.U

 

Ben canlı destek ile konuştum da gizli soru ve kurtarma kodu olmadan satış yapmana izin verilmeyecek ayrıca kimlik numaran da mevcut değil. Bu şartlarda satış yapman imkansız

07/10/2017
01:00

 

nasıl öğrenebilirim ki gizli soru ve kurtarma kodunu? kimlik sorun değil yüklerim

06/10/2017
23:07

B.U

 

Tamam kardeşim online mısın??

06/10/2017
23:07

 

evet

06/10/2017
18:35

B.U

 

Hmmm sen direk maili de vereceksin yani. Gmail mi hotmail falan mı? Bide telefon numarası üzerine kayıtlı mı? Blizzarda yada maile?

06/10/2017
18:35

 

Telefon kayıt değil, mailime kayıtlı o kadar

06/10/2017
17:26

B.U

 

Siteye yatıracağım site aracısı bilgileri kontrol edecek doğru mu değil mi diye senin hesapla ilanda yazanların sonra bana verecek. Seninde hesabına yatiracak parayı ama sen şimdi gizli soru ve kurtarma kodu hakkında bir bilgim yok dedin o biraz sıkıntı

06/10/2017
17:26

 

Abi benim maili verdikten sonra ne fark ediyor ki anlamadım. Battlenete girdim gizli soru veya kurtarma koduyla ilgili hiçbir şey bulamadım.

06/10/2017
14:25

B.U

 

Kardeşim gizli soru ve kurtarma kodunu falan da hatırlıyorsun değil mi? Bide isim değiştirme hakki var mi battle.net hesabında eğer bunlar varsa birazdan parayı çekip hesabı alırım.

06/10/2017
14:25

 

İsim değiştirme hakkı var, gizli soru ve kurtarma koduyla ilgili bir bilgim yok, ilk kez senden duyuyorum. Ve bu arada bilgin varsa bu siteyle ilgili, ben paraya nasıl ulaşacağım?

06/10/2017
10:59

B.U

 

Hocam 54 Legendary yazıyor ama 39 Legendary gördüm ben ss de ? Bir de Card Back ss lerini rica edebilir miyim ?

06/10/2017
10:59

 

Kusura bakma wild'ların sslerini almamışım. Hepsini atıyorum tekrardan. Ayrıca 1 legendary daha açtım ve 1970 dust var şuan. http://dosya.co/j0ysti8iiexb/ss.zip.html

26/09/2017
12:05

Ö.K

 

Kardeşim bana ulaşırmısın mesaj olarak senle konuşmam lazım !

26/09/2017
12:05

 

Hocam nasıl mesaj atılır bilmiyorum, bir tek buradan konuşuluyor sanırım.

20/09/2017
06:34

B.U

 

Az önce ki mesajim düzgün olmamış kusura bakmayın. Ayın 25i gibi alabilirim eğer ss atabilirseniz. Öncelikle hangi herolar var ? Tyrande yada Arthas gibi varsa ss olarak ayrıca overwarcth ss i ni ve Legendarylerin ss ini falan atarsan sevinirim. Tabi kaç kart var kaçı golden bunları da merak ediyorum sslerle paylaşırsan ve Eğer ciddi anlamda güvenilir biriysen daha sonra hesabina extradan 1 yıl sonra hediye olarak para havale edebilirim. Merak ettiğim bir konu daha var metada ki deckler yapilabiliyor mu? Bu soruların cevaplarını verirsen sevinirim dostum şimdiden günaydın :)

20/09/2017
06:34

 

