Fırsatlar

Yağız A.

Toplam Satış

2

Satış Yorumları

0

Çevrimdışı

Son güncelleme tarihi: 21-10-2020

TEK CIFT HARIC FULL UNRANKED 65 HERO 24 KOSTUM

TC Onaylı
TEK CIFT HARIC FULL UNRANKED 65 HERO 24 KOSTUM
TEK CIFT HARIC FULL UNRANKED 65 HERO 24 KOSTUM
TEK CIFT HARIC FULL UNRANKED 65 HERO 24 KOSTUM

TEK CIFT HARIC FULL UNRANKED 65 HERO 24 KOSTUM

 • Sunucu : Türkiye
 • Seviye : 88
 • Mevcut Lig : Silver 3
 • Geçen sezon liginiz neydi? : Bronze 2
 • Maç başına LP kazancınız : 18-23
 • Şampiyon sayısı : 65
 • Kostüm sayısı : 24
 • Mavi Öz Miktarı : 0-5.000
 • Hesabın ilk sahibi misiniz? : Evet (Yes)
 • Rün Sayfası Sayısı : 2
 • E-mail Onayı Var mı? :

Yağız A.

Toplam Satış

2

Satış Yorumları

0

Çevrimdışı

Son güncelleme tarihi: 21-10-2020

TEK CIFT HARIC FULL UNRANKED 65 HERO 24 KOSTUM

TC Onaylı
52 TL

Lütfen satın almadan önce soru alanından satıcı ile iletişime geçiniz. Satıcı 24 saat içinde teslimat yapmazsa satış iptal edilerek bakiyeniz geri yüklenecektir.

İlan Açıklaması

TC onaylı ve başarılı satışları olan bir satıcı olarak: Hesap 7 seneliktir ve çokça nadir içerikler barındırmakta olup, bu zamana kadar hiç ceza yememiştir. Zaten her sezon takdir seviyesi en az 3. Seviye bitirmiştir. (Şuan 2'nin son dönüm noktasında.) Hesap maç başına 22 LP kazanmaktadır. 1400-1500 arası mavi öz bulunmakta. Hesabın arkadaş listesi boş ve bir kulübe üye değil. Hesapta 65 adet şampiyon bulunmakta. Her koridor ve rol için dengeli sayıda şampiyon bulundurmakta. Hesapta bulunan şampiyonlardan bazıları: (Zed, Yasuo, Draven, Fizz, Katarina, Akali, Sett, Diana, Lee Sin, Pyke, Rengar, Brand, Lux, Xayah, Irelia, Jhin, Ezreal, Malphite, Nasus, Olaf, Thresh, Blitzcrank, Mordekaiser, Morgana, Janna, Jayce, Jax, Heimerdinger, Veigar, Kayle, Sion, Tristana, Xin Zhao, Evelynn, Galio, Cho Gath, Rammus, Udyr ve geriye kalan diğerleri.) Hesap Garen main ve Garene özel simge ve kostüm bulundurmakta (Yüce Kral) Hesapta 24 adet kostüm var. Kostümlerin 1'i Ebedi, 1'i İhtişamlı, 6'sı Efsanevi, 6'sı Destansı, 3'ü Hatıra ve 7'si normal kostümler: Pulsefire Ezreal Annieemo Yüce Kral Garen Sonsuz Karanlık Jhin Gecenin Asası Soraka Bölüm Sonu Canavarı Veigar Kara Buz Annivia Savaş Makinesi Alfa Skarner Hiçlikten Gelen Fizz Jeton Düşmanı Ziggs Kod Adı: Warwick Omega Timi Veigar Yolların Kralı Blitzcrank Savaş Akademisi Jayce Kar Katili Katarina Vahşi Batılı Yasuo Riot Kayle Dehşet Şovalyesi Garen Derin Dehşet Thresh Bin Yaralı Ayı Volibear Riot Kızı Tristana Franken Tibbersştayn Annie Efsunlu Galio Korsan Tristana Toplam Simge sayısı: 64 2 İhtişamlı, 2 Destansı, 1 Hatıra, 25 Nadide gerisi sıradan nadirlikte. Hesap 7 senelik olduğu için daha birçok eski sistemleri onurlandırmak için verilen simgelere sahip. Örn: (Takdir 1.0 Yaması Simgesi) Bunun dışında hesap bazı kaldırılan içeriklerin etkinliklerine katıldığı için yine bazı nadir simgelere sahiptir. (Gölge Adalar Ağacı Simgesi) (Uğursuz Koruluk) Toplam Totem sayısı: 8 1 İhtişamlı 2 Hatıra 1 Nadide Toplam ifade sayısı: 19 Hesap hakkında diğer detaylar: Hesap bu zamana kadar sadece Tekli/Çiftli dereceli oynamıştır. Açıldığı bu zamandan beri diğer oyun modlarında 7 senedir UNRANKED olarak bitirmiştir. Yani TFT ve Dereceli Esnek hesap oluşturulduğu günden bu yana tamamen UNRANKED'dir. TFT'de bir kere bile normal oyun bile atılmamıştır. Fakat TFT kartları düzenli olarak toplanmış ve Alev Arenası (Nadide), Göktaşlı Koruyucu (Destansı) Gözcü Rün Ruhu (Nadide) elde edilmiştir. Hesabın takdir seviyesi 2. seviyenin son aşamasındadır. Birkaç oyundan sonra 3. seviyeye gelecektir. Hesapta ekstradan 55 RP bulunuyor. Not: İlan neredeyse 1 senedir satılıkta olduğundan ve bir türlü satılamadığından ötürü çok bunaldım ve fiyatı kademeli kademeli 60 TL den 50 TL ye, 50 TL den de 47 TL ye düşürdüğüm için daha pazarlık yapamam. İlanı bir süre daha vitrinde bırakacağım. Bir süre daha satılamazsa ilanı vitrinden kaldırmayı düşünüyorum.

