BLOG facebook
120 ŞAMP. - 43 SKIN - GOLD 3

120 ŞAMP. - 43 SKIN - GOLD 3
Last update: 11-10-2017

TC ONAYLI
2 başarılı satış
Offline
Server :
Türkiye
Level :
30
Current League :
Gold 3
Previous League (Last Season) :
Silver 5
LP Gain per Game :
18-23
Champion Quantity :
120
Skin Quantity :
43
Rune Page Quantity :
4
Did you create the account? :
Hayır (No)

İlan Açıklaması

Resim 1 : https://i.hizliresim.com/qWal4d.png

Resim 2 : https://i.hizliresim.com/Mvby61.png

Resim 3 : https://i.hizliresim.com/Q70lRy.png

Resim 4 : https://i.hizliresim.com/XXjoB3.png

Resim 2 : https://i.hizliresim.com/PrAo5O.png

Skin Listesi : http://notes.io/hvsM

Price : 130,00 TL
You can ask all of your questions, related to the sale, here. You can not add or ask for personal information. Your comment will be shortly reviewed before it's published.

15/10/2017
14:54

T.K

 

Hesap satılmadıysa yakın sürede almak istiyorum satıldımı acaba??

15/10/2017
14:54

 

Hesap satılmadı, satın alabilirsiniz..

13/10/2017
15:30

B.Y

 

en son kaç olur

13/10/2017
15:30

 

Kardeşim şampiyon sayısına ve skin listesine baktığında fiyatın normal olduğunu göreceksin. Ayrıca fiyatta sitede bir kısım ücret kesiyor benden, o yüzden almak istiyorsan son fiyat bu maleesef..

03/10/2017
10:44

B.Y

 

Hocam hesabı bugün alacam ama öncedende dediğim gibi geri alınma felan olmaz demi

03/10/2017
10:44

 

Geri alma durumu kesinlikle yok, içiniz rahat olsun..

30/09/2017
14:44

B.Y

 

tamamdır hocam bekliyorum 125 felan yapma şansında varsa yaparsan benim için çok iyi olur

30/09/2017
14:44

 

Skin Listesini ekledim, satın almak istiyorsan hesap hala duruyor dostum. ( Skin Listesi: http://notes.io/hvsM )

30/09/2017
14:32

B.Y

 

hacım skinler eğer beğendiğimse bugün alıcam o yüzden skin listesine bakabilmem lazım :(

30/09/2017
14:32

 

Skin Listesini tek tek çıkartıyorum. Bir tane daha yorum yap az kaldı ona link atacağım ordan bakarsın listeye..

30/09/2017
14:28

B.Y

 

he bu arada skinlerin listesi varmıydı ve hesap önceden hiç ban yedimi

30/09/2017
14:28

 

Hesap daha önce hiç ban yememiştir. Mevcut kostümlerin listesini de hazırlarım, satın alırsan hesaba giripte bakabilirsin zaten.

30/09/2017
14:24

B.Y

 

hocam hesabı siz alalı kaç ay oldu birde bakiyemde 115 tl mevcut koyarsan hemen çekebilirim

30/09/2017
14:24

 

'2017-07-29' tarihinde satın almışım 2 ay kadar olmuş. Ayrıca gerçekten almak istiyorsan son fiyat bu, çünkü bende bu hesabı sattıktan sonra oyunu bırakmayı düşünüyorum. Ama almayacaksan da canın sağolsun ben de oynamaya devam ederim

30/09/2017
13:57

B.Y

 

merhaba dostum hesabınla ilhileniyorum lakin hesabın ilk sahibi olmadığını yazmışsın geri alınma durumunda vsvs ne olcak

30/09/2017
13:57

 

Geri alma durumu falan yok, hesabın ilk sahibi değilim ama hesabı daha önce bu siteden satın aldım ve soruların bazıları da mevcut. Hiç bir sıkıntı olmayacaktır, gönül rahatlığı ile kontrol ettikten sonra alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.Ek olarak Hesap Gold 3'ten Gold 4'e düşmüştür.

 • Alıcı beğendiği ilanı ödeme yaparak satın alır. Ödemesi sistemde bekletilir.

 • Satın alınan ilanın satıcısı site içi mesaj, E-Mail ve SMS gönderilerek sitemize davet edilir. Canlı desteğemize bağlandığında alıcıya da SMS gönderilerek bilgilendirme yapılır.

