Fırsatlar

GGorQQ Overwatch Boost Hizmeti Aktif!

GGorQQ Overwatch Boost Hizmeti Aktif!

GGorQQ hizmet sunduğu oyunların arasına Overwatch’ı da ekledi!

Blizzard Entertainment’ın son oyunu Overwatch, dev üreticinin çıkardığı ilk ve tek FPS türü oyun olma özelliğini taşıyor.

Overwatch; karşılıklı takımların belirli görevleri yerine getirmek için birbirleri ile savaştığı bir oyun. Diğer online FPS oyunlarından farklı olarak Overwatch karakter sınıflarına sahip. Bu sınıflar saldırı, savunma, destek ve tank olarak ayrılıyor. Buna bağlı olarak yeteneğinizin yanında doğru seçimler ve stratejik hamlelere ihtiyaç duyduğunuz bir MOBA türü oyuna da örnek oluşturmakta. Yanlış duymadınız hem MOBA hem FPS tarzını birleştiren bir oyun Overwatch! Ayrıca bu oyunda League of Legends ve CS:GO gibi kendinizi gösterebileceğiniz, ödüllere ulaşabileceğiniz ve yüksek puanlara tırmanıp fark yaratabileceğiniz bir dereceli oyun sistemi de bulunuyor.

Overwatch’ın dereceli oyun modunda oynayabilmeniz için en az 25. seviye olmanız gerekiyor. Bu seviyeye geldikten sonra alacağınız galibiyetler ile üst seviyelere doğru yükselebileceksiniz.

Siz de dereceli ödüllerine ulaşmak ve daha iyi oyuncularla, daha keyifli oyunlar oynamak istiyorsanız GGorQQ Skill Rating Boost hizmetinden yararlanabilir, Overwatch’ın keyfini çıkarabilirsiniz!