Buradan satıcıya tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Sorularınızda kişisel bilgi verilmesi kesinlikle yasaktır. Sorunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Onay süreci ortalama 10-15 dakikadır.

 • GGorQQ

  DE. DA.30/09/2020 00:53

  en son kaça olur

 • GGorQQ

  CrusoN 05/10/2020 22:09

  Yani zaten ilanda belirttiğim gibi, 60 TL den kademeli kademeli 47 TL'ye kadar düşürdüğüm için en son bu fiyata satabilirim. Hesap Unranked'e düşünce fiyatı daha da arttıracağım çünkü özellikle kostümler ve oyunu sadece eskiden oynayanların sahip olabileceği nadide içerikler çok değerli. Nadir içerikli bir hesabı bu fiyattan satmam normalde.

 • GGorQQ

  BE. ÜZ.15/09/2020 17:46

  bro alıcıyım online olursan hemen alacağım

 • GGorQQ

  CrusoN 16/09/2020 22:43

  İyi günler efendim, son zamanlarda telefonum arızalı olduğu ve tuşlu telefonlar ile boğuştuğum için mesajınıza geç yanıt verdim. Siz de müsait olduğunuz zaman alış verişi tamamlayabiliriz. Sürekli kontrolde kalacağım, online olduğunuzda işlemi tamamlayabiliriz.

 • GGorQQ

  SE. ÖZ.06/09/2020 13:07

  satın aldık 1 gün boyunca cevap veirlmedi iptal ettim kardeşim

 • GGorQQ

  CrusoN 13/10/2020 19:47

  Fiyatı taban fiyatı olan ve artık son fiyat olan 43 TL 'ye indirdim. Hesap 1 seneden daha fazla süredir satılamadığı için, fiyatı 60 TL den kademeli kademeli son fiyat olan 43 TL'ye indirmiş bulunmaktayım. Yaşattığım rahatsızlıktan ötürü özür dilerim.

 • GGorQQ

  SE. ÖZ.05/09/2020 13:10

  satın alacagım buradamısınız

 • GGorQQ

  CrusoN 13/10/2020 19:48

  Fiyatı taban fiyatı olan ve artık son fiyat olan 43 TL 'ye indirdim. Hesap 1 seneden daha fazla süredir satılamadığı için, fiyatı 60 TL den kademeli kademeli son fiyat olan 43 TL'ye indirmiş bulunmaktayım. Yaşattığım rahatsızlıktan ötürü özür dilerim.

 • Alıcı beğendiği ilanı ödeme yaparak satın alır. Ödemesi sistemde bekletilir.