Günaydın, herolardan bir tek rogue'un ki var ama Arthas'ı 1-2 güne açarım. Paladin'de çok kart eksiği var diğer classlar da o kadar eksik yok. Gereksiz kartları hep dustlıyorum, iyi kartların çoğu var. Golden kart olarak 5-10 tane rare var, diğer goldenları hep dustladım. Metada ki decklerin bir kısmı yapılıyor, bir kısmı için 1-2 kart eksiği var. Şuan 1400 dust var 1-2 güne 1600 olur legendary gibi bir şey açabilirsiniz isterseniz. Hs için tüm legendary ve epiclerin, ow için tüm karakterlerin skinlerini ss attım linkten dosyaya ulaşabilirsiniz. Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz. "Eğer ciddi anlamda güvenilir biriysen daha sonra hesabina extradan 1 yıl sonra hediye olarak para havale edebilirim." Valla uzun süredir hediye almıyorum birisinden, ama güven konusun da herhangi bir kötü düşünceniz olmasın. Zaten bilmiyorum bu site de nasıl oluyor işler ama öyle bir şey yapacak birisi değilim. Ss linkini aşağıya bırakıyorum iyi günler. http://s6.dosya.tc/server11/b27cap/ssler.zip.html

 • Alıcı beğendiği ilanı ödeme yaparak satın alır. Ödemesi sistemde bekletilir.

 • Satın alınan ilanın satıcısı site içi mesaj, E-Mail ve SMS gönderilerek sitemize davet edilir. Canlı desteğemize bağlandığında alıcıya da SMS gönderilerek bilgilendirme yapılır.

 • Satıcıya transfer yapması için 24 saatlik bir süre verilir. Bu süre içinde siteye geri dönüş yapmazsa satış iptal edilerek alıcının bakiyesi hesabına geri yüklenecektir.

 • Satıcı ve Alıcı canlı desteğimizde hazır olduğu zaman satıcıdan ilanın oluşturulma soruları ve TC Kimlik Belgesinin bir görseli alınır.

 • Satıcının ek işlemleri tamamlamasının ardından satın alınan hesabın giriş bilgileri alıcıya iletilir ve giriş yaparak ilandaki bilgilerin doğruluğunu teyit etmesi istenir.

 • Alıcı hesap satışını onayladığında hesabın transfer edilmesini istediği mail adresini iletir ve canlı destek operatörümüz hesaba giriş yaparak hesabı alıcının ilettiği E-Mail adresine aktarır.

 • Bu işlem, satıcının E-Mail adresine gönderilen onay kodunu iletmesi ve alıcının E-mail adresine gelen onay linkine tıklaması ile sonlanacaktır.

 • Tüm işlemler tamamlandıktan sonra alıcıdan alınarak sistemde bekletilen bakiyesi satıcıya aktarılır ve satış tamamlanmış olur.

For each sale, %10 sale commission will be deducted from the selling price. If you want to recieve a fixed amount, you should add %10 to it while you are creating your ad.

Sitemiz hiç bir şekilde kullanıcılardan hesap almamaktadır. Hesabınızı satmak için sitemiz üzerinden ilan vermeniz gerekir.

Sitemizdeki tüm satışlar GGorQQ aracılığı ile yapılmaktadır. Elden satış imkanı veya takas kesinlikle yasaktır. İlan içeriğinizde bu tarz bilgiler olursa ilanınız iptal edilecektir.

Sitemizde satış yapabilmeniz için TC Kimlik belgenizin veya ehliyetinizin bir fotoğrafını ilgili bölüme yüklemeniz gerekmektedir. Bu belge olmadan hiç bir şekilde satış yapmanıza izin verilmemektedir. Sitemiz yasal bir şirkete bağlıdır. Bu sebeple tüm satışlarda bu belge alınarak sistemimizde şifreli olarak saklanır. Satıcının hesabı geri alması veya banlatması gibi durumlarda alıcı satıcıya dava açabilir. Böyle bir durumda GGorQQ kişisel bilgilerinizi gerekli kurumlarla paylaşmakla yükümlüdür. Sahte belge gönderen kullanıcılar kolaylıkla tespit edilerek sitemizden uzaklaştırılır.

1: You need to click the category you wish to sell a product, and click the "Sell" button.


 

2: Read the sales rules at the top of the page

3: Then fill in the required parts.


 

4: Upload a picture that fits your product.

5: Click "Sell" to complete.

You can view and edit your sales on "My Account" page.