 • Satıcıya transfer yapması için 24 saatlik bir süre verilir. Bu süre içinde siteye geri dönüş yapmazsa satış iptal edilerek alıcının bakiyesi hesabına geri yüklenecektir.

 • Satıcı ve Alıcı canlı desteğimizde hazır olduğu zaman satıcıdan ilanın oluşturulma soruları ve TC Kimlik Belgesinin bir görseli alınır.

 • Satıcının ek işlemleri tamamlamasının ardından satın alınan hesabın giriş bilgileri alıcıya iletilir ve giriş yaparak ilandaki bilgilerin doğruluğunu teyit etmesi istenir.

 • Alıcı hesap satışını onayladığında hesabın transfer edilmesini istediği mail adresini iletir ve canlı destek operatörümüz hesaba giriş yaparak hesabı alıcının ilettiği E-Mail adresine aktarır.

 • Bu işlem, satıcının E-Mail adresine gönderilen onay kodunu iletmesi ve alıcının E-mail adresine gelen onay linkine tıklaması ile sonlanacaktır.

 • Tüm işlemler tamamlandıktan sonra alıcıdan alınarak sistemde bekletilen bakiyesi satıcıya aktarılır ve satış tamamlanmış olur.

İlan satışlarında satıcıdan %10 komisyon alınmaktadır. İlan verirken fiyat bölümünde bu tutar düşürülerek kazanacağınız bakiye size bildirilmektedir.

Sitemiz hiç bir şekilde kullanıcılardan hesap almamaktadır. Hesabınızı satmak için sitemiz üzerinden ilan vermeniz gerekir.

Sitemizdeki tüm satışlar GGorQQ aracılığı ile yapılmaktadır. Elden satış imkanı veya takas kesinlikle yasaktır. İlan içeriğinizde bu tarz bilgiler olursa ilanınız iptal edilecektir.

Sitemizde satış yapabilmeniz için TC Kimlik belgenizin veya ehliyetinizin bir fotoğrafını ilgili bölüme yüklemeniz gerekmektedir. Bu belge olmadan hiç bir şekilde satış yapmanıza izin verilmemektedir. Sitemiz yasal bir şirkete bağlıdır. Bu sebeple tüm satışlarda bu belge alınarak sistemimizde şifreli olarak saklanır. Satıcının hesabı geri alması veya banlatması gibi durumlarda alıcı satıcıya dava açabilir. Böyle bir durumda GGorQQ kişisel bilgilerinizi gerekli kurumlarla paylaşmakla yükümlüdür. Sahte belge gönderen kullanıcılar kolaylıkla tespit edilerek sitemizden uzaklaştırılır.

1: You need to click the category you wish to sell a product, and click the "Sell" button.


 

2: Read the sales rules at the top of the page

3: Then fill in the required parts.


 

4: Upload a picture that fits your product.

5: Click "Sell" to complete.

You can view and edit your sales on "My Account" page.

Hesabınıza fiyat belirlemek için hesap satışı bölümünden benzer ilanları inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Lütfen bu konuda yardım almak için canlı desteğimize başvurmayınız.

İlanlar anlık olarak onaylanmamaktadır. İlanınız oluşturulduktan sonra kontrol edilerek 5-15 dakika içinde onaylanacaktır. Lütfen ilanınızın onaylanması için canlı desteğe bağlanmayınız.

Sitemiz oldukça fazla ziyaret almaktadır ve her gün bir çok hesap satışı gerçekleşmektedir. Buna rağmen hesabınızın satılma hızı tamamen ilanınızın içeriğine ve fiyatına bağlıdır. Sık sık ilanınızı güncellemeniz ve kullanıcıların sorularını yanıtlamız bu süreyi hızlandıracaktır.

Once there has been a comment to your sale, you will be sent private message and E-mail. You can reply the comments by clicking the link in the message or simply by clicking on your sale on our website. Your reply will be shown after a brief time of approval. 

The commenter will also be notified through private message and E-Mail.

When one of your items are sold, we will instantly contact you. Then we'll ask you to follow the steps below;
 

 • Using the "Update" option for your sale, you'll need to fill the details of your sale.
 • If you haven't sent us earlier, we'll ask you to send us Photo of your ID/Passport/Driver's Licence.
 • Then you'll deliver your Item/Account to us. And we'll deliver it to teh buyer.

After these steps, your sale will be complete and your credits will be added to your balance. You can contact our Live Support 24/7 for any further assistance. 

Money you earned from your sales will be added instantly to your balance. If you wish to withdraw this amount, you can click on "Withdraw Balance" from your user menu. After filling the required fields, click on "SUBMIT" to place your request. 

 

Your balance will be transferred within 24 hours.

 • İlgilendiğiniz bir ilan varsa altındaki 'Yorum' kısmından yorum yaparak satıcıya sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. (Yorum kısmında herhangi bir kişisel bilgi, telefon, link paylaşılması yasaktır)
 • Yazdığınız yorumlar satıcılara E-mail ve site içi mesaj aracılığıyla bildirilmektedir. Dilerseniz 0.5TL karşılığında yorumunuzun satıcıya SMS olarak da gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
 • Yorumunuza yanıt geldiği zaman size de E-Mail ve site içi mesaj aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.
 • Satıcıdan yorum alanı yardımıyla onay aldıktan sonra 'Satın Al' butonuna basarak ilanı satın alabilirsiniz.
 • Sitemiz üzerindeki tüm satışlar GGorQQ aracılığı ile yapılmaktadır. Hesap tesliminden önce satıcıdan bir takım ek soruların yanıtları ve TC Kimlik Belgesinin bir görseli istenmektir. Bunun yanında tüm yazışmalar, giriş kayıtları, IP kayıtları, işlem geçmişi gibi bilgiler tarafımızca kayıt tutulur. Tüm bu güvenlik prosedürleri satışı mümkün olabilecek en güvenli hale getirmekte ve satıcı tarafından yapılabilecek her türlü olumsuz davranış için caydırıcı olmaktadır.
 • Hesap satışının tamamlanmasının ardından bir süre sonra hesabın geri alınması, banlanması vs gibi bir durum yaşarsanız sitemiz başvurarak yardım isteyiniz. Sitemiz alıcı ve satıcı arasında gerekli iletişimi kurarak çözüm üretmenize yardımcı olmaya çalışacaktır

 • Çözüm alınamayan durumlar için ise alıcı istediği zaman yasal haklarını kullanabilir. GGorQQ satıcının kişisel bilgilerini gerekli kurumlar ile paylaşmakla yükümlüdür.

GGorQQ, alıcı ve satıcı arasında güvenli bir ticaret yapılması için sadece aracılık hizmeti vermektedir. GGorQQ satıcıların işlem sonrası olası olumsuz davranışlarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

İlgilendiğiniz ilanın alt kısmında bulunan soru alanından satıcıya tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Dilerseniz sorunuzu SMS olarak da satıcıya gönderebilirsiniz. Sorunuzu gönderdikten sonra kontrol edilerek 5-15 dakika içinde onaylanacaktır. Lütfen onay almak için canlı desteğimize yazmayınız. Yorumlarınızda kişisel bilgi paylaşımı yapmanız veya satıcıdan site dışı iletişim bilgisi istemeniz yasaktır. Bu tarz yorumlar iptal edilir.

İlan satın aldığınızda satıcıya SMS ve mail gönderiliyor. Satıcıya teslimat yapması için 24 saatlik bir süre tanınıyor. Bu süre içinde uygun olduğunda gelerek ek işlemleri tamamlıyor. Satıcı geldiğinde size de SMS göndererek sitemize davet edeceğiz. Eş zamanlı olarak sitede online olduğunuzda gerekli kontroller yapılarak transfer yapılacaktır. Daha detaylı bilgi almak için "İlan alım/satım süreci nasıldır?" sorusuna göz atabilirsiniz.

Hesap transferi sırasında hesap bilgileri size iletilerek kontrol etmeniz için süre tanınacaktır. Eğer hesap ilanda yazandan farklı ise satış iptal edilerek bakiyeniz geri aktarılır.

Hesap satışlarında hesabın ilk sahibinin hesabı geri alması her zaman mümkündür. Bu sebeple sitemiz satıcıdan hesabın oluşturulması ile ilgili soruların yanıtları ve satıcının TC kimlik belgesinin bir görselini alarak sistemde saklar. Bu hem satıcı için caydırıcı olmaktadır hem de size yasal haklar tanır. Herhangi bir sorun olması durumunda canlı desteğimizden yardım alabilirsiniz. Sonuç alamadığımız durumlar için satıcıya dava açma hakkınız vardır.