 • Satın alınan ilanın satıcısı site içi mesaj, E-Mail ve SMS gönderilerek sitemize davet edilir. Canlı desteğemize bağlandığında alıcıya da SMS gönderilerek bilgilendirme yapılır.

 • Satıcıya transfer yapması için 24 saatlik bir süre verilir. Bu süre içinde siteye geri dönüş yapmazsa satış iptal edilerek alıcının bakiyesi hesabına geri yüklenecektir.

 • Satıcı ve Alıcı canlı desteğimizde hazır olduğu zaman satıcıdan ilanın oluşturulma soruları ve TC Kimlik Belgesinin bir görseli alınır.

 • Satıcının ek işlemleri tamamlamasının ardından satın alınan hesabın giriş bilgileri alıcıya iletilir ve giriş yaparak ilandaki bilgilerin doğruluğunu teyit etmesi istenir.

 • Alıcı hesap satışını onayladığında hesabın transfer edilmesini istediği mail adresini iletir ve canlı destek operatörümüz hesaba giriş yaparak hesabı alıcının ilettiği E-Mail adresine aktarır.

 • Bu işlem, satıcının E-Mail adresine gönderilen onay kodunu iletmesi ve alıcının E-mail adresine gelen onay linkine tıklaması ile sonlanacaktır.

 • Tüm işlemler tamamlandıktan sonra alıcıdan alınarak sistemde bekletilen bakiyesi satıcıya aktarılır ve satış tamamlanmış olur.

İlan satışlarında satıcıdan %10 komisyon alınmaktadır. İlan verirken fiyat bölümünde bu tutar düşürülerek kazanacağınız bakiye size bildirilmektedir.

Sitemiz hiç bir şekilde kullanıcılardan hesap almamaktadır. Hesabınızı satmak için sitemiz üzerinden ilan vermeniz gerekir.

Sitemizdeki tüm satışlar GGorQQ aracılığı ile yapılmaktadır. Elden satış imkanı veya takas kesinlikle yasaktır. İlan içeriğinizde bu tarz bilgiler olursa ilanınız iptal edilecektir.

Sitemizde satış yapabilmeniz için TC Kimlik belgenizin veya ehliyetinizin bir fotoğrafını ilgili bölüme yüklemeniz gerekmektedir. Bu belge olmadan hiç bir şekilde satış yapmanıza izin verilmemektedir. Sitemiz yasal bir şirkete bağlıdır. Bu sebeple tüm satışlarda bu belge alınarak sistemimizde şifreli olarak saklanır. Satıcının hesabı geri alması veya banlatması gibi durumlarda alıcı satıcıya dava açabilir. Böyle bir durumda GGorQQ kişisel bilgilerinizi gerekli kurumlarla paylaşmakla yükümlüdür. Sahte belge gönderen kullanıcılar kolaylıkla tespit edilerek sitemizden uzaklaştırılır.

1: Satış yapmak istediğiniz oyunun kategorisine eriştikten sonra aşağıda gösterilen "İLAN VER" butonuna basın.

Dilerseniz üst menüde bulunan "Satış Yap" butonu üzerinden de satış yapmak istediğiniz ürünü ve oyunu seçerek ilan verebilirsiniz.

 

2: Açılan sayfada ilk olarak satış kurallarını okumalısınız.

3: Ardından gerekli kısımları doldurun.

4: İlanınıza en uygun resmi bularak yükleyin.

5: İlan Ver butonuna basarak işleminizi tamamlayın. 

İlanınızı "Hesabım" sayfası üzerinden görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Diğer kullanıcılar ilanınıza yorum yaparak size sorular sorabilmektedir. İlanınızı güncel tutar ve bu soruları hızlıca yanıtlarsanız ilanınız daha kısa sürede satılacaktır.

GGorQQ üzerindeki tüm satışlar site aracılığı ile yapılır. Birebir iletişim kurma, takas veya elden satış söz konusu değildir.

Hesabınıza fiyat belirlemek için hesap satışı bölümünden benzer ilanları inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Lütfen bu konuda yardım almak için canlı desteğimize başvurmayınız.

Vitrin ilanları; satıcının isteği üzerine 14 gün süreyle ilk sayfaya sabitlenen ilanlardır. Bu ilanlar tüm aramalarda da ilk sırada gösterilir. Böylece ilanın alıcı bulması çok daha hızlı olur. Vitrin ilanları için komisyon oranı %20 olarak belirlenmiştir.

Dilerseniz ilan verirken "ilanı ilk sayfaya sabitle" bölümünü seçerek, dilerseniz de ilan verdikten sonra Hesabım sayfası üzerinden ilanınızın sağ tarafında bulunan "İlk sayfaya sabitle" butonu üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz ilan verirken "ilanı ilk sayfaya sabitle" bölümünü seçerek, dilerseniz de ilan verdikten sonra Hesabım sayfası üzerinden ilanınızın sağ tarafında bulunan "İlk sayfaya sabitle" butonu üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İlk sayfa ilanları için 23 Adet yer ayrılmıştır. Bu alanlar doluysa bu işlemi gerçekleştiremezsiniz.

Sitemiz oldukça fazla ziyaret almaktadır ve her gün bir çok hesap satışı gerçekleşmektedir. Buna rağmen hesabınızın satılma hızı tamamen ilanınızın içeriğine ve fiyatına bağlıdır. Sık sık ilanınızı güncellemeniz ve kullanıcıların sorularını yanıtlamız bu süreyi hızlandıracaktır.

İlanlar anlık olarak onaylanmamaktadır. İlanınız oluşturulduktan sonra kontrol edilerek 5-15 dakika içinde onaylanacaktır. Lütfen ilanınızın onaylanması için canlı desteğe bağlanmayınız.

İlanınıza yorum yapıldığında size otomatik olarak mail ve site içi mesaj gönderiliyor. Dilerseniz bilgilendirme mesajındaki link üzerinden, dilerseniz de site üzerinden ilanınıza tıklayarak gelen yorumları yanıtlayabilirsiniz. Yanıtınız yönetci onayının ardından yayınlanacaktır. Lütfen yanıtınızın onaylanması için canlı desteğemize bağlanmayınız.

Yanıtınız yorum sahibine mail ve site içi mesaj olarak bildirilecektir. Dilerseniz yanıtınızı, yanıt yazdığınız alanında altındaki SMS olarak da gönder kutusunu işaretleyerek, 0.5 TL karşılığında yorum sahibinin telefonuna gönderebilirsiniz.

Sitemizde vermiş olduğunuz ilan satıldığı zaman size otomatik olarak mail, site içi mesaj ve SMS gönderiliyor. Ardından belirli bir süre geri dönüş yapmanız bekleniyor. Bizimle iletişime geçtikten sonra aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızın satışını tamamlayabilirsiniz;

 • İlanınıza ait eksik detayları "İlanı Güncelle" seçeneğini kullanarak doldurmak, 
 • Henüz göndermediyseniz, "Hesabım" sayfası üzerinden "Üyelik Bilgilerim" kısmına Kimlik Belgenizin fotoğrafını yüklemek.
 • Son olarak hesabınızı bize teslim etmek.

Gerekli kontroller sağlandıktan sonra hesabınız alıcıya teslim edilecek ve satış ücreti bakiyenize eklenecektir. Bakiyenizi dilerseniz site üzerinde kullanabilir, dilerseniz de banka hesabına aktarılmasını talep edebilirsiniz.

İlanınız satıldıktan sonra 24 saatlik bir süre içinde geri dönüş yapmazsanız satışınız iptal edilecek ve ilanınız yayından kaldırılacaktır.

 • Satışlarınızdan kazandığınız para, satış işleminiz gerçekleştiğinde anlık olarak bakiyenize eklenecektir. Bakiyenize eklenen miktarı çekmek için üst menüde bulunan "Bakiye Çekme Talebi" linkine tıklayınız. • Açılan sayfada göreceğiniz bilgilendirmeyi okuyunuz.

 • Gerekli bilgileri doldurduktan sonra "Gönder" butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayınız.

 • Talebinizin durumunu "Hesabım" sayfası üzerinden takip edebilir ve istediğinizde iptal ederek yenisini gönderebilirsiniz.Minimum bakiye talep tutarı 20 TL'dir. Ödemeler Pazartesi ve Perşembe olmak üzere haftada iki gün yapılmaktadır. Talebinizi gönderdikten sonra ilk Salı veya Cuma günü bakiyeniz banka hesabınıza aktarılır. Çalışılan ödeme firmaları sebebiyle böyle bir uygulama yapılmaktadır, sebebi ne olursa olsun ayrıcalık tanınmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 • İlgilendiğiniz bir ilan varsa altındaki 'Yorum' kısmından yorum yaparak satıcıya sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. (Yorum kısmında herhangi bir kişisel bilgi, telefon, link paylaşılması yasaktır)
 • Yazdığınız yorumlar satıcılara E-mail ve site içi mesaj aracılığıyla bildirilmektedir. Dilerseniz 0.5TL karşılığında yorumunuzun satıcıya SMS olarak da gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
 • Yorumunuza yanıt geldiği zaman size de E-Mail ve site içi mesaj aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.
 • Satıcıdan yorum alanı yardımıyla onay aldıktan sonra 'Satın Al' butonuna basarak ilanı satın alabilirsiniz.
 • Sitemiz üzerindeki tüm satışlar GGorQQ aracılığı ile yapılmaktadır. Hesap tesliminden önce satıcıdan bir takım ek soruların yanıtları ve TC Kimlik Belgesinin bir görseli istenmektir. Bunun yanında tüm yazışmalar, giriş kayıtları, IP kayıtları, işlem geçmişi gibi bilgiler tarafımızca kayıt tutulur. Tüm bu güvenlik prosedürleri satışı mümkün olabilecek en güvenli hale getirmekte ve satıcı tarafından yapılabilecek her türlü olumsuz davranış için caydırıcı olmaktadır.
 • Hesap satışının tamamlanmasının ardından bir süre sonra hesabın geri alınması, banlanması vs gibi bir durum yaşarsanız sitemiz başvurarak yardım isteyiniz. Sitemiz alıcı ve satıcı arasında gerekli iletişimi kurarak çözüm üretmenize yardımcı olmaya çalışacaktır

 • Çözüm alınamayan durumlar için ise alıcı istediği zaman yasal haklarını kullanabilir. GGorQQ satıcının kişisel bilgilerini gerekli kurumlar ile paylaşmakla yükümlüdür.

GGorQQ, alıcı ve satıcı arasında güvenli bir ticaret yapılması için sadece aracılık hizmeti vermektedir. GGorQQ satıcıların işlem sonrası olası olumsuz davranışlarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

İlgilendiğiniz ilanın alt kısmında bulunan soru alanından satıcıya tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Dilerseniz sorunuzu SMS olarak da satıcıya gönderebilirsiniz. Sorunuzu gönderdikten sonra kontrol edilerek 5-15 dakika içinde onaylanacaktır. Lütfen onay almak için canlı desteğimize yazmayınız. Yorumlarınızda kişisel bilgi paylaşımı yapmanız veya satıcıdan site dışı iletişim bilgisi istemeniz yasaktır. Bu tarz yorumlar iptal edilir.

İlan satın aldığınızda satıcıya SMS ve mail gönderiliyor. Satıcıya teslimat yapması için 24 saatlik bir süre tanınıyor. Bu süre içinde uygun olduğunda gelerek ek işlemleri tamamlıyor. Satıcı geldiğinde size de SMS göndererek sitemize davet edeceğiz. Eş zamanlı olarak sitede online olduğunuzda gerekli kontroller yapılarak transfer yapılacaktır. Daha detaylı bilgi almak için "İlan alım/satım süreci nasıldır?" sorusuna göz atabilirsiniz.

Hesap transferi sırasında hesap bilgileri size iletilerek kontrol etmeniz için süre tanınacaktır. Eğer hesap ilanda yazandan farklı ise satış iptal edilerek bakiyeniz geri aktarılır.

Hesap satışlarında hesabın ilk sahibinin hesabı geri alması her zaman mümkündür. Bu sebeple sitemiz satıcıdan hesabın oluşturulması ile ilgili soruların yanıtları ve satıcının TC kimlik belgesinin bir görselini alarak sistemde saklar. Bu hem satıcı için caydırıcı olmaktadır hem de size yasal haklar tanır. Ek olarak böyle durumlarda geri alınan hesap kolayca banlatılabileceği için satıcının bir çıkarı olmayacaktır. Herhangi bir sorun olması durumunda canlı desteğimizden yardım alabilirsiniz. Sonuç alamadığımız durumlar için satıcıya dava açma hakkınız vardır.