Hesabınıza fiyat belirlemek için hesap satışı bölümünden benzer ilanları inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Lütfen bu konuda yardım almak için canlı desteğimize başvurmayınız.

İlanlar anlık olarak onaylanmamaktadır. İlanınız oluşturulduktan sonra kontrol edilerek 5-15 dakika içinde onaylanacaktır. Lütfen ilanınızın onaylanması için canlı desteğe bağlanmayınız.

Sitemiz oldukça fazla ziyaret almaktadır ve her gün bir çok hesap satışı gerçekleşmektedir. Buna rağmen hesabınızın satılma hızı tamamen ilanınızın içeriğine ve fiyatına bağlıdır. Sık sık ilanınızı güncellemeniz ve kullanıcıların sorularını yanıtlamız bu süreyi hızlandıracaktır.

Once there has been a comment to your sale, you will be sent private message and E-mail. You can reply the comments by clicking the link in the message or simply by clicking on your sale on our website. Your reply will be shown after a brief time of approval. 

The commenter will also be notified through private message and E-Mail.

When one of your items are sold, we will instantly contact you. Then we'll ask you to follow the steps below;
 

 • Using the "Update" option for your sale, you'll need to fill the details of your sale.
 • If you haven't sent us earlier, we'll ask you to send us Photo of your ID/Passport/Driver's Licence.
 • Then you'll deliver your Item/Account to us. And we'll deliver it to teh buyer.

After these steps, your sale will be complete and your credits will be added to your balance. You can contact our Live Support 24/7 for any further assistance. 

Money you earned from your sales will be added instantly to your balance. If you wish to withdraw this amount, you can click on "Withdraw Balance" from your user menu. After filling the required fields, click on "SUBMIT" to place your request. 

 

Your balance will be transferred within 24 hours.

 • İlgilendiğiniz bir ilan varsa altındaki 'Yorum' kısmından yorum yaparak satıcıya sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. (Yorum kısmında herhangi bir kişisel bilgi, telefon, link paylaşılması yasaktır)
 • Yazdığınız yorumlar satıcılara E-mail ve site içi mesaj aracılığıyla bildirilmektedir. Dilerseniz 0.5TL karşılığında yorumunuzun satıcıya SMS olarak da gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
 • Yorumunuza yanıt geldiği zaman size de E-Mail ve site içi mesaj aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.
 • Satıcıdan yorum alanı yardımıyla onay aldıktan sonra 'Satın Al' butonuna basarak ilanı satın alabilirsiniz.
 • GGorQQ act as a intermediary on all orders. The seller must provide secret questions of the account and national ID before the sale goes through. We also record all transaction history, IP records, order history of users. If a user tries to scam another, we'll easily take action against the mentioned accounts. 
 • If you experience any negative outcome after the sale(account theft, getting banned, etc.) we'll contact the other party and will do our best to solve the issue peacefully.
 • If the wrongdoer party is unresponsive or negative against our efforts, GGorQQ will take action against the mentioned accounts.

GGorQQ only acts as a middleman on transactions and its sole responsibility is to make the transfers as safe as possible. GGorQQ can't be held responsible for any negative behaviour someone else's doing.

You can ask all of your questions under the sale you're interested in. All of the sales are anonymous on our website so if you add any comments that include your personal information will be declined. Your comments are manually checked before they're live, it takes up to 15 minutes.

When you buy an account/item from another user, we send SMS/e-mail to the seller. A 24-hour period will be given to seller to complete the process. When the seller is ready and online on our website, we will contact you and complete the transaction. Both buyer and seller must be simultaneously online for transaction to go through.

During the transfer of the account, we'll provide you with the ID-Password of the account and let you check in-game. If the account is any different than promised in the sale, you can cancel the order. Your balance will be transferred back to your GGorQQ account.

In all account sales, it's, unfortunately, possible to take the account back after selling(if you're the first owner.) Because of this issue, we always take the secret answers and a copy of the national ID from the seller. This is adds a protection layer to the sale. In any issues, we're able to get the sold account closed(banned) so there is no positive for the seller to take